חברת ניסור בטון במעלה אדומים עם מנסרים מיומנים בעלי עשרות שנות ניסיון – ניסור וקידוח בטון בעבודה מדויקת ומחירים מעולים

כשמחפשים חברת ניסור בטון במעלה אדומים על מנת לבצע פרוייקטי הריסה או שדרוג של מבני בטון קיימים, יש רק חברה אחת שכדאי להתקשר עימה – חברת קל-בטון. החברה מסוגלת לתת מענה לכל משימה שעומדת על הפרק, לייעל באופן ניכר את צורת וזמן העבודה ועושה זאת באמצעות ציוד מתקדם ועובדים מקצועיים ביותר. בשורות הקרובות תבינו מדוע כדאי גם לכם להזמין שירותי ניסור בטון דרך החברה הנהדרת הזאת.

 

ניסור וקידוח בטון במעלה אדומים ✔️ 100% שביעות רצון  ✔️ מחיר נוח

✔️ ניסור יהלום או קידוח יהלום במעלה אדומים והסביבה במקצועיות ובמחירים מעולים

פתיחת פתחים לדלת, חלון בקיר, ניסור ממ”ד במעלה אדומים, קידוח לתשתיות, ניסור לעליית גג

✔️ הקפדה על נהלי בטיחות וביצוע עבודה נקייה ומדויקת בפריסה ארצית מלאה

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לניסור במעלה אדומים >>

התקשרו למספר: 055-9705135

 

ניסור בטון מעלה אדומים קל בטון

קל בטון – ניסור וקידוח בטון במעלה אדומים

 

ניסור יהלום במעלה אדומים – כשמסור דיסק ויהלום נפגשים

שירותי ניסור בטון הפכו לאפשרות קוסמת עבור כל מי שנמצא לפני פרויקט שכולל בתוכו עבודות בטון. הסיבה לכך היא היתרונות המרובים שפעולת הניסור מספקת לעומת שיטות אחרות שכוללות שימוש בפטישים כבדים. באמצעות מסור מיוחד שמצופה באבקת יהלומים (מסור יהלום), ניתן לנסר כל קיר בטון בצורה מהירה ומדויקת, עם מינימום לכלוך ואבק. חשוב להדגיש כי לא כל חברה שמתמחה בעבודות בטון יודעת כיצד לחתוך בטון באמצעות מסור יהלום. יש לדעת כיצד להציב את המסור בצורה מדויקת על גבי הקיר, כשהדבר יכול לעשות בצורה ידנית או באמצעות מסילות, ואף לדאוג להליכים מקדימים חשובים (ר’ בהמשך).

חברת ניסור בטון מקצועית במעלה אדומים תוכל לעזור לכם במגוון רחב של משימות. היא תוכל לנסר עבורכם את קיר הבטון כך שיתאים לצרכי יצירת חלון, דלת או כל סוג מפתח אחר שתרצו.

ניתן יהיה גם להגדיל פתח מסוים (למשל את היציאה למרפסת), לשנות את המרחב של חדרים מסוימים בבית (מרפסת השירות למשל), להסיר מדרגות, תקרה או רצפה, לחתוך גדרות או חומות, לבצע שינויים בקירות מזוינים של חדרי ממ”ד ואפילו להרוס מבנה לגמרי.

 

ניסור קיר בטון במעלה אדומים – דגשים חשובים

מאחר ומדובר במסורים עוצמתיים, חשוב לדאוג למספר הליכים מקדימים לפני התחלת העבודה. ראשית כל, חיבור קרוב למים, וזאת משום שהמסורים הללו חייבים קירור מתמיד על מנת שיוכלו לעבוד לאורך זמן מבלי להתחמם.

המים אף עוזרים לשטוף באופן מיידי את האבק והלכלוך שנוצרים ישירות אל הביוב ואל מחוץ למבנה. חשוב לוודא מראש גם האם יש במבנה חיבור חשמל תלת פאזי, אחרת המסורים לא יוכלו לעבוד.

במידה ואין חיבור שכזה, החברה המבצעת תוכל לדאוג לכם לגנרטור מתאים. רצוי גם להודיע לשכנים מראש על עבודות הניסור, שכן הרעש של המסורים האלה חזק מאוד. עוד על ניסור קירות.

 

מחירי ניסור בטון במעלה אדומים

העלות של הזמנת חברה מקצועית לשם ביצוע פרוייקט ניסור קיר בטון במעלה אדומים היא דבר שנקבע על פי סך המטרים שיש לנסר בקיר. להלן מספר דוגמאות לכך:

  • ניסור קיר בטון רגיל – החל מ- 150 שקלים למטר.
  • ניסור קיר ממ”ד – החל מ-190 שקלים למטר.
  • ניסור מדרגות – החל מ- 190 שקלים למטר.
  • יצירת פתח לדלת בקיר – החל מ-1500 שקלים.
  • יצירת פתח לחלון בקיר – החל מ-1250 שקלים.

 

יש לציין כי קיים גם שירות נוסף שניתן ליהנות ממנו והוא קידוח באמצעות מקדח יהלום.

השירות מתאים במקרה ורוצים ליצור תשתיות בתוך קירות בטון קיימים, למשל על מנת להתקין מזגן, ליצור גומחה לקמין, מכונת כביסה ועוד. הזמנת שירותי קידוח בטון במעלה אדומים תעלה לכם החל מ- 150 שקלים למטר, בהתאם לסוג המקדח וכמובן עובי הבטון.

 

יישובים בקרבת מקום: ניסור וקידוח בטון בירושלים