במדינה כמו ישראל, בה מספר הרכבים הפרטיים רק עולה משנה לשנה, תחזוקת תשתיות כביש היא עניין שבשגרה. פעמים רבות תחזוקה ושיפוץ של תשתיות אלו מחייב חיתוך כביש אספלט בכדי לחדש, להרחיב או לסלול מחדש את קטע הכביש.

 

ניסור אספלט במחיר מיוחד! צרו קשר בטלפון: 055-9302122

 

אולם לא רק שיפוץ כביש מחייב חיתוך, לעיתים יש לבצע חיתוך כבישים בכדי להניח תשתיות של תקשורת, חשמל, מים או ביוב תחת כביש סלול. חיתוך אספלט מבוצע על ידי מכונות ייעודיות לצורך ניסור כבישים, מכונות אלו מצוידות בלהבי פלדה מחוזקים ביהלום. להבי היהלום מאפשרים למכונות לבצע חיתוך כבישי אספלט בדיוק רב ובאופן אחיד.

עבודות חיתוך אספלט הן עבודות המחייבות הקפדה על בניית תכנית פעולה מפורטת מראש לכל עבודה לפי צרכיה הייחודיים. התכנית תכתיב את משך הזמן הדרוש לצורך ביצוע חיתוך וניסור אספלט, את סוג וגודל הלהבים בהם צריך להשתמש ותוודא כי במהלך עבודות החיתוך לא ייגרם נזק, זמני או בלתי הפיך, לתשתיות הקיימות בשטח.

השימוש במכונות החיתוך הייעודיות ובניית תכנית העבודה מחייבות סיוע של אנשים מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון בתחום בכדי לקבל תוצאות באיכות גבוהה תוך שמירה והקפדה על בטיחות באתר העבודה.

 

למה לחתוך אספלט דווקא עם קל-בטון?

חברת קל-בטון מבצעת שלל עבודות בטון ומתמחה בין היתר גם בביצוע חיתוך כבישי אספלט וניסורו. החברה מצוידת במכונות הנדרשות ומעסיקה את בעלי המקצוע המוסמכים לצורך עבודות רגישות מסוג זה. כאשר מדובר בשיפוץ תשתיות – היעילות היא קריטית. קל-בטון מקפידה על עבודה מקצועית, בטוחה ויעילה בכל תחום בו היא פועלת.