שירותי חיתוך בטון מקצועיים בכל אזורי הארץ

הצוותים המנוסים שלנו בקל-בטון יגיעו אליכם לחתוך בטון מכל סוג תוך הקפדה על בטיחות מירבית, מחירים נוחים ותוצאה סופית שתשאיר אתכם מרוצים.

פעמים רבות אנחנו נתקלים במצבים בחיינו בהם קיים רצון עז לבצע שינוי בתחום מסוים, אך המחשבה על התהליך יוצרת רתיעה בשל מורכבותו.

המצב הזה מוכר בעיקר בתחום השיפוצים בהם התוצאה היא ללא ספק חיונית או רצויה אך התהליך עצמו מלווה בבלאגן עצום כל כך אשר מצליח לזקוף את ראשו הקטן של הספק.

אולם החלון החדש שרציתם לפתוח, או הקיר שרציתם לשבור או להזיז לא חייבם לייצר מהומה רבה, במיוחד אם אתם שוכרים את שירותיה של חברה מקצועית אשר מתמחה בטכניקת חיתוך בטון.

 

עבודות חיתוך בטון בפריסה ארצית!

✔️ חיתוך בטון מכל סוג – קירות, חלונות, רצפה, משטחי בטון, עמודים, צינורות, קורות, ממ"דים, עמודים ועוד

✔️ צריכים לחתוך בטון? צרו קשר ונגיע לסייע במגוון שיטות: חיתוך בטון ביהלום, עם דיסק, לחץ מים

✔️ הצוותים שלנו חותכים בטון בכל עובי וקוטר במקצועיות עם אחריות על העבודה

✔️ שירות מקצועי במחירים זולים והגעה לכל כתובת ברחבי הארץ!

להצעת מחיר, התקשרו: 055-9705135

 

ניסור וקידוח בטון

 

 

תקציר הפעולהפירוט
למי השירות מתאים?לכל מי שצריך לעשות שינויים בקירות או משטחים מבטון, למשל יצירת פתח להתקנת מזגן או ליציאה לעליית גג, חיתוך קורות העשויות בטון ועוד
איך מתבצע התהליך?אפשר לחתוך בטון באמצעות ניסור ביהלום, שהיא השיטה הנפוצה והמומלצת ביותר, אך לעתים ניתן לעשות את הפעולה באמצעות חיתוך בלחץ מים, או באמצעות לייזר
האם יש הכנות מיוחדות?תוכנית הנדסית מפוקחת, חיבור של קורות כבדות לכבלים למניעת נפילה מסוכנת ונקיטת אמצעי בטיחות קפדניים, הן לפועלים עצמם והן במתחם העבודה
כמה זמן לוקחת העבודה?תלוי בהיקף הפעולה, החל משעה או שעתיים ועד לכמה ימים להשלמת תהליך מורכב במיוחד

 

ניסור בטון עם הצוותים המקצועיים של קל בטון

חיתוך בטון הוא טכניקה המאפשרת שיפוצים שונים בשיטות מגוונות אשר חוסכות זמן ומספקות תוצאות מדויקות, אסתטיות ומקצועיות. אם מה שאתם זקוקים לו זה חיתוך קיר בטון לצורך התקנת חלון או דלת חדשים, החיתוך יבוצע באמצעות מסור דיסק ייחודי וייעודי לחיתוך ולניסור בטון. השימוש במסור מספק תוצאות מדויקות הרבה יותר מאשר שבירת הקיר ובניית מסגרת לחלון או לדלת.

במידה ואתם זקוקים לחיתוך גג בטון לצורך פתיחת עליית גג למשל, או היה והחלון אותו אתם מעוניינים לפתוח ממוקם בממ"ד, הטכניקה בה יבוצע השיפוץ היא חיתוך בטון ביהלום.

שיטה זו מיועדת למצבים בהם העבודה מורכבת יותר בל סוג או עובי הבטון ומצריכה כלים חזקים יותר. היות ויהלום הוא החומר החזק ביותר זה אך הגיוני שישתמשו בו לצורך חיתוך בטון – חומר חזק בפני עצמו.

אז איך חותכים בטון בעזרת יהלום? עזבו רגע את הדימוי המתבקש של תכשיט מנצנץ, החיתוך מתבצע ע"י מסור דיסק המצופה ברסיסי יהלומים אשר מעניקים לו חסון ועמידות גבוהים הרבה יותר מכל מסור שאתם מכירים ובכך מאפשרים לו לחתוך גם בבטון מזוין.

