אנחנו בקל בטון מתמחים בעבודות הריסה של מבנים, בתים וקונסטרוקציות מורכבות מכל סוג – מעוניינים לשמוע עוד? צרו קשר ונשמח לסייע.

עבודות הריסה של בתים ומבנים נעשות לעיתים במסגרת שיפוץ חלקי של מבנה קיים ולעיתים ההריסה נעשית בכדי לבנות מבנה חדש מהיסוד על השטח של המבנה ההרוס. אולם לפני שאתם פונים לאחוז בקורנס הקרוב אליכם, יש כמה דברים שחשוב לוודא ולבדוק בטרם מתחילים לבצע שבירת קירות אגרסיבית.

הריסת מבנים היא אמנם עבודה רועשת ומאסיבית, אך היא מחייבת בדיקות קפדניות ומדויקות לפני תחילתה. ראשית, יש לבחון את המבנה (עמידות, גובה, סוג וכדומה) בכדי לבחור את שיטת הפעולה הטובה ביותר להתמודדות עם ההריסה. שנית – הקפדה על בטיחות לעולם אינה יכולה להיות מופרזת כאשר מדובר בהריסת בתים.

ההקפדה על הבטיחות באזור ההריסה היא חשובה גם לעובדים בהריסת המבנה כשם שהיא חשובה לסביבה, בכדי לצמצם את הסיכוי לפגיעה בעוברי אורח למינון אפסי. יתרה מזאת, כאשר מדובר בהריסה ופינוי של בית, קבלן הריסה מקצועי הוא קריטי לתהליך מאחר ועבודות מסוג זה מצריכות הנפקת אישורים ורישיונות רלוונטיים מטעם גורמים מוסמכים.

 

עבודות הריסת מבנים במחיר משתלם במיוחד!

✔️ הריסת בתים ומבנים במחיר הכי זול בישראל – הריסת בית פרטי או מבנה מכל סוג

✔️ עבודות הריסה מקצועיות, כולל פינוי ע"י קבלן הריסה ופינוי

✔️ הריסת מבנים בפריסה ארצית מלאה – צוות אחראי ומיומן!

למידע נוסף התקשרו: 055-9705135

 

הריסת מבנים במחיר זול

 

 

מה תפקידו של קבלן הריסות

הריסת מבנים היא תהליך שבו מפרקים מבנים קיימים מסוגים שונים, מבתים פרטיים ועד לבנייני מגורים ומחסנים לוגיסטיים.

הגורם שאחראי על פירוק מבנים הוא קבלן עבודות הריסה, בעוד הגורם המתכנן והמפקח הוא מהנדס הבניין. מדובר בסוג מורכב למדי של עבודה, על כן לא ניתן לבצע את הפעולה ללא עזרתו של קבלן הריסה מקצועי.

הריסת מבנים עשויה לכלול השמדה טוטאלית של המבנה בשלמותו עד לסילוקו המוחלט. לחילופין, הריסה של מבנים יכולה להיעשות בצורה חלקית, על ידי פירוק חלק מסוים של המבנה מבלי להשמיד אותו עד היסוד.

 

תהליך הריסת מבנה

הריסת מבנה בצורה מקצועית מחייבת, כאמור, שכירת שירותים של קבלן הרסה מקצועי. תהליך הריסת המבנה מתחיל בבטיחות – הנפקת אישורים, הגנה אישית לעובדים, התקנת מיגון בכדי למנוע פגיעה בעוברי אורח, בחינת המבנה בכדי להימנע מפגיעה בתשתיות חשובות (קריטי במיוחד כאשר בהריסה חלקית של מבנה),

הגנה מפני נזקי הרעש שעתידים להיווצר עקב ההריסה. כל אלה מסתכמים בסופו של דבר בהכנה של תכנית הריסה למבנה אשר כוללת בתוכה את מנגנוני הבטיחות, שיטת ההריסה וחשוב לא פחות – אופן פינוי הפסולת. הרגישות הנדרשת בביצוע עבודות הריסה, לעיתים נראית כמעט תלושה לסיטואציה של הריסת בית.

אולם שימוש בכלים כבדים כמו קורנס, מקדחים עצומים, בובקט, טרקטור או כל כלי מכני בעל יכולות הרסניות מחייב רגישות ומקצועיות ברמה גבוהה ביותר. לכן, חשוב להקפיד הקפדה יתרה על שימוש בשירותים של חברה מסודרת ומקצועית, כזו שיש לה ניסיון, אישורים, כלים וצוות אנושי מיומן.

 

קבלן הריסות

 

הריסת בית – מחיר

מהי עלות הריסת בית פרטי? מחיר ההריסה ייקבע בהתאם לפרמטרים הספציפיים של אותו בית ולתכנית העבודה שהוא מצריך.

אם מדובר בהריסה של מבנה מסחרי למשל, המחיר ייקבע בהתאם למאפייניו של מבנה זה. כנ"ל לגבי הריסה חלקית של בית, הריסה של חניון ואותו כנ"ל לגבי כל מבנה אחר אותו תבקשו להרוס מהיסוד, או באופן חלקי.

למעשה, עלות הריסת בית משתנה בהתאם לפרמטרים של אותו בית ספציפי כאמור, לכן קבלן הריסה מקצועי ייבחן כל הצעה באופן פרטני ויספק הצעת מחיר מותאמת. אין זה אומר שלא ניתן לבצע עבודות הריסה בזול, זה פשוט אומר שבדומה לנושאים אחרים בחיינו – זול הוא מושג יחסי. וכאשר מדובר בבית או בעסק שלכם בשילוב של עבודה העלולה לסכן חיי אדם, חשוב להבין שהמחיר הוא ממש לא השורה התחתונה או הפרמטר הקובע במקרה זה. במילים אחרות, אין מניעה לשכור שירותים של קבלן הריסה זול, פשוט חשוב לוודא שהזול לא יעלה לכם ביוקר אחר כך.

