מחירי ניסור בטון מעסיקים כמעט כל אחד שזקוק לשירות. אם הגעתם עד כאן כנראה שאתם מחפשים גורם מקצועי ואמין שיבצע עבורכם עבודה כלשהי בתחום. הסיבה שבגללה רבים מתמהמהים בהזמנת חברת ניסור בטון היא המחירים בשוק, אשר שונים מאוד בין ספקי השירות השונים שחלקם מנצלים את הביקוש הרב ששורר בשוק בשביל להקפיץ מחירים בצורה לא הוגנת.

בהמשך הדף תמצאו טבלה מפורטת עם מחירים מומלצים לניסור בטון, קידוח ועבודות נוספות, כמו גם תשובות לשאלות נפוצות בנושא.

 

ניסור בטון במחיר אטרקטיבי – זמינות גבוהה בכל הארץ

✔️ מחירי ניסור וקידוח בטון ועבודות נוספות – כמה זה עולה? (המשיכו לקרוא)

✔️ דבר אחד בטוח – דרכנו תקבלו את המחיר הזול ביותר בישראל

✔️ הקפדה מירבית על בטיחות, שימוש בכלים מתקדמים ושירות אדיב

✔️ מנסרים בעלי עשרות שנות ניסיון – חיתוך בטון מדויק לשביעות רצון הלקוח

להצעת מחיר התקשרו >> 055-9705135

 

ניסור וקידוח בטון

 

אנו מקפידים על שירות ברמה הגבוהה ביותר, ולא פחות חשוב מכך – דוגלים בשקיפות ובגביית מחיר הוגן בעבור העבודה. אנו מאמינים שלקוח מרוצה הוא לקוח שיחזור אלינו שוב בפעם הבאה שיעלה אצלו צורך לנסר או לקדוח בבטון.

אז כמה אמורה לעלות עבודת ניסור? כמה עולה ניסור בטון של גג או דלת בבית? מהי עלות ממוצעת של ניסור בטון למטר? תשובות לכל אלה ועוד במחירון שלפניכם.

 

מחירון מומלץ – ניסור, קידוח ועבודות נוספות

* המחירים הרשומים בדף זה הם מחירים מומלצים בלבד ואינם מחייבים

* מחירון ניסור בטון – לפניכם מחירון ובו מידע וטווחי מחירים לעבודות בטון שונות. במידה והנכם מעוניינים בניסור, קידוח או עבודת בטון אחרת כלשהי וברצונכם להבין מהם מחירי השוק, אנו ממליצים לעבור על הנתונים ולבדוק את המחירים אשר מוצעים כיום.

 

סוג העבודהניסור בטון - מחירון מומלץ (ש"ח)
ניסור בטון מחיר למטרהחל מ-150 ₪ למטר
ניסור יהלום (עלות למטר)החל מ-190 ₪ למטר
עלות ניסור ליצירת דלת - פתיחת דלת בקירהחל מ-1,450 ₪
מחיר ניסור בטון ליצירת חלוןהחל מ-1,100 ₪
כמה עולה ניסור רצפה / משטחהחל מ-190 ₪ למטר
ניסור גג / תקרה מחיריםהחל מ-190 ₪ למטר
ניסור קורות בטוןהחל מ-190 ₪ למטר
ניסור צינורותהחל מ-190 ₪ למטר
ניסור מדרגות בטוןהחל מ-190 ₪ למטר
ניסור דלת בטוןהחל מ-190 ₪ למטר
כמה עולה לנסר קיר בטוןהחל מ-150 ₪ למטר
ניסור מרפסת שירותהחל מ-190 ₪ למטר
ניסור פתח לעליית גגהחל מ-190 ₪ למטר
ניסור קרניזיםהחל מ-190 ₪ למטר
קידוח בטון 2 צולהחל מ-150 ₪ לקידוח, אך המחיר מותנה בביצוע מספר קידוחים
קידוח 4 צול (קוטר 4 צול / עומק 30 ס"מ)החל מ-150 ₪ לקידוח - המחיר מותנה בביצוע מספר קידוחים
עלות קידוח 6 צולהחל מ-180 ₪ לקידוח - המחיר מותנה בביצוע מספר קידוחים
המחיר של קידוח בטון 8 צול ומעלההחל מ-320 ₪ לקידוח - המחיר מותנה בביצוע מספר קידוחים
עלויות קידוח בקיר בלוקים (עד 30 ס"מ עומק/עובי)צרו קשר לקבלת הצעת מחיר בהתאם למידות הקיר
קידוח יהלום (עם מקדח יהלום)החל מ-450 ₪ לקידוח בודד, יש הנחה למספר קידוחים
קידוח חור למייבש בקירהחל מ-490 ₪ לקידוח בודד, יש הנחה למספר קידוחים
קידוח חור לקמין בקירהחל מ-490 ₪ לקידוח בודד, הנחה במחיר על מספר קידוחים
קידוח חור למזגן בקיר בטוןהחל מ-490 ₪ לקידוח בודד, הנחה במחיר על מספר קידוחים
קידוח בבטון למרזב / צינורות / כבליםהחל מ-490 ₪ לקידוח בודד, הנחה במחיר על מספר קידוחים
חיתוך בטון (מחיר למטר)החל מ-150 ₪ למטר
ביקוע בטון (עלות למטר)החל מ-150 ₪ למטר
חיתוך אספלט / כבישהחל מ-150 ₪ למטר
עבודת הריסת מבניםצרו קשר לקבלת הצעת מחיר ספציפית

