קרניז הוא תוספת עיצובית שקיימת בבתים רבים בישראל. איך מנסרים קרניז, מתי הדבר נדרש וכמה זה עולה? הכל בשורות הבאות…

זקוקים לשירותי ניסור קרניזים? אנחנו בקל בטון מבצעים עבודות ניסור קרניזים מכל הסוגים, אז אם אתם מחפשים חברה מקצועית ואמינה, עם ציוד חדיש ומשוכלל, שמעניקה ליווי והכוונה באופן שוטף, הגעתם למקום הנכון! נשמח לעמוד לשירותכם, אז בואו נצא לדרך..

 

ניסור קרניזים עם המומחים של קל בטון, מחירים מעולים!

✔️ ניסור קרניזם לכל מטרה עם אחריות מלאה

✔️ בקל בטון תקבלו שירות אדיב ומקצועי ללקוחות עסקיים ופרטיים

✔️ ניסור קרניזים בטכניקת יהלום במחיר הזול בישראל!

✔️ צוות קל בטון מגיעים לכל כתובת בישראל לניסור קרניזים 

✔️ צריכים לנסר קרניז בבית? צרו קשר ונשמח לסייע >>

לייעוץ והצעת מחיר: 055-9705135

 

ניסור קרניזים

ניסור קרניזים – בפריסה ארצית מלאה במחירים מעולים!

 

 

ניסור קרניזים - תקציר העבודהפירוט
למי העבודה מתאימה?השירות מתאים למי שמעוניין לחתוך קרניזים קיימים, בין אם לצרכי תוספות בנייה, בטיחות או מסיבות תברואתיות של קינון יונים או ציפורים
איך הפעולה מתבצעת?החיתוך נעשה באמצעות מסור היהלום, המאפשר דיוק בעבודה בכל עובי של קרניז
האם ישנן הכנות מיוחדות לפני תחילת העבודה?כן, יש לוודא את יציבות המבנה, לחבר את המכשור לתשתית חשמל תלת פאזית ולמערכת קירור ולקשור את הקרניזים לשרשראות כדי שיועברו ישירות למיכל פסולת
כמה זמן אורך התהליך?בהתאם להיקף העבודה ולכמות הבטון שיש לנסר

 

ראשית, מה זה בכלל קרניזים?

אופנות הן משהו דינמי, יש כאלו שיגידו שאופנה היא דבר חי ונושם, בכל מקרה, על דבר אחד כולם מסכימים – אופנה היא ברת שינוי, היא מתחלפת אחת לתקופה והיא קיימת בכל דבר.

בין אם מדובר בבגדים, בנעליים, בתכשיטים, ריהוט ואף אופנות הקשורות לבניין ואדריכלות. בתים הנבנים כיום שונים בתכלית מבתים שנבנו לפני 100 שנים ואף לפני 30 שנים.

שיטות הבנייה משתנות בהתאם לצרכי השימוש ובהתאם לאופנה – עיצוב אדריכלי שהיה נחשב יפה לפני 50 שנה יכול להיחשב כמיושן היום. אחת האופנות שהיו נהוגות בעבר בתחום הבנייה והאדריכלות היא אופנת הקרניזים.

קרניזים הם למעשה תוספות דקורטיביות עשויות בטון המותקנות לרוב על שולי הגגות. בשל העבודה כי קרניזים נתפסים כיום כמיושנים, יותר ויותר אנשים מבקשים להסיר אותם בשיטת ניסור קרניזים.

הקרניזים נוספו לשולי הגגות בכדי להוות תוספת דקורטיבית, אולם שימושם היה גם פונקציונלי – הקרניז שימש לרוב להסתרת תעלות ניקוז חשופות אשר כיערו את המבנה החיצוני.

במרוצת הזמן הקרניזים הפכו ליעד מועדף על ציפורים לצורכי קינון, כך הם השתנו מקישוט למטרד וניסור קרניז הפך למבוקש.

מה זה ניסור קרניזים ביהלום וכיצד הדבר מבוצע? המשיכו לקרוא ותבינו.

 

מתי צריך לנסר קרניז? ומאילו סיבות?

אז מתי צריך לנסר קרניז ולמה בעצם? ובכן, ישנן מספר סיבות טובות לכך:

✔️ סכנה – קרניזים מהווים תוספת בטון על גבי הגגות ואינם מהווים חלק משלד המבנה. הדבר אומר שקרניזים בני 50 שנים ומעלה עשויים להתנתק ממקומם בשל ליקויים שונים שצברו לאורך השנים, ליפול בעוצמה מטה ולסכן רכוש וחיי אדם.