במקרים רבים במהלך שיפוצים יש צורך לבצע חיתוך קורות בטון, חיתוך או שמא ניסור זה מתאפשר גם הוא על ידי שימוש בכלים מקצועיים ובידיים מקצועיות. באותו אופן ניתן גם לבצע חיתוך רצפת בטון, חיתוך בטון בצנרת והיד עוד נטויה – טכניקת חיתוך הבטון מאפשרת חיתוך של כל סוגי הבטון לכל צורך.

עובדה זו היא חשובה במיוחד ומעודדת לאור העובדה שהעולם שלנו עשוי ברובו בטון – תשתיות, בתים, מבנים ציבוריים. חיתוך בטון הוא רלוונטי יותר ממש שחשבתם.

 

 

מתי צריך לחתוך בטון? מקרים נפוצים:

✔️ חיתוך רצפה מבטון

✔️ חיתוך גג או תקרה מבטון

✔️ חיתוך משטחים מורכבים

✔️ חיתוך קירות בטון

✔️ חיתוך גדרות / חומות

✔️ חיתוכים בהתאמה אישית

 

שיטות מובילות לחיתוך בטון בישראל

#1 חיתוך בטון עם דיסק יהלוםהשיטה הנפוצה ביותר כיום בישראל וזו אשר אחוזי ההצלחה והדיוק שלה הם הגבוהים ביותר. במסגרת השיטה חותכים בטון באמצעות מסור יהלום (דיסק) שמצופה ברסיסי יהלום. טכניקה זו מתאימה למגוון רחב של פרויקטים ובין יתרונותיה הרבים אפשר למנות את השקט היחסי בביצוע העבודה ואת כמות האבק הבלתי מורגשת.

#2 חיתוך של בטון בלחץ מים – בשיטה זו הבטון נחתך על ידי הפעלת לחץ מים גבוה, דבר אשר חותך את החומר ביעילות.

#3 חיתוך בטון בכבל יהלוםזוהי שיטה שמיועדת לחיתוך של בטון עבה מאוד, אפילו מעל 60 סנטימטר. התהליך מדויק ובטיחותי, בזכות שמירה מתמדת על היציבות בזמן הפעולה, כדי לא לגרום לתזוזה או נזק כלשהוא לאזורים בבטון שאותם לא מעוניינים לחתוך. השיטה הספציפית הזו מותאמת גם למקומות עם נגישות מוגבלת, לרבות חיתוך בבטון מתחת לפני הים או חיתוך בבטון הכולל תשתיות ברזל ופלדה.

#4 חיתוך בטון בלייזר – נשמע מעט עתידני, אך חשוב להסביר שלא מדובר בקרן לייזר הלקוחה מסרט מדע בדיוני, שיכולה פשוט לחתוך בטון בקלילות. ניסור בטון בלייזר הוא למעשה שיטת ניסור ייחודית ויקרה המשמשת בעיקר לחיתוכי בטון בכורים אטומיים המצריכים יתר רגישות ויתר דיוק בשל מורכבות העבודה. מסיבה זו, השיטה היא הרבה פחות נפוצה מהחיתוך החשמלי, אולם גם היא מצריך שימוש במסור דיסק בציפוי רסיסי יהלום.

 

חיתוך בטון עם דיסק יהלום או בלחץ מים

פרויקט חיתוך בטון ופינוי פסולת – קל-בטון

 

ההבדל בין חיתוך בטון עם דיסק יהלום לעומת כבל יהלום

התוספת של שבבי היהלום על המסור או על הכבל, היא זו שמעניקה לכל אחד מהם את העוצמה והיכולת לבצע חיתוכים בכל משטח העשוי מבטון.

עם זאת, הבחירה בין שני סוגי המכשירים המתקדמים והיעילים הללו, נעשית לאור המאפיינים והיתרונות הספציפיים שלהם וכן במאפייני העבודה שיש לבצע:

#1 עובי הבטון – שיטת ניסור בטון מתאימה לקירות ולמשטחים סטנדרטיים עד 60 ס"מ עובי, בעוד כבל יהלום יתאים לחיתוך של קירות עבים ולמשטחים שמעל 60 ס"מ עובי.

#2 תקציב – השימוש במסור העגול בעל ציפוי היהלום, היא שיטה שעלותה נמוכה מהשימוש בכבל היהלום. במקרים שבהם שתי השיטות יתאימו לביצוע העבודה, ייתכן שהבחירה תיעשה בהתאם לתקציב.