 

להורדת המחירון כקובץ PDF לחצו כאן

 

על הצוות

* יעילים, מנוסים ומובילים בתחום – הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ועושה שימוש בציוד ובכלים ההנדסיים המתקדמים ביותר שקיימים כיום בשוק. הצוות צבר ניסיון רב לאורך שנים ארוכות בעבודות חיתוך, ניסור וקידוח בטון והינו אחד ממובילי הענף בישראל כבר תקופה ארוכה.

* מבצעים כל סוג של עבודה בתחום – אנחנו יודעים לתת מענה מהיר לכל סוג של עבודה – מפרויקטים קטנים ופשוטים ועד לעבודות גדולות ומורכבות שדורשות עבודה עם מסורי יהלום מתקדמים (כבל יהלום וכדומה).

* נשמח לספק לכם תוצאות מדויקות ולבצע כל פרויקט על הצד הטוב ביותר. מאחורי הצוות אלפי עבודות ניסור וקידוח בטון בישראל ושורה ארוכה של לקוחות מרוצים. אנו מקפידים לשים את הלקוח במרכז ולבצע כל מה שצריך בכדי שיהיה מרוצה ושבע רצון.

* בטיחות מעל לכל – מבחינה בטיחותית – הצוות פועל על פי תקני ונהלי בטיחות מחמירים ומקפיד על כך בכל פרויקט ופרויקט בכדי להבטיח שהכל מתנהל בצורה חלקה וללא תקריות בלתי צפויות.

אתם יותר ממוזמנים להציץ בתמונות וסרטונים מתוך פרויקטים ועבודות שונות שביצענו ולפנות אלינו עם כל שאלה או בקשה.

 

צפו באיש צוות שלנו בפעולה – ניסור בטון במחיר נוח בכל חלקי הארץ – דרום, שפלה, מרכז הארץ, אזור השרון ואזור הצפון

 

 

איך נקבע מחיר ניסור בטון – מה משפיע על התמחור?

עלות ניסור או קידוח בטון נקבעת לפי 2 פרמטרים מרכזיים: היקף ומורכבות העבודה הנדרשת וחיבור לחשמלניסור בקיר בטון שאורכו מטר אחד יעלה פחות מניסור רצפה שמתפרסת על פני שטח של עשרות מטרים. כלומר, רמת המורכבות הנדרשת של העבודה הספציפית היא זו שתקבע את מחיר העבודה. כמו כן, השיטה הנדרשת גם היא משפיעה רבות על המחיר. ניסור בטון ביהלום למשל יקר יותר מאשר שיטות ניסור אחרות.