✔️ הפרעה – לעיתים מעוניינים להתקין אלמנטים שונים על גג המבנה והקרניזים אינם מאפשרים זאת. דוגמא טובה לכך – פרגולות תלויות.

✔️ העלאת ערך הנכס – רבים שואלים אותנו האם חיתוך קרניזים משנה את ערך הדירה? התשובה היא שכן. כל אלמנט שנחשב למיושן ו/או מסוכן ומטפלים בו לפני המכירה מעלה את ערך הנכס, במקרה זה הרבה מעבר לעלות ההשקעה של הניסור עצמו.

במידה ויש לכם ספק לגבי נחיצות הניסור, פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם עם ייעוץ מקצועי.

 

חיתוך קרניזים – עוד דבר שחשוב לדעת

מלבד הסיבות העיצוביות וההנדסיות שבגללן חיתוך קרניז הוא חיוני ולעתים אף הכרחי, יש להבין שבמקרים מסוימים הקרניזים עצמם עלולים להפוך למפגע תברואתי.

המצב הזה עלול להתרחש כאשר יונים וציפורים נוספות בונות קינים על הקרניז – זוהי תופעה מוכרת בבתים בהם ישנם קרניזים חיצוניים שנמצאים על הגג. במקרים כאלה, בדרך כלל שום שיטה להרחקה של יונים לא עזרה ולכן האפשרות שנותרת היא לחתוך קרניזים ולמנוע את המשך הקינון.

כמובן, שגם כאשר הפעולה נעשית שלא מתוך רצון להוסיף קומה חדשה לבית, או פרגולה, חשוב לפנות אך ורק לחברה בעלת רישיון שיודעת כיצד לחתוך קרניזים בצורה הבטוחה, המדויקת והמקצועית ביותר

 

חיתוך קרניזים

חיתוך קרניזים חיצוניים נדרש הן לצורך תוספות בניה – ולעתים מסיבות תברואתיות למניעת קינון של ציפורים ויונים

 

מהם היתרונות של ניסור קרניזים ביהלום?

באופן כללי, ניסור יהלום מהווה את השיטה הטובה ביותר לחיתוך וניסור של בטון.

מה היתרון בחיתוך קרניזים ביהלום? ישנם מספר יתרונות, כאשר המשמעותי ביותר מביניהם הוא עבודה מדויקת, שמסתיימת בניסור בקו ישר ואחיד לאורך תוואי הקרניזים ומבלי לגרום נזק למבנה.

מעבר לכך, ניסור קרניזים באמצעות יהלום מתבצע בצורה הבטוחה ביותר, במהירות ובמינימום כוח האדם, כך שהוא בסופו של דבר גם מפחית את העלויות.

 

איך מתבצע ניסור קרניז?

ניסור קרניזים דקורטיביים מתבצע על ידי מסור בטון המיועד לשימוש זה ומאפשר חיתוך מדויק של הקרניז מבלי לפגוע בשלמות החיצונית של המבנה.

מסור בטון הוא מסור המשמש לחיתוך וניסור בטון לצרכים דקורטיביים או פונקציונליים (כמו פתיחת חלון חדש למשל), ישנם מספר סוגים של מסורי בטון אך היעיל ביותר הוא מסור היהלום.

מסור זה מצופה ברסיסי יהלומים אשר מעניקים לו עוצמה מוגברת בשל העובדה שהיהלום הוא החומר החזק ביותר בטבע.

מסור היהלום משמש לצרכי עבודות בטון רבות ומגוונות ובאמצעותו ניתן לנסר כל סוג של בטון, לרבות קירות ממ"ד, גדרות וחומות בטון, מדרכות, תקרות, רצפות ואפילו מדרגות. מדובר במסור רב עוצמה אשר מקורר באמצעות מערכת לקירור מים והוא מסוגל להסיר את הקרניזים כאילו היו הם לוחות עץ. השיטה מתאימה לקרניזים מכל סוג של בטון וכל עובי.

 

ניסור קרניזים

השימוש במסור יהלום לצורך ניסור קרניזים מאפשר עבודה מדויקת וחיתוך מושלם

 

כיצד מתבצע ניסור קרניזים בפועל?

ניסור קרניזים באמצעות שיטת היהלום הופך את העבודה לפשוטה יותר, אך עדיין מדובר בתהליך רב שלבי שחייבים לבצע בדקדקנות. מהם שלבי חיתוך קרניזים?

ראשית כל, צוות העבודה במקום מפנה כל מכשול שיכול להפריע לעבודה, מפזר סימני אזהרה כחוק ומחבר את מסור היהלום לתשתיות הנדרשות.