#3 לכלוך בשטח העבודה – חיתוך בכבל מייצר פחות פסולת בהשוואה למסור, אך לרוב לא זו תהיה הסיבה להעדיף אותו על פני השימוש בניסור ביהלום.

ההחלטה האם לבצע ניסור בטון עם דיסק יהלום לעומת חיתוך בכבל יהלום, תיעשה בראש ובראשונה בכפוף ליכולת של המכשור הזה לייצר תוצאה מדויקת ומקצועית, בתהליך בטיחותי הן עבור הפועלים הנמצאים במקום והן להגנת המבנה ושמירה על יציבותו.

 

מחיר חיתוך בטון – כמה זה עולה?

חיתוך בטון בזול הוא לא דבר שאינו בר השגה, היותר והתמחור תלוי בסוג העבודה המבוקשת וסוג הציוד הנדרש לצורך ביצוע העבודה. אז כמה עולה חיתוך בטון? טווח המחירים הוא רחב מאוד ותלוי, כאמור, בסוג העבודה אותה תזמינו.

הטווח נע בין כמה מאות שקלים לחיתוך ויכול להגיע גם לאלפי שקלים. שיטת התמחור תתבצע לרוב לפי מטר ותיקח בחשבון את סוג ועובי הבטון אותו צריך לחתוך, משך העבודה הצפוי, סוג הציוד, מיקום העבודה ומספר פרמטרים נוספים.

חשוב לציין כי כאשר אתם מחפשים בעל מקצוע המתמחה בביצוע חיתוך בטון, מחיר הוא לא הכל. דאגו לקחת בחשבון גם מקצועיות, ידע וניסיון בכדי להבטיח לעצמכם תוצאות ברמת איכות גבוהה ושקט נפשי לאורך זמן.

בטבלה הבאה תוכלו להתרשם מהמחירים הממוצעים של כמה משירותי הניסור והחיתוך של בטון שאנו מציעים:

חיתוך בטון לפי סוג השירותמחיר מומלץ
חיתוך של בטון (מחיר למטר)החל מ- 150 ₪
חיתוך בשיטת היהלום (מחיר למטר)החל מ- 190 ₪
עלות פתיחת פתח למזגןהחל מ- 450 ₪
מחיר יצירת פתח לוונטההחל מ- 350 ₪

 

צוות קל-בטון הינו בעל ידע, כישורים וציוד מקצועי הנדרשים לביצוע כל עבודות חיתוך הבטון. בין אם אתם מחפשים חיתוך בטון חשמלי, חיתוך בטון ביהלום או כל סוג אחר של חיתוך בטון – קל-בטון יודעת לספק לכם עבודות ברמת גימור גבוהה, מקצועית, יעילה ובמחירים נוחים.

 

חיתוכי בטון עם חברת קל בטון

חיתוך בטון עם קל בטון

 

על מה חשוב להקפיד כאשר חותכים בטון

כדי לקבל תוצאה איכותית, מדויקת ולשמור על נהלי בטיחות מחמירים במהלך העבודה – כדאי להיצמד למספר עקרונות מרכזיים ולתכננם מבעוד מועד:

✔️ תכנון העבודה מראש לפרטי פרטים מא' ועד ת' – יש להקפיד לתכנן מראש כל צעד בתהליך ולקחת בחשבון בלת"מים ואירועים בלתי צפויים שעלולים להתרחש. לכל פרויקט יש רמת מורכבות מעט שונה ולכן חשוב להיערך בהתאם.

✔️ לחתוך לפי תוכנית סדורה – תוכנית הנדסית היא דבר שאסור לוותר עליו.

✔️ שימוש בציוד מתקדם ורלוונטי – לכל סוג של עבודה יתאים ציוד מעט שונה. יש לוודא עם החברה המבצעת שהיא מביאה עמה את כלל הציוד הנדרש וכי מדובר בכלים המתאימים לביצוע הפרויקט הספציפי.

✔️ עבודה איכותית של חיתוך בטון נמדדת לא רק בתוצאות הסופיות, הנראות לעין – אלא גם באיכות ניהול תהליך מאורגן ורב שלבי, שכולל התייחסות לכל סעיפי התוכנית והתמודדות עם אתגרים בלתי צפויים, שעלולים להופיע לעתים תוך כדי תהליך העבודה.

 

צפו בצוות שלנו חותך בטון במקצועיות: