שירותי חיתוך בטון מקצועיים בכל אזורי הארץ – הצוותים המנוסים שלנו בקל-בטון יגיעו אליכם לחתוך בטון מכל סוג תוך הקפדה על בטיחות מירבית, מחירים נוחים ותוצאה סופית שתשאיר אתכם מבסוטים.

פעמים רבות אנחנו נתקלים במצבים בחיינו בהם קיים רצון עז לבצע שינוי בתחום מסוים, אך המחשבה על התהליך יוצרת רתיעה בשל מורכבותו.

המצב הזה מוכר בעיקר בתחום השיפוצים בהם התוצאה היא ללא ספק חיונית או רצויה אך התהליך עצמו מלווה בבלאגן עצום כל כך אשר מצליח לזקוף את ראשו הקטן של הספק.

אולם החלון החדש שרציתם לפתוח, או הקיר שרציתם לשבור או להזיז לא חייבם לייצר מהומה רבה, במיוחד אם אתם שוכרים את שירותיה של חברה מקצועית אשר מתמחה בטכניקת חיתוך בטון.

 

עבודות חיתוך בטון בפריסה ארצית!

√ חיתוך בטון מכל סוג – קירות, חלונות, רצפה, משטחי בטון, עמודים, צינורות, קורות עמודים ועוד

√ שירות מקצועי במחירים זולים והגעה לכל כתובת ברחבי הארץ!

להצעת מחיר, התקשרו: 055-9705135

 

ניסור וקידוח בטון

 

חיתוך בטון עם מקצוענים

חיתוך בטון הוא טכניקה המאפשרת שיפוצים שונים בשיטות מגוונות אשר חוסכות זמן ומספקות תוצאות מדויקות, אסתטיות ומקצועיות.

אם מה שאתם זקוקים לו זה חיתוך קיר בטון לצורך התקנת חלון או דלת חדשים, החיתוך יבוצע באמצעות מסור דיסק ייחודי וייעודי לחיתוך ולניסור בטון. השימוש במסור מספק תוצאות מדויקות הרבה יותר מאשר שבירת הקיר ובניית מסגרת לחלון או לדלת.

במידה ואתם זקוקים לחיתוך גג בטון לצורך פתיחת עליית גג למשל, או היה והחלון אותו אתם מעוניינים לפתוח ממוקם בממ"ד, הטכניקה בה יבוצע השיפוץ היא חיתוך בטון ביהלום.

שיטה זו מיועדת למצבים בהם העבודה מורכבת יותר בל סוג או עובי הבטון ומצריכה כלים חזקים יותר. היות ויהלום הוא החומר החזק ביותר זה אך הגיוני שישתמשו בו לצורך חיתוך בטון – חומר זק בפני עצמו.

אז איך חותכים בטון בעזרת יהלום? עזבו רגע את הדימוי המתבקש של תכשיט מנצנץ, החיתוך מתבצע ע"י מסור דיסק המצופה ברסיסי יהלומים אשר מעניקים לו חסון ועמידות גבוהים הרבה יותר מכל מסור שאתם מכירים ובכך מאפשרים לו לחתוך גם בבטון מזוין.

במקרים רבים במהלך שיפוצים יש צורך לבצע חיתוך קורות בטון, חיתוך או שמא ניסור זה מתאפשר גם הוא על ידי שימוש בכלים מקצועיים ובידיים מקצועיות.

באותו אופן ניתן גם לבצע חיתוך רצפת בטון, חיתוך בטון בצנרת והיד עוד נטויה – טכניקת חיתוך הבטון מאפשרת חיתוך של כל סוגי הבטון לכל צורך.

עובדה זו היא חשובה במיוחד ומעודדת לאור העובדה שהעולם שלנו עשוי ברובו בטון – תשתיות, בתים, מבנים ציבוריים. חיתוך בטון הוא רלוונטי יותר ממש שחשבתם.

עולם חיתוך הבטון הוא עולם רחב ומגוון, כאמור. מלבד השיטה של חיתוך בטון חשמלי, קיימת שיטה של חיתוך בטון בלייזר. נשמע מעט עתידני, אך חשוב להסביר שלא מדובר בקרן לייזר הלקוחה מסרט מדע בדיוני שיכולה פשוט לחתוך בטון בקלילות.

ניסור בטון בלייזר הוא למעשה שיטת ניסור ייחודית ויקרה המשמשת בעיקר לחיתוכי בטון בכורים אטומיים המצריכים יתר רגישות ויתר דיוק בשל מורכבות העבודה.

מסיבה זו, השיטה היא הרבה פחות נפוצה מהחיתוך החשמלי, אולם גם היא מצריך שימוש במסור דיסק בציפוי רסיסי יהלום.

בנוסף לשיטות המוזכרות לעיל, קיימת גם שיטה של חיתוך בטון בלחץ מים. שיטה זו מתבססת על שימוש בסילוני מים בלחץ אדיר אשר משולבים עם גרגרי חומר שוחק ומאפשרים לחתוך חומרים חזקים, כמו בטון, בעזרת לחץ מים בלבד.

שיטה זו פותחה והשתכללה במהלך השנים והיא מחייבת רמו ידע ומקצועיות גבוהות במיוחד בשל השימוש העדין בסילון ובכדי לספק תוצאות באיכות טובה.

 

 

מחיר חיתוך בטון – כמה זה עולה?

חיתוך בטון בזול הוא לא דבר שאינו בר השגה, היותר והתמחור תלוי בסוג העבודה המבוקשת וסוג הציוד הנדרש לצורך ביצוע העבודה. אז כמה עולה חיתוך בטון? טווח המחירים הוא רחב מאוד ותלוי, כאמור, בסוג העבודה אותה תזמינו.

הטווח נע בין כמה מאות שקלים לחיתוך ויכול להגיע גם לאלפי שקלים. שיטת התמחור תתבצע לרוב לפי מטר ותיקח בחשבון את סוג הבטון אותו צריך לחתוך, משך העבודה הצפוי, סוג הציוד, מיקום העבודה ומספר פרמטרים נוספים.

חשוב לציין כי כאשר אתם מחפשים בעל מקצוע המתמחה בביצוע חיתוך בטון, מחיר הוא לא הכל. דאגו לקחת בחשבון גם מקצועיות, ידע וניסיון בכדי להבטיח לעצמכם תוצאות ברמת איכות גבוהה ושקט נפשי לאורך זמן.

 

צוות קל-בטון הינו בעל ידע, כישורים וציוד מקצועי הנדרשים לביצוע כל עבודות חיתוך הבטון. בין אם אתם מחפשים חיתוך בטון חשמלי, חיתוך בטון ביהלום או כל סוג אחר של חיתוך בטון – קל-בטון יודעת לספק לכם עבודות ברמת גימור גבוהה, מקצועית, יעילה ובמחירים נוחים.