אופנות הן משהו דינמי, יש כאלו שיגידו שאופנה היא דבר חי ונושם, בכל מקרה, על דבר אחד כולם מסכימים – אופנה היא ברת שינוי, היא מתחלפת אחת לתקופה והיא קיימת בכל דבר.

בין אם מדובר בבגדים, בנעליים, בתכשיטים, ריהוט ואף אופנות הקשורות לבניין ואדריכלות. בתים הנבנים כיום שונים בתכלית מבתים שנבנו לפני 100 שנים ואף לפני 30 שנים.

שיטות הבנייה משתנות בהתאם לצרכי השימוש ובהתאם לאופנה – עיצוב אדריכלי שהיה נחשב יפה לפני 50 שנה יכול להיחשב כמיושן היום. אחת האופנות שהיו נהוגות בעבר בתחום הבנייה והאדריכלות היא אופנת הקרניזים.

קרניזים הם למעשה תוספות דקורטיביות עשויות בטון המותקנות לרוב על שולי הגגות. בשל העבודה כי קרניזים נתפסים כיום כמיושנים, יותר ויותר אנשים מבקשים להסיר אותם בשיטת ניסור קרניזים.

הקרניזים נוספו לשולי הגגות בכדי להוות תוספת דקורטיבית, אולם שימושם היה גם פונקציונלי – הקרניז שימש לרוב להסתרת תעלות ניקוז חשופות אשר כיערו את המבנה החיצוני. במרוצת הזמן הקרניזים הפכו ליעד מועדף על ציפורים לצורכי קינון, כך הם השתנו מקישוט למטרד וניסור קרניז הפך למבוקש.

 

איך מתבצע ניסור קרניזים?

ניסור קרניזים דקורטיביים מתבצע על ידי מסור בטון המיועד לשימוש זה ומאפשר חיתוך מדויק של הקרניז מבלי לפגוע בשלמות החיצונית של המבנה.

מסור בטון הוא מסור המשמש לחיתוך וניסור בטון לצרכים דקורטיביים או פונקציונליים (כמו פתיחת חלון חדש למשל), ישנם מספר סוגים של מסורי בטון אך היעיל ביותר הוא מסור היהלום.

מסור זה מצופה ברסיסי יהלומים אשר מעניקים לו עוצמה מוגברת בשל העובדה שהיהלום הוא החומר החזק ביותר בטבע.

לפני שאתם פונים לחברות שונות לצורך קבלת הצעת מחיר לניסור קרניז, חשוב להקפיד על מספר דברים קריטיים. החברה אשר את שירותיה תשכרו חייבת להיות חברה מקצועית, בעלת ציוד מתאים וכזו המתמחה בתחום ניסור הבטון, היות והקרניז עשוי בטון.

ניסור קרניז בזול הוא בר השגה בסך הכל, אך חשוב להקפיד שהזול לא יהפוך ליקר. עבודות ניסור בטון בכלל ועבודות ניסור קרניזים בפרט, מצריכות ניסיון, ידע ומקצועיות בשל הרגישות של העבודה ובכדי לא לפגוע במבנה השלם.

מחפשים חברה לביצוע ניסור קרניזים? אנו מבצעים עבודות ניסור קרניזים במחיר הזול בישראל! אך מחיר הוא לא המדד היחיד. זכרו כי המקצועיות חשובה לא פחות, ואולי אף יותר.

חברת קל-בטון היא חברה מקצועית אשר מתמחה בכל עבודות הניסור וחיתוך הבטון, וביניהן גם עבודות ניסור קרניזים. אנו מאמינים בהענקת שירות מקצועי, יעיל ואדיב ללקוחותינו, זאת לצד מחירים נוחים במיוחד. ניסור קרניז מצריך ידיים מקצועיות וכלים מתאימים, בדיוק מהסוג אותו קל-בטון יודעת לספק.