1. סוג העבודה – הפרמטר הראשון הוא כמובן סוג העבודה הנדרשת אשר ממנו נגזרים היקפה ומורכבותה. סוג העבודה ישפיע הן בחירת אסטרטגיית הפעולה והן על הציוד והכלים הנדרשים לצורך ביצועה.

לדוגמא: ניסור של גג בטון (עבודה בגובה דורשת לעיתים ציוד נלווה) תהיה יקרה יותר מעבודת קידוח פשוטה. גם לעובי הבטון שיש לחתוך יש השפעה על הצעת המחיר – ניסורים בעובי דק יכולים להתבצע במהירות, לעומת חיתוכים עבים אשר יצריכו לרוב ניסור בטון ביהלום או בכבל יהלום, יהיו מורכבים יותר וידרשו זמן עבודה ארוך יותר.

2. האם קיים חשמל תלת-פאזי במקום? – על מנת לבצע שימוש במסורי יהלום וציוד מתקדם יש צורך בחיבור תלת פאזי המאפשר זרימת חשמל באופן רציף. במידה ולא קיים חיבור שכזה במקום בו צריכה להתבצע העבודה יש צורך להשתמש בגנרטור שעשוי להגדיל מעט את העלות.

חברות אחרות בישראל קובעות מחירים לפי פרמטרים נוספים, כגון המיקום אליו צריך צוות החברה להגיע והכלים הנדרשים, אך השירות הוא בפריסה ארצית מלאה והכלים בהם אנו משתמשים הם המתקדמים ביותר בשוק, ולכן אין להם חשיבות בקביעת מחיר העבודה.

 

חברת ניסור בטון

 

 

מה כלול במחיר?

פרט לחיתוך בטון במחיר זול והוגן, אתם מקבלים גם עבודה באיכות גבוהה, הקפדה על סדר וניקיון של סביבת העבודה, מינימום אבק ולכלוך, מספר צוותים הפרוסים ברחבי הארץ, אשר כולם מורכבים מעובדים בעלי שנים רבות של ניסיון בתחום.

כמובן שלא גובים תוספת תשלום עבור נסיעות או דברים מהסוג הזה. הכל כלול במחיר שנקבע מול הלקוח.

חברות ניסור בטון רבות בישראל גובות מחירים גבוהים מדי עבור עבודתן, ולא בצדק. אחרות מורידות במחיר העבודה, אך גם באיכות שלה. אצל אנשי המקצוע שנשלחים דרך קל-בטון כל העבודות מבוצעות בסטנדרט גבוה ובמחיר הוגן, בין אם מחיר ניסור בטון למטר או מחיר לעבודה הכוללת.

 

דוגמא לעבודת ניסור יהלום

מחפשים בעל מקצוע מנוסה לעבודות ניסור וקידוח בבטון במחיר הוגן? קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במהירות, ניתן ליצור איתנו קשר לאורך כל שעות היממה.

 

 

כמה מילים על השיטות המובילות כיום לניסור בטון:

עבודות ניסור וקידוח עלולות להיות מסוכנות אם לא מבצעים אותם בעלי מקצוע מנוסים, וזוהי הסיבה שאתם מוכרחים לוודא מול הצוות שמגיע אליכם לקדוח או לנסר שהוא מבין את גודל האחריות וצפוי לבצע עבודה רצינית ובטיחותית גם לו, אבל בעיקר לכם.

 

קיימות כיום ארבע שיטות עיקריות לביצוע ניסור בטון או קידוח – לכל שיטה תמחור מעט שונה:

  • ניסור בטון ביהלום – מבוצע תוך שימוש במסור יהלום מיוחד אשר מקצר את זמני העבודה ומשפר את הדיוק שלה. שיטה זו מתבצעת באופן שקט יותר משיטות אחרות ונחשבת לנפוצה ביותר, אך גם להכי פחות זולה. ניסור הבטון בשיטה זו הוא מדויק מאד.
  • ניסור קירות עם להבים – להבים שמונעים על מסילה ומאפשרים לנסר קיר בקלות וביעילות.
  • קידוח יהלום (Core Drilling– קידוח עם מקדח יהלום לפתיחת פתח בקיר, רצפה, תקרה וכדומה, מיועד בדרך כלל עבור פתחים להעברת צינורות, חוטי חשמל או פתחי אוורור.
  • ניסור משטח – רצפה, מדרכה ומשטחים אופקיים נוספים – בדרך כלל מתבצע על ידי שימוש במסור יהלום המחובר למכונה עם גלגלים.