בדרך כלל מסור היהלום מחובר למבנה על ידי מסילות חזקות, כך שכל שיש לעשות הוא להזיז אותו בצורה אופקית ולהסיר את הקרניזים שבדרך.

כאשר מדובר בגגות משופעים או בעייתיים, משתמשים במנוף מיוחד אליו מעוגן מסור היהלום והחיתוך מתבצע לפי תנועת המנוף. על מנת למנוע את נפילת הקרניזים כלפי מטה, מחברים אותם מבעוד מועד על ידי שלשלאות למנוף, כך שברגע שהם מתנתקים מהמבנה הם מועברים למיכל הפסולת.

 

הכנות מקדימות לניסור קרניז

ישנן מספר הכנות שצריך לבצע לפני שמתחילים לנסר קרניזים מבטון. מה צריך לעשות לפני שמנסרים את הקרניז? הדבר הראשון הוא לקבוע עם החברה המבצעת על מנת שנציגיה יגיעו למקום ויאפיינו את מצב הקרניזים ומורכבות העבודה.

לאחר מכן צריך לדאוג לכך שקונסטרוקטור יגיע למקום, על מנת שיוודא כי פעולת הניסור לא תגרום לבעיה כלשהי ביציבות המבנה ויבדוק היכן עוברות קורות תומכות שבהן אסור לפגוע.

במידת הצורך ובהתאם לחוקי הרשות המקומית במקום מגוריכם, חוות הדעת של הקונסטרוקטור גם נשלחת בתור חוות דעת מקצועית וחתומה.

על מנת לבצע ניסור קרניזים יש צורך גם בתשתית חשמל תלת פאזית במקום וחיבור מים למערכת הקירור.

יש לוודא כי מערכות אלו פועלות וזמינות במבנה טרם ההגעה של הגורם המבצע. ניתן להזמין דרכינו תשתיות ניידות במידת הצורך.

 

ניסור קרניזים מבטון – כמה זה עולה?

לפני שאתם פונים לחברות שונות לצורך קבלת הצעת מחיר לניסור קרניז, חשוב להקפיד על מספר דברים קריטיים. החברה אשר את שירותיה תשכרו חייבת להיות חברה מקצועית, בעלת ציוד מתאים וכזו המתמחה בתחום ניסור הבטון, היות והקרניז עשוי בטון.

ניסור קרניז בזול הוא בר השגה בסך הכל, אך חשוב להקפיד שהזול לא יהפוך ליקר. עבודות ניסור בטון בכלל ועבודות ניסור קרניזים בפרט, מצריכות ניסיון, ידע ומקצועיות בשל הרגישות של העבודה ובכדי לא לפגוע במבנה השלם.

מחירי ניסור קרניזים תלויים במספר גורמים עיקריים:

✔️ היקף הניסור – הכמות נמדדת לפי מטר רץ, כלומר, כמה מטרים של קרניזים יש לנסר.

✔️ סוג הבטון – ככל שהקרניז הינו מסיבי ועבה יותר, כך נדרש ציוד הרבה יותר מסיבי והעלויות מתייקרות.

✔️ מורכבות העבודה – עבודה מורכבת היא כזו שמתבצעת בגובה רב, בשיפועי גגות תלולים, בגגות עמוסים מאוד או כאשר הגישה אינה נוחה לגג מהרחוב.

ישנן גם עלויות נוספות שיש לקחת בחשבון, כגון אספקת תשתיות, פינוי פסולת הקרניזים שמוסרים מהמבנה, הוצאות טיפול בבירוקרטיה מול הרשות המקומית והוצאות קונסטרוקטור.

 

ניסור קרניזים - מחיר לפי סוג שירותעבודות ניסור - מחיר מומלץ
עלות ניסור קרניזים החל מ-190 ₪ למטר
ניסור בטון מחיר למטר החל מ-150 ₪ למטר
כמה עולה ניסור יהלום (עלות למטר)? החל מ-190 ₪ למטר

 

ניסור קרניזים – היתרונות שלנו

מחפשים חברה לביצוע ניסור קרניזים? אנו מבצעים עבודות ניסור קרניזים במחיר הזול בישראל! אך מחיר הוא לא המדד היחיד. זכרו כי המקצועיות חשובה לא פחות, ואולי אף יותר.

קל בטון היא חברה מקצועית אשר מתמחה בכל עבודות הניסור וחיתוך הבטון, וביניהן גם עבודות ניסור קרניזים. אנו מאמינים בהענקת שירות מקצועי, יעיל ואדיב ללקוחותינו, זאת לצד מחירים נוחים במיוחד. ניסור קרניז מצריך ידיים מקצועיות וכלים מתאימים, בדיוק מהסוג אותו קל-בטון יודעת לספק.