פתיחת חלון בקיר היא משימה מורכבת אשר מצריכה במרבית המקרים פנייה לבעל מקצוע מנוסה. הסיבה לכך היא משום שכדי לפתוח חלון בקיר בטון דורשת שימוש במכשירים מתקדמים כגון מקדחות ומסורי בטון אותם יכולים להפעיל רק אנשים מוסמכים ומנוסים בעלי רישיון.

אנו בקל-בטון מתמחים בעבודת פתיחת חלונות בקירות בטון חיצונים ופנימיים בבית פרטי, במשרדים, בדירות, בבית כנסת ובכל מבנה אחר.

 

ניסור וקידוח בקיר לפתיחת חלון – מחירים נוחים ושירות אדיב

✔️ פתיחת חלונות בפריסה ארצית ע”י אנשי מקצוע מנוסים

✔️ פתיחת חלון בבית פרטי, בממ”ד, בקיר בטון חיצוני או פנימי בקידוח יהלום

✔️ מעוניינים לפתוח חלון בקיר בבית או במשרד שלכם? צרו קשר!

לקבלת הצעת מחיר – התקשרו לטל’: 055-9705135

 

קל בטון

 

תהליך פתיחת חלון בקיר בטון – איך פותחים חלון בקיר?

הצוות שלנו יגיע לכתובת שתמסרו ויבצע פתיחת חלון או הרחבה של חלון קיים במקום המבוקש ביעילות מרבית ותוך שמירה על סביבת עבודה נקייה וכמה שפחות רועשת.

פתיחת חלון בקיר בטון או בקיר בלוקים מתבצעת על ידי איש מקצוע בשיטת קידוח יהלום. בשיטה זו משתמשים במקדח רב עוצמה אליו מתחברת כוס קידוח אשר מצופה ביהלומים. קיימות כוסות קידוח בעלות קוטר שונה, כאשר הסטנדרטית היא בקוטר 4 צול וכן הלאה.

פתיחת חלון בקיר חיצוני קצת שונה מפתיחת חלון בקיר פנימי, או פתיחת חלון גבוה ולכן נדרשות לעיתים התאמות קטנות ברמת הכלים בהם נעשה שימוש.

הודות לקידוח ביהלום פתיחת חלון במשרד, או פתיחת חלון בבית, בין אם באחד מחדרי המגורים, בסלון, בממ”ד, במרתף או בעליית הגג היא תהליך מהיר יחסית, במידה כמובן שיבוצע בצורה מקצועית.

הבדל נוסף הוא באישורים הנדרשים – עבור פתיחת חלון בקיר חיצוני יש לקבל היתר בניה, במיוחד אם מדובר בבית משותף (בניין דירות). לקבלת היתר לפתיחת חלון יש לפנות לרשות המקומית הרלוונטית.

 

 

כמה עולה לפתוח חלון בקיר? מחיר פתיחת פתח לחלון

עלות פתיחת חלון בקיר משתנה בהתאם לסוג החלון הספציפי אותו רוצים לפתוח, סוג הקיר בו צריך לקדוח והאם מדובר בפתיחת חלון חדש או הרחבה של חלון קיים.

 

לפניכם טבלה המציגה טווחי מחירים מומלצים של פתיחת חלון בקירות מסוגים שונים:

 

* המחירים הנקובים כאן הם מחירים מומלצים בלבד ואינם מחייבים

סוג העבודה (לא כולל החלון)מחיר מומלץ (ש"ח)
מחיר פתיחת חלון בקיר חיצוניהחל מ-1,150 ₪
כמה עולה פתיחת חלון בקיר פנימיהחל מ-1,150 ₪
פתיחת חלון בקיר בטון / בלוקיםהחל מ-1,100 ₪
עלות פתיחת חלון בממ"דהחל מ-1,250 ₪
סגירת חלון בבלוקיםהחל מ-450 ₪
פתיחת חלון בקיר גבסהחל מ-250 ₪

 

פתיחת חלון בבית ללא היתר / ללא אישור

לפני ביצוע שינוי או שיפוץ חיצוני בביתכם, קטן ככל שיהיה, יש צורך לקבל היתר בנייה כחוק. מומלץ להימנע מביצוע פתיחה או הרחבה של חלון חיצוני ללא קבלת אישור בכתב. שימו לב: אם מדובר בשינוי פנימי (פתיחת חלון פנימי למשל) אין צורך בקבלת היתר בנייה.