 

קל בטון ניסור וקידוח בטון

 

למה קל בטון?

יחס אישי

אנו דוגלים במתן יחס אישי לכל לקוח ולקוח, החל מהטלפון הראשון, דרך הצעת המחיר ועד לתכנון וביצוע שיטת העבודה שמתאימה לפרויקט הספציפי. אנו מבינים שמצד הלקוח מדובר בעניין מורכב ומעט מלחיץ, ולכן עושים כל שביכולתנו לפשט ולהסביר לפרטי פרטים מה צפוי להתבצע ומה הוא צפוי לקבל בסיום העבודה.

בטיחות

הדבר החשוב ביותר עבורנו הוא שמירה על נהלי הבטיחות אשר מסייעים הן בהגנה עליכם – הלקוחות היקרים שלנו, הן בהגנה על אנשי הצוות והורדת רף הסיכון במהלך העבודה לרמה אפסית והן לשמירה על המבנה ויציבותו בהווה ובעתיד.

מקצועיות

שימוש בציוד מתקדם ובכלים מובילים שמאפשרים דיוק מירבי. כל לקוח מקבל יחס אישי מהצוות, אשר ניגש לביצוע הפרויקט עם הכלים הטובים ביותר שקיימים ובהתאם לתוכנית שהוכנה מראש מבעוד מועד. כל אלה מבטיחים ללקוח עבודה אחראית, בטיחותית וחסרת פשרות לשביעות רצונו.

ניסיון

הצוות פועל בישראל במשך שנים רבות ונחשב לאחד ממובילי התחום. הפעילות מתאפשרת בפריסה ארצית רחבה ומתבצעת על ידי אנשי מקצוע מנוסים שכבר עשו בהצלחה כמעט כל סוג של עבודה שקשורה לענף במישרין או בעקיפין.

ניסור גשר בטון
ניסור קיר בטון צוות קל בטון
ניסור בכבל יהלום
ניסור בטון קל בטון

תשובות לשאלות נפוצות

כמה עולה ניסור בטון?

מחיר ניסור בטון, בין אם מדובר בקיר, גג, רצפה, עמודי בטון או כל מבנה בטון אחר משתנה בהתאם לשיטה המבוקשת. ניסור יהלום יהיה מעט יקר יותר משיטות אחרות. ניתן לצפות ברשימת המחירים המלאה בעמוד המחירון שלנו.

האם המחירים שלכם זולים יותר משל המתחרים?

בקצרה: כן. בישראל פועלות חברות ניסור בטון בגדלים שונים. קל-בטון היא מהגדולות ומהמובילות בישראל ולכן ביכולתנו להציע מחירים אטרקטיביים יותר מהמתחרים. בתחום הניסור פועל עיקרון היתרון לגודל, לפיו ככל שחברה גדולה יותר כך המחירים שתוכל להציע ללקוחותיה יהיו אטרקטיביים יותר.

מהם שני הפרמטרים העיקריים לפיהם נקבע המחיר?

הפרמטר הראשון הוא סוג העבודה הכולל בתוכו את היקפה ומורכבותה, שיטת הניסור המבוקשת, עובי הבטון הנדרש לחיתוך וכדומה. הפרמטר השני הוא האם קיים חיבור לחשמל תלת-פאזי במקום. במידה ואין חיבור שכזה יידרש גנרטור, דבר שיגדיל מעט את מחיר העבודה.

מה כלול במחיר?

פרט לניסור בטון או קידוח במחיר זול והוגן, אתם מקבלים עבודה באיכות גבוהה, הקפדה מירבית על בטיחות, סדר וניקיון של סביבת העבודה ומינימום אבק ולכלוך.