אנו בקל-בטון בעלי ניסיון של שנים בעבודות של ניסור בטון! העבודה המתבצעת על ידי קבלן ניסור בטון דרכנו היא עבודה מקצועית המתחילה עם הצעת מחיר ובדיקת האזור בו תרצו לנסר, ממשיכה עם חתימה על הסכם עבודה עם קבלן ניסור בטון במרכז וממשיכה לעבודה בפועל.

 

מחפשים קבלן ניסור בטון? מצאתם!

למידע ופרטים נוספים צרו קשר בטלפון: 055-9705135

 

ניסור וקידוח בטון

 

קבלני ניסור בטון עם הציוד המתקדם ביותר

בעוד ישנן עבודות שונות של שיפוצים שניתן לתקן אותן במידה והן אינן מתבצעות כשורה, ישנן עבודות שחייבות להתבצע בסטנדרט הגבוה ביותר וברמות הדיוק הגבוהות ביותר – זאת מאחר והדרך חזרה אינה תמיד קלה או אפשרית. עבודות שכאלו הן עבודות ניסור הבטון המתבצעות דרכנו! על מנת להבטיח עבודה מדויקת אנו שולחים אליכם את הקבלנים המנוסים ביותר שעושים שימוש בציוד החדשני ביותר. ניסור הבטון המתבצע אצלכם נעשה בהתאמה מלאה לצרכים שלכם ועם כל סוג של בטון: החל מבטון יצוק ועד ניסורים בחללים המשולבים עם ברזלים.

 

ניסור יהלום – הגיע הזמן שגם אתם תכירו

אחת הטכניקות בהן אנחנו עושים שימוש והיא מוכרת לרבים היא השיטה של הניסור באמצעות מסורי היהלום. כידוע, היהלום מוכר כחומר החזק ביותר, ובעת שמשלבים אותו על דיסק המסתובב במהירות, רמת הניסור הינה גבוהה ויכולה לחדור בקלות את החומר הנתפס כבלתי חדיר – הבטון. דיסק היהלום מנסר במהירות גבוהה מאד קירות בטון בעובי רב וגם את הברזלים הנעוצים בו. שימו לב: עבודת הניסור אינה דומה לעבודת הריסה בשום אופן! המטרה בעבודת הניסור היא לנסר ולא להרוס, כך שישנה חשיבות אדירה לרמות הדיוק בהן משקיע הקבלן שיגיע אליכם תשומת לב רבה.

 

עבודות ניסור בבית הפרטי שלכם – מה ניתן לעשות?

כשרכשתם את בית החלומות שלכם לפני כמה שנים, הוא אכן היה בית החלומות שלכם וענה על כל הצרכים שלכם. כעת, אתם זקוקים לחלל המבוסס על תכנון אחר? למרות שרבים סבורים כי הבטון הוא חומר שלא ניתן לעמוד בפניו, אנחנו יכולים לחדור אותו באמצעות עבודה המתבצעת בפריסה ארצית על ידי קבלן ניסור בטון בצפון ועד קבלן ניסור בטון בדרום הארץ.

המבנה הנוכחי של הבית אינו משרת אתכם עוד? עבודות הניסור הופכות את החלל הנוכחי לחלל המותאם למידות שלכם! ניתן לשבור קיר התוחם בין חדרים וליצור חלל אחד רחב, ניתן לייצר פתחים לדלת אחורית, להוסיף עוד חלון ולעשות פתח לארובה או לטובת תשתיות מים. העבודה שאנחנו מבצעים הינה עבודה מדויקת שלא גורמת לרעידות, אי יציבות או סדקים במבנה בכללותו או בקירות הבית. בתום העבודה אנחנו נפנה את הפסולת שנוצרה ונכשיר את החלל כמה שניתן מחדש על מנת לאפשר לכם ליהנות מהחלל החדש שלכם.

 

למה דווקא “קל בטון”?

עבודה של ניסור בטון המתבצעת על ידי קבלן קידוח בטון בזול לא תעשה לכם כאב ראש, אלא להפך! העבודה המתבצעת דרכנו מתבצעת על ידי קבלני הניסור המובילים ביותר היוצרים את השידוך המושלם בין מקצועיות חסרת פשרות ובין מחירים נוחים לכל כיס!