רוצים לדעת כמה עולה להרוס מבנה? התשובה לכך נמצאת במרחק שיחת טלפון אחת בלבד!  פנו אלינו בהקדם ותזכו לקבל הצעת מחיר מקצועית, אמינה והוגנת, וכמובן – מבלי להתפשר על שום היבט של בטיחות בנושא.

 

מחירון מומלץ - הריסת מבנה או בית פרטימחירים מומלצים לפי עבודה (המחירים לא כוללים מע"מ)
הריסת בית פרטי או מבנה
כמה עולה הריסת בית, כולל פינוי
החל מ-95 ש"ח למטר
הריסת מבנה תעשייתי עלויותהחל מ-110 ש"ח למטר
פירוק משקוף לדלתהחל מ-149 ש"ח
פירוק חלונות
כמה עולה לפרק חלון
החל מ-149 ש"ח לחלון
פירוק ריצוף מהרצפההחל מ-65 ש"ח למ"ר
פירוק אמבטיההחל מ-500 ש"ח למ"ר
השכרת שרוול לפינוי פסולת
למשך שבוע
החל מ-720 ש"ח למ"ר
השכרת מכולה לפינוי פסולת
למשך שבוע
החל מ-720 ש"ח למ"ר
שבירת קיר בבית מחיר
החל מ-229 ש"ח למ"ר

 

באילו מקרים נדרש קבלן הריסות?

הריסה של מבנה עשויה להתבקש בגין הסיבות הבאות:

✔️ שיקולים הנדסיים – כאשר קיימת סכנה בטיחותית לקריסה המבנה או חלקים ממנו.

✔️ שיקולים כלכליים ותכנוניים – למשל כאשר תכניות התחדשות ופיתוח עירוני מצריכות הריסה של מבנים כדי לאפשר הקמה של מבנים חדשים.

✔️ שיקולים חוקיים – לעיתים פעולת ההריסה תחול במצבים בהם המבנה הוקם שלא כדין.

צוות קל בטון מעמיד לרשות הלקוחות שירות מקצועי של קבלני הריסה ופינוי מיומנים בפריסה ארצית רחבה.

 

בווידאו: הצוות בעבודה

 

שלבי עבודה של הריסת מבנים – מה כולל התהליך?

להלן פירוט התהליך של פירוק והריסת מבנים, שלב אחר שלב:

#1 פינוי תכולת הבניין – הדבר הראשון שקבלן הריסות מבצע בטרם פירוק המבצע הוא כמובן פינוי תכולתו. לא מדובר רק בפינוי חפצים, ריהוט וכדומה, אלא גם בפינוי יסודי של תשתיות החשמל והאינסטלציה, כולל תשתיות גז וצינורות ביוב.

#2 גידור השטח – בשלב זה שטח המבנה המיועד להריסה יגודר כדי לאבטח את האזור ולמנוע כניסה של אנשים.

#3 הריסת המבנה – לאחר השלמת שני השלבים המקדימים, תחל פעולת ההריסה עצמה. קבלן הריסות מבצע את פירוק המבנה לפי תכניות הנדסיות מפורטות מראש, שתוכננו על ידי מהנדס בניין מורשה וקיבלו את האישורים הרלוונטיים בהתאם לתקנות הריסות מבנים.

#4 פינוי פסולת – בתום פירוק המבנה, קבלן ההריסות יחל לפנות את הפסולת שהותיר תהליך ההריסה. פינוי הריסות מבנים נעשה גם הוא על פי סטנדרטיים הנדסיים ובהתאם לחוק, כלומר הפסולת תפונה אך ורק למקום ייעודי.

בשלב זה קבלן הפינוי ישתמש לרוב בכלים כבדים. ברוב במקרים תהליך פינוי הפסולת יהיה כרוך גם ביישור הקרקע.

 

מהן השיטות בהן משתמש קבלן הריסות מקצועי?

✔️ הריסת מבנים בניסור בטון – שיטה זו מתאימה להריסה חלקית של אזורים מסוימים במבנה ולא בהכרח השמדה כוללת שלו. ניסור בטון להריסת מבנים אידאלית במצבים רגישים בהם נדרשת עבודת הריסה נקודתית, מעודנת ומדויקת. לרוב ישתמשו בניסור בטון בשיטת היהלום להריסת קירות המבנה.

✔️ הריסת מבנים בציוד מכני הנדסי (צמ"ה) – במצבים בהם נדרש פירוק נרחב יותר ואף מלא של המבנה, עדיף להשתמש בכלים כבדים ייעודיים כמו דחפורים, טרקטורים, פטישי חציבה וזרועות מכניות. לעיתים הריסת מבנים תעשה באמצעות כדור הריסה. בניגוד להריסת מבנים בניסור בטון, הריסת מבנים בצמ"ה היא פעולה גסה יותר שאיננה מתאימה לרוב להריסה חלקית.

✔️ הריסת מבנה בפיצוץ מבוקר – בשיטה זו מניחים חומרי נפץ בנקודות אסטרטגיות בתשתית מבנה על מנת לייצר סדרת פיצוצים שיביאו לאפקט הפירוק. מדובר בטכניקת "אין ברירה" שתילקח כמוצא אחרון, שכן מדובר בשיטה מסוכנת למדי אשר מצריכה תהליך אישור מורכב. השיטה מתאימה להריסה נחרבת של מבנים גדולים ומסיביים.