קידוח בבטון היא פעולה מדויקת המאפשרת לבצע שינויים במבנה ע"י שימוש במכונת קידוח ובכוסות קידוח בגדלים שונים. באמצעות קדיחה בבטון ניתן בין היתר לפתוח פתחים בקירות למגוון מטרות.

צוות קל-בטון מבצע קידוחי בטון ביהלום ובשיטות נוספות, בכל קוטר/עומק נדרש, בפריסה ארצית ולמגוון רחב של מטרות ביניהן: פתיחת פתח בקיר למזגן, קדיחת חור לוונטה, קווי חשמל ואינטרנט, מכונות ומייבשי כביסה, קמינים ועוד.

השיטות בהן פועל הצוות הן 100% בטיחותיות ועומדות בכל התקנים הנדרשים. אנו עושים שימוש בכלים המתקדמים ביותר, והמחירים? הזולים בישראל.

 

קידוח בטון במחירים מיוחדים!

למידע נוסף התקשרו: 

055-9705135

✔️ קידוח בקירות בטון מכל סוג – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 צול

✔️ קדיחת חור למזגן, מכונת כביסה/מייבש, קמין וכדומה – פריסה ארצית!

✔️ קידוח בטון ממ"ד, פתיחת פתח לוונטה, מרזב ועוד רבים בשיטות מתקדמות!

 

החידושים והטכנולוגיות בתחום אמנם מוכרים יותר לקבלנים ולמי שבונה בקנה מידה גדול, אך הם משפיעים גם על שיפוצים בקנה מידה ביתי, אשר רובנו נתקלים בהם במהלך חיינו בדרך זו או אחרת.

במידה ורכשתם מזגן מרכזי אתם תגלו שההתקנה שלו כוללת מעבר של צינורות בתוך קירות בטון. אם בעבר היו חוצבים בקירות ובתקרה, כיום ניתן פשוט לבצע קידוח חור למזגן בבטון, הדבר נכון גם לגבי מייבש כביסה, קמין, מערכות אינסטלציה ונוספים.

נשמע פשוט? כמובן שבפועל העבודה היא קצת יותר מורכבת ודורשת ידע, ניסיון ודיוק מירבי. את כל המידע והפרטים הרלוונטיים על קידוח בבטון תוכלו למצוא בשורות הבאות.

קל בטון

 

קידוח בטון מקצועי

קידוח וניסור בטון יכולים לשמש למגוון רחב של פעולות שיפוץ ברמה הביתית וכן עבור חברות ומפעלים. אולם לפני שנרחיב על האפשרויות שעולם קידוחי הבטון פותח בפניכם, נסביר תחילה איך מתרחש הקסם, או – איך לקדוח בבטון.

בכדי לקדוח בקיר או בתקרה ואף ברצפה העשויים בטון, יש להשתמש בכלי ייעודי – מכונת קידוח בטון הנקראת גם "מקדח". המקדח מגיע עם כוסות קידוח בגדלים שונים, אשר באמצעותן ניתן לקדוח לקטרים ולעומקים שונים.

השימוש במכונת הקידוח חייב להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון, גם בשל מורכבות העבודה וגם בשל העובדה שבטרם הקידוח איש המקצוע בודק את השטח בו הוא עתיד לקדוח על מנת לוודא כי לא עוברים בו תשתיות (חשמל או מים), או שמא מדובר בקיר תומך או על קורה.

אולם בטרם מתחילים לקדוח בקיר הבטון, יש לברר איזה סוג מקדח מתאים מאחר וקיימים כמה סוגים. לצורך העניין, קידוח בקיר רגיל לא מצריך את אותה עוצמה שמצריך קדיחה בבטון מזוין או קידוח בטון ממד.

לאחר בחירת מקום הקידוח, וידוא כי המיקום "נקי" מתשתיות ובחירת המקדח הרצוי והראוי לביצוע המשימה, יש לוודא האם הקידוח יצריך קיבוע של המקדח (משתנה לפי רמת מורכבות הקידוח).

