עבודות בטון מקצועיות בכל רחבי הארץ – לפרטים: 055-9705135

 

קל בטון

 

הבטון בצורתו המודרנית מלווה אותנו כבר יותר מ-250 שנים, כאשר רוב הזמן הוא שימש בעיקר לבנייה מאסיבית של קירות תומכים ושלד מבנה.

אולם ככל שחלפו השנים, שיטת הייצור והעיבוד של הבטון השתנתה והיום חברות רבות מספקות שירותי עבודות בטון מיוחדות אשר מאפשרות ליצור עולם שלם באמצעות חומר אחד בלבד – בטון.

 

עבודות בטון – באילו מקרים ולאילו מטרות?

השימושים בבטון מגוונים ורחבים, כאשר הנפוץ ביותר הוא כמובן השימוש בבטון לבנייה. בנייה בבטון קיימת הרבה לפני המצאת הבטון המודרני, השיפורים שעבר הבטון במרוצת השנים הפכו אותו לחומר בנייה פופולרי במיוחד, כאשר חומר הבנייה היחיד שחזק ממנו הוא הפלדה.

שימוש נוסף ונפוץ לא פחות הוא יציקות של בטון בדרכים שונות ולמטרות מגוונות. הבטון, במצב הראשוני שלו הוא נוזלי וניתן לשינוע באמצעים ייעודיים, עובדה זו  מאפשרת ליצור שלל עבודות של יציקות בטון בגימור חלק, אשר מזכיר לא מעט גימור של אבן שיש.

יציקות בטון מבוקשות לרוב כריצוף בשל העלות הנמוכה בהשוואה לריצוף, התחזוקה הנוחה והעמידות לאורך שנים. החידושים בתחום מאפשרים כיום ליצור טווח רחב של רצפות בטון יצוקות: צבעוניות, דקורטיביות, בגימור שיש, תעשייתיות ועוד שלל אפשרויות.

החדשנות והטכנולוגיה הובילו מעין מהפכה בתחום הבטון כאשר כיום ניתן לבצע עבודות ניסור בטון, בנוסף לשני השימושים ה"מסורתיים" יותר בבטון אשר תוארו לעיל. עבודות ניסור בטון יעילות במיוחד לפתיחת חלון או דלת בקיר בטון.

שיטת הניסור מאפשרת חיתוך חלק ואחיד בבטון אשר חוסך זמן וכסף בשלבי ההמשך של השיפוץ והתקנת החלון או הדלת.

הניסור מתאפשר הודות למסור דיסק ייחודי ועוצמתי במיוחד, הדיסק עצמו מצופה ביהלומים כתושים אשר מעניקים לו עמידות וכוח רב, בשל הציפוי השיטה לעיתים נקראת גם ניסור ביהלום.

בזמן ניסור הבטון, עובד במקביל זרם מים אשר מקרר את להב המסור ומאפשר דיוק רב בזמן החיתוך. שיטה מודרנית נוספת לעבודות בטון היא קידוח בבטון. שיטת הקידוח מאפשרת חציבה, הריסת מבנים או חלקי מבנה, חלוקת חללים במבנה קיים ועוד שלל אפשרויות.

ניתן כיום לקדוח כל בטון, בכל עובי ובכל צורה (אנכית או אופקית). שיטת הקידוח מקלה באופן משמעותי את עבודות הבנייה והשיפוצים וחוסכת זמן ומשאבים רבים בשל היעילות הרבה בה מתבצע הקידוח.

 

עבודות בטון – מחירים

מחירי עבודות בטון משתנים בהתאם לסוג העבודה, לתנאים בשטח, משך העבודה, סוג ועובי הבטון ועוד שלל משתנים אשר משפיעים על תמחור העבודה. למעשה, לא קיים מחירון עבודות בטון קבוע מראש וכל עבודה מצריכה לרוב הצעת מחיר מוסדרת הכוללת שקלול עלויות.

אולם בהערכה גסה, קיים טווח רחב יחסית של מחירים, כאשר עבודות בטון פשוטות יעלו כמה מאות שקלים ועבודות מורכבות יותר מגיעות גם לאלפי שקלים. אולם בעת בחירה של חברה מקצועית לביצוע עבודות בטון, מחיר הוא לא הפרמטר היחיד להשוואה.

דאגו לבחור קבלן עבודות בטון מקצועי ומנוסה. על אף שלמחיר העבודה קיים משקל רב ברגע בחירת קבלן עבודות בטון, זכרו שכאשר מדובר בשיפוצים – זול מדי יכול בקלות להפוך ליקר מאוד.

 

* המחירים הרשומים בדף זה הם מחירים מומלצים בלבד ואינם מחייבים

סוג העבודהמחיר מומלץ (ש"ח)
מחיר ניסור בטון ביהלום (למטר)החל מ-150 ₪
עלות ניסור בטון ליצירת דלתהחל מ-1,450 ₪
כמה עולה ניסור רצפה מבטון (למטר)החל מ-270 ₪
ניסור גג בטון מחיריםהחל מ-300 ₪
ניסור קורות/צינורות בטון (למטר)החל מ-450 ₪
כמה עולה קידוח לפתיחת חלון בקירהחל מ-1,100 ₪
ניסור קרניז מחיריםהחל מ-300 ₪
ניסור בטון ביהלום (עלות למטר)החל מ-150 ₪
קידוח בטון (עד לעומק 30 ס"מ)החל מ-490 ₪ לקידוח בודד, הנחה במחיר על מספר קידוחים
קידוח בטון ביהלוםהחל מ-490 ₪ לקידוח בודד, הנחה במחיר על מספר קידוחים
קידוח חור למזגן/קמין/מייבש כביסה בקיר בטוןהחל מ-490 ₪ לקידוח בודד, הנחה במחיר על מספר קידוחים
חיתוך בטון (מחיר למטר)החל מ-150 ₪
ביקוע בטון (עלות למטר)החל מ-170 ₪
חיתוך כבישי אספלטהחל מ-270 ₪

 

למה קל-בטון?

צוות קל-בטון מבצע שלל עבודות בטון באופן מקצועי וברמת גימור גבוהה. קל-בטון מבצע עבודות בטון בכל הארץ למגוון רחב של לקוחות.

אנו מקפידים על ביצוע עבודות בטון בטווח מחירים משתנה ונוח, זאת במקביל להקפדה על מקצועיות, איכות, חסכון בזמן ושירות אדיב ומקצועי.

קיימות לא מעט חברות המתמחות בביצוע עבודות בטון, לשיפוץ הבא שלכם אנחנו ממליצים לבחור בקל-בטון, במידה ומה שאתם מחפשים הוא גורם  שיחסוך לכם את "כאב הראש" עוד לפני שמפעילים את הכלים הכבדים.

בין עבודות הבטון שאנו מבצעים