העיצוב התעשייתי בעולם הבנייה הפך להיות יותר ויותר טרנדי בשנים האחרונות ואנו עדים למגמת עלייה בכל הקשור בריצוף עשוי בטון, ולא רק לרצפות ייצור במפעלים אלא גם בבתים פרטיים ובחצרות.

כיום, ישנן שיטות ליטוש מתקדמות אשר מספקת לבטון מראה אחיד וחלק שיכול בקלות לגרום לכם לחשוב שאתם מביטים בשיש או בגרניט ולא ברצפת בטון. ניסור רצפת בטון הוא סוג עבודה המתבקש בעת שיפוץ במבנה לצורך הנחת תשתיות או החלפת ריצוף ומחייב ביצוע בידיים מיומנות ואחראיות.

 

ניסור רצפת בטון ומשטחים מכל סוג במקצועיות!

✔️ ניסור משטחי בטון ורצפות במחירים נוחים ובפריסה ארצית!

✔️ אפשרות לחיתוך רצפה מבטון בהתאם לדרישות ספציפיות

✔️ עבודה מדויקת תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר הקיים בשוק >>

להצעת מחיר התקשרו: 055-9705135

 

 

ניסור רצפה מבטון מתבצע באמצעות מסור בעל דיסק יהלום, שהוא למעשה דיסק פלדה המצופה רסיסי יהלומים המעניקים לו עמידות ועוצמה בכדי לבצע את משימת הניסור ביעילות, בדיוק ובאחידות.

במקרים מסוימים ניסור רצפה יבוצע על ידי שימוש בכבל יהלום. כבל יהלום הוא כבל פלדה בו שזורים חרוזי יהלום, הכבל מקובע על תושבת מסתובבת ובעת מתיחתו וסיבובו במהירות גבוהה, חרוזי היהלום מנסרים בבטון בקלות ובדיוק רב.

בשל העלות הנוספת הכרוכה בשימוש בכבל יהלום, השימוש בו פחות נפוץ ומיועד לביצוע עבודות מסוימות מאוד בתחום. ניסור רצפת בטון ביהלום הוא השיטה היעילה ביותר שקיימת כיום בשוק. השימוש בכלי המשלב יהלום מאפשר לבצע חיתוך רצפה אחיד, מדויק, בזמן קצר ובמינימום לכלוך.

בעת ניסור משטח בטון משתמשים בזרם מים אחיד ויציב המוזרם לצד פעולת החיתוך בכדי לקרר את המסור ובכך לאפשר לו לעבוד ביעילות מרבית. חשוב לציין כי לשימוש בזרם המים יש יתרון נוסף והוא מצמצם את פיזור האבק הנגרם כתוצאה מהניסור.

כאשר מבצעים ניסור, ריצוף או חיתוך אריחים חשוב לוודא מספר פרטים בטרם מתחילים בעבודה. ראשית, יש לתכנן את דרך הפעולה בהתאם לסוג הרצפה אותה מנסרים, כלומר – האם מדובר ברצפה שהיא תקרה של קומה תחתונה או שמא מדובר ברצפה צמודת קרקע?

אופן ביצוע הניסור ופינוי הבטון בכל אחד מהמקרים הוא שונה ומצריך גם הקפדה על סוג הכלים בו ישתמשו לצורך חיתוך הרצפה. לתוך תכנית העבודה ייכנסו גם פרמטרים נוספים של הגובה בו מבוצעת העבודה וכן סוג וגודל החיתוך הדרוש.

כל אחד מהפרמטרים הללו משפיע באופן ישיר על הכלים בהם ישתמשו והשיטה בה ינסרו. תכנון מוקדם במקרים של ניסור רצפת בטון הוא קריטי ומחייב, לא ניתן לבצע ניסור מסוג זה על סמך תחושת בטן או “יהיה בסדר”.

בשל רמת הדקדוק והקפדנות הדרושים בעבודות אלו חשוב להתעקש על חברה מקצועית לצורך ביצוע ניסור רצפת בטון. מחיר הניסור נקבע לפי מטר ועומד לרוב על כמה מאות שקלים למטר, אך יכלול בתוכו חישובי עלויות הנגזרים מתכנון שיטת הניסור הנדרשת לפי כל מקרה. לחצו למידע נוסף.

 

ניסור רצפת בטון ביהלום

 

למה קל-בטון?

קל-בטון הוא צוות בתחום עבודות הבטון המתמחה בביצוע ניסור רצפות בטון. אנו בקל-בטון מאמינים בשירות מקצועי, מוקפד ומעל הכל – בטיחותי ויעיל.