בזמן הקידוח עצמו, לרוב מרטיבים את קיר הבטון על מנת לצמצם את כמות האבק והרסיסים אשר נוצרים כתוצאה מהקידוח. קידוח בטון נחשב לשיטה נקייה, יעילה, מהירה ואף שקטה ביחס לשאר השיטות הקיימות בכל הנוגע להצבת תשתיות בקירות בטון קיימים.

קידוח בטון משמש למגוון רחב של מטרות שיפוץ ברמה הביתית. הקידוח מאפשר פתיחה של תעלות מיזוג אוויר, תעלות, ארובה, יצירת ניקוז ואף לצרכים דקורטיביים ויצירתיים.

הקידוח מספק תוצאות באיכות גבוהה ובדיוק רב בהתאם לדרישות ולצורכי הלקוח, לכן הוא מהווה שיטה עדיפה ויעילה על פני שיטות אחרות שקיימות. קידוח בטון משמש לא רק לצרכים ביתיים, כגון פתיחת תעלות לצורך מיזוג או ניקוז, אלא גם לצרכים תעשייתיים.

מפעלים וחברות רבות משתמשים בשירותי קידוח בטון על מנת להתקין מערכות אוורור (ונטות), תעלות מיזוג, תשתיות תעשייתיות, קווי חשמל ועוד שלל צרכים ופרויקטים מגוונים.

בין אם אתם זקוקים לקידוח בטון ברמה הביתית או ברמה התעשייתית, חשוב להקפיד על בחירת חברת קידוח בטון מקצועית ואמינה, אשר תספק לכם עבודה באיכות גבוהה ושקט נפשי.

כאמור, קידוח בטון מצריך שימוש בכלים ייעודיים ובדיקות מקדימות בכדי לוודא שלא ייגרם נזק בלתי הפיך לתשתיות או למבנה עצמו, לכן ההקפדה על מקצועיות במקרה זה היא קריטית.

 

קידוח בטון ביהלום

קידוח בטון ביהלום הוא שיטת קידוח נפוצה אשר משמשת למקרים בהם עבודת הקידוח היא מעט יותר מורכבת מהסטנדרט, למשל כאשר מדובר בקידוח קירות ממ"ד, בטון מזוין או בעבודות המצריכות קידוח בעומק העולה על מטר וחצי.

שיטת הקידוח עצמה היא זהה כמעט לחלוטין לשיטת הקידוח אשר תוארה לעיל, אולם השוני העיקרי נעוץ בכוסות הקידוח אשר מצופות בשבבי יהלום לא מלוטשים, ומכאן שמה – קידוח ביהלום.

יהלומים הם החומר החזק ביותר בטבע, ובשל עמידותו והחוזק של הבטון לעיתים יש צורך ב"אקסטרה מאמץ", אותו מקנים היהלומים אשר מקלים על אופן הקידוח ומעניקים תוצאה ברמת דיוק וגימור גבוהה במיוחד.

כאמור, שיטת קידוח הבטון ביהלום דומה מאוד לשיטת קידוח בטון רגילה, וגם היא מחייבת בדיקת תשתיות בנקודת הקידוח, שימוש במים לצורך צינון המקדח ומניעת אבק, תוצר איכותי ותפעול על ידי אנשי מקצוע מוסמכים בלבד.

 

לפניכם סרטון המדגים קידוח יהלום:

 

קידוח בטון – מחיר

אם הגעתם עד לכאן אתם ודאי מעוניינים לדעת כמה עולה קידוח בטון, או אם ניתן לבצע קידוח בטון בזול.

ראשית, חשוב לציין שעלות קידוח בטון היא לא קבועה כמו מחיר חלב או לחם אחיד. מחיר הקידוח הניתן ללקוח הוא תולדה של שקלול של מספר גורמים, ביניהם: משך העבודה, סוג העבודה, הציוד הנדרש, סוג הבטון ועוד מספר מאפיינים אשר משפיעים על מחיר קידוח בטון.

טווח המחירים של קידוח בטון נע בין מאות שקלים לאלפי שקלים, שוב – תלוי בסוג העבודה הדרושה. כך למשל עלות קידוח בטון 4 צול ומעלה תחושב גם על פי אורך ורוחב הקידוח, כמות הקידוחים הנדרשים ובחברת הקידוח המבצעת כמובן.

