קידוח יהלום משמש לביצוע מגוון רחב של עבודות בניה ושיפוצים. אנו בקל-בטון מבצעים קידוח יהלום בבטון מכל סוג בכל רחבי הארץ, תוך הקפדה מירבית על נהלי בטיחות ומחיר נוח ללקוחותינו.

 

קידוח בטון ביהלום בפריסה ארצית

* קידוח יהלום במחירים זולים בכל יישובי ארץ ישראל – צוות מקצועי ודייקן

* צוות מנוסה יגיע לכל כתובת/יעד ויבצע קידוח יהלום לשביעות רצון הלקוח

* שימוש בכלים המתקדמים ביותר, מקדחי יהלום איכותיים לעבודה מדויקת

להצעת מחיר ומידע נוסף >> 055-9705135

 

מישהו פעם אמר שיהלומים הם לנצח, הוא כנראה צדק. יהלומים הם למעשה סוג של מינרל אשר נוצרו עקב לחץ ודחיסה של פחמן בטמפרטורה גבוהה מאוד במעמקי האדמה. היהלום ידוע בכך שהוא החומר החזק ביותר בטבע, לכן אין מושלם ממנו למשימה הלא פשוטה של קידוח בטון, חומר חזק בפני עצמו.

קידוח בטון הוא שיטה מודרנית יחסית לקידוח לצורכי שיפוץ והתקנת תשתיות בדרך נוחה ופשוטה. הקידוח מתבצע על ידי כוס קידוח ייעודית, אשר מגיעה בשלל גדלים, כאשר ניסור בטון מתבצע על ידי מסור בעל להב דיסק עוצמתי במיוחד.

אולם כאשר מדובר בבטון מזוין או בעבודה מאסיבית של קידוח, הכלים הייעודיים אינם עומדים במעמסה ויש צורך בכלי העשוי מחומר חזק יותר. בדיוק לשם כך שוכללה השיטה לכדי קידוח יהלום בבטון.

אז אם אתם תוהים איך בעצם מבצעים קידוח בטון באמצעות יהלום? התשובה לכך היא די בסיסית – באופן מאוד דומה לניסור בטון. אולם חשוב לנו שתכירו את שיטת העבודה ככל הניתן, לכן נרחיב כי השוני העיקרי טמון בכלים בהם משתמשים לצורך הקידוח.

בכדי לקדוח בבטון צריך להשתמש במקדח עוצמתי אליו מחוברת כוס קידוח. כוס הקידוח מצופה שבבי יהלומים גולמיים, אשר מוסיפים חוזק לכוס ומאפשרים לה לחדור בקלות יחסית גם בטון מזוין.

כוסות הקידוח מגיעות במגוון רחב של גדלים, כך שכוס קידוח יהלום 4 צול, למשל, מותאמת לקידוח בקוטר הזה בלבד.

לשיטת קידוח בטון ביהלום יש מספר יתרונות משמעותיים, הראשון והברור מאליו הוא היכולת לקדוח בבטון מזוין או לבצע עבודות קידוח מורכבות בעומק רב (החל ממטר וחצי).

יתרון נוסף הוא חסכון בזמן – שיטת הקידוח ביהלום היא מהירה באופן משמעותי על פני שיטות הקידוח האחרות. כמו כן, השיטה נחשבת לנקייה יותר על פני שיטות אחרות, זאת בשל העובדה שבמהלך הקידוח מופעל זרם ישיר של מים על אזור הקידוח בכדי להקל על עבודת המקדח בעזרת קירור וכן על מנת למנוע התפזרות רבה של אבק בעת הקידוח.

אולם היתרון המשמעותי ביותר שמספק שיטת הקידוח ביהלום הוא איכות גימור העבודה, קידוח בטון בשיטה זו מאפשר דיוק רב ורמת גימור גבוהה אשר מאפשרת המשך עבודה כמעט מידי לאחר הקידוח.

לשיטה גם קיים יתרון שהוא סוג של בונוס – קידוח יהלום בבטון נחשבת לאחת השיטות השקטות ביותר לקידוח בבטון, זאת כאמור באופן יחסי ועד כמה ששימוש במקדח יכול להיות שקט.

 

קידוח יהלום – מחיר מומלץ

עלות קידוח יהלום משתנה בהתאם לסוג העבודה אותה מזמינים וטווח המחירים נע בין כמה מאות שקלים לבין אלפי שקלים

מחיר הקידוח נקבע לפי מספר פרמטרים, בעיקרם סוג הבטון, עומק הקידוח, קוטר הקידוח, משך העבודה מיקום העבודה ומורכבותה.

בשל העובדה שאין עבודת קידוח זהה בדיוק אחת לשנייה, אין מחיר מדף אחיד לעבודות קידוח והמחירים נעים על סקאלה ונקבעים פר עבודה.

חשוב לוודא את טווח המחירים המקובל בטרם קבלת הצעת מחיר לקידוח בטון ביהלום, אך חשוב לא פחות לזכור שקידוח יהלום זול עלול להיות יקר בסופו של דבר.

קידוח בבטון הוא פעולה שמצריכה בדיקות מקדימות בשטח בכדי לוודא שבעת הקידוח לא תתבצע פגיעה בתשתיות קיימות וייגרם נזק בתי הפיך, כמו כן השימוש במקדח היהלום מצריך ידע מקצועי וניסיון.

לכן, חשוב להקפיד לבחור חברה מקצועית, אשר מתמחה בקידוחי יהלום ומחזיקה את הציוד המקצועי הראוי והמתאים.

לסיכום, כאשר אתם מחפשים את חברת השיפוצים בה תשתמשו לצורך ביצוע קידוח יהלום בבטון, זכרו שהמחיר הוא ממש לא הפרמטר היחיד שקובע והמקצועיות חשובה לא פחות.

 

למה לבחור בנו?

צוות קל-בטון מתמחה בעבודות קידוח וניסור בטון וכמובן בקידוח יהלום בבטון. אם מה שאתם מחפשים זה צוות מקצועי ואמין וחסכון בזמן ובכסף – הגעתם למקום הנכון.

צוות קל-בטון מספקת שירותי קידוח בטון ביהלום ללקוחותיה במחירים נוחים ומבלי להתפשר על מקצועיות או על איכות התוצר הסופי.

קידוח יהלום יהפוך את השיפוץ העתידי שלכם לפשוט הרבה יותר, בכך אין ספק. אולם בכדי להפוך את חוויית השיפוץ לשקטה ככל הניתן, בחרו בגורם מקצועי, או במילים אחרות – קל-בטון.