שימוש בצינורות בטון לצורך ביצוע עבודות תשתיות הוא עניין שבשגרה, צינורות בטון משמשים להנחת תשתיות תת-קרקעיות או על-קרקעיות.

השימוש בצינורות אלו הוא נפוץ בשל עמידות הבטון וכן בשל העובדה כי הציוד המשמש לעבודות תשתית מסוג זה כיום מאפשר ביצוע עבודות ברמת גימור גבוהה ובזמן קצר, תוך שמירה על רמת בטיחות מקסימלית. לצורך ביצוע עבודות תשתית המצריכות שימוש בצינורות בטון מבצעים ניסור צינורות בטון.

 

ניסור צינורות בטון בפריסה ארצית במחירים נוחים!

לקבלת הצעה התקשרו: 055-9705135

 

ניסור וקידוח בטון

 

ניסור צינורות בטון – באילו מקרים וכיצד מתבצע?

פרויקטים של הנחת תשתיות הכוללות צינורות בטון הם לרוב פרויקטים בסדרי גודל עצומים ומצריכים שימוש במכונות ובציוד כבד ומתקדם. לצורך ניסור צינור בטון משתמשים בדיסק יהלום עצום בגודלו אשר מקובע על מסילה מכנית.

קיבוע הדיסק והשימוש במסילה עונה על שני צרכים קריטיים בעבודות בסדר גודל מסוג זה, הראשון הוא רמת דיוק גבוהה והשני הוא בטיחות באתר העבודה. עצם השימוש במסילה מאפשר הפעלה של דיסק היהלום בשלט רחוק, כך שבטיחות העובד המפעיל את הדיסק נשמרת והוא אינו מפעיל את המכונה העצומה באופן ידני אשר עלול להעמיד אותו בסכנה.

ניסור צינורות בטון ביהלום הוא השיטה היעילה והעדיפה היום בשוק בשל היתרונות אשר הוצגו לעיל ובשל העובדה כי הטכנולוגיה בתחום היא מתקדמת ביותר וחוסכת זמן יקר. צינורות בטון משמשים בעיקר להנחת תשתיות ביוב ושפכים ולכן, לרוב, הצינורות יונחו לאחר הניסור מתחת לפני הקרקע.

היות ועבודות תשתיות מסוג זה מיועדות להחזיק שנים רבות, חשוב להקפיד על חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ומספקת שירותי ניסור צינורות בטון תוך הקפדה מקצועיות העובדים, איכות ותחזוקת הכלים ובטיחות.

ישנם מספר פרמטרים אשר נלקחים בחשבון בכל הנוגע לניסור צינורות בטון. מחיר עבודות מסוג זה תלוי בכמה גורמים, למשל: היקף העבודה, מיקום העבודה, סוג הציוד הנדרש לביצוע העבודה וכן שיקולים נוספים כגון האם קיים במקום חיבור לנקודת מים הנדרשת בעת ביצוע ניסור צינורות בטון.

ביצוע עבודות מסוג זה הוא מורכב, לכן ניסור צינורות בטון בזול עלול לפעמים לעלות ביוקר. המחיר הוא אמנם פרמטר חשוב בבחירת קבלן ביצוע, אך הוא בהחלט לא היחיד או החשוב ביותר.

 

אנחנו בקל-בטון מבצעים עבודות בטון מגוונות, כולל ניסור צינורות בטון. החברה מעסיקה עובדים מקצועיים אשר מוכשרים לעבוד עם הכלים הייעודיים לצורך ניסור הצינורות. המקצועיות שלנו מאפשרת לנו לספק לכם עבודות ברמת גימור גבוהה, תוך הקפדה על בטיחות וחיסכון בזמן אשר מתבטא גם בחיסכון בכסף.