כאשר אתם פונים לחברת קידוח בטון לצורך הצעת מחיר לקידוח, חשוב להקפיד לקבל הצעת מחיר מפורטת ולוודא שהחברה היא מקצועית ומתמחה בקידוחי בטון.

הדגש על המקצועיות בנוגע לקידוח בטון הוא קריטי בשל מורכבות העבודה והשימוש בכלים מיוחדים וייעודיים הדורשים ידע והתמקצעות.

קידוח בטון הוא תהליך שמתבצע בפשטות יחסית, אך רק בידיים המקצועיות הנכונות, לכן אין לבחור חברה לביצוע הפרויקט רק על סמך הצעת המחיר הנמוכה ביותר, חשוב ביותר להקפיד כי החברה עומדת בפרמטרים המקצועיים בנוסף למחיר.

 

פירוט עלויות וטווחי מחירים של קידוח בבטון: 

 

* המחירים הרשומים בדף זה הם מחירים מומלצים בלבד ואינם מחייבים

סוג העבודהמחיר מומלץ (ש"ח)
מחיר קידוח קיר בלוקים (עד 30 ס"מ עומק/עובי)צרו קשר לקבלת הצעת מחיר בהתאם למידות הקיר
כמה עולה קידוח בטון מזויןהחל מ-490 ₪
עלות קידוח בטון ביהלוםהחל מ-490 ₪ לקידוח בודד, הנחה במחיר על מספר קידוחים
קידוח בטון 2 צולהחל מ-150 ₪ לקידוח, אך המחיר מותנה בביצוע מספר קידוחים
מחיר קידוח בטון 4 צול (עד עובי של 20 ס"מ)החל מ-150 ₪ לקידוח - המחיר מותנה בביצוע מספר קידוחים
המחיר של קידוח בטון 6 צולהחל מ-180 ₪ לקידוח - המחיר מותנה בביצוע מספר קידוחים
המחיר של קידוח בטון 8 צולהחל מ-320 ₪ לקידוח - המחיר מותנה בביצוע מספר קידוחים
המחיר של קידוח בטון 10 צול ומעלה (11 צול, 12 צול ואילך)החל מ-450 ₪ לקידוח - המחיר מותנה בביצוע מספר קידוחים
קידוח חור לוונטה / פתח אוורור בחדרהחל מ-450 ₪
קידוח חור למזגן / מייבש / קמיןהחל מ-490 ₪ לקידוח בודד, הנחה במחיר על מספר קידוחים
קידוח חור למרזב / צינור ניקוזהחל מ-490 ₪ לקידוח בודד, הנחה במחיר על מספר קידוחים
מבצע על קידוח בטון של 3 קידוחים בכל גודל900 ש"ח

 

למה אנחנו?

צוות קל-בטון מתמחה בביצוע שלל עבודות בטון, ביניהן גם קידוח בטון וכן ניסור בטון. קידוח בטון היא פעולה שמחייבת ידיים מקצועיות, מנוסות ואמינות, לכן קל-בטון שם בראש ובראשונה את הדגש על המקצועיות ודואג לספק ללקוחותיו שירותי קידוח בטון באיכות גבוהה וברמת גימור מיטבית.

כמי שפועלים בשוק הישראלי, אנו בקל-בטון מודעים למציאות הכלכלית הישראלית הלחוצה והלא פשוטה, ומספקים ללקוחותינו שירותים מקצועיים בתחום הבטון, אך לא פחות חשוב – דואגים להקפיד גם על חיסכון בזמן ובכסף.

אנו מציעים שירותים בטווח מחירים נוח מאד, זאת בנוסף על ביצוע העבודות באופן מקצועי ויעיל.

 

לקריאה נוספת: 

קידוח בטון ביהלום

קידוח ממ"דים

קידוח חור למייבש כביסה

קידוח חור בקיר לקמין

קידוח בטון למזגן

קידוח בטון בקוטר 4 צול