בטון הוא חומר הגלם הפופולרי ביותר בענף הבנייה, במיוחד במדינה כמו ישראל אשר תקנות הבנייה שלה מחייבות בנייה יציבה אשר כוללת מרחב מוגן דירתי או מרחב מוגן קומתי בכל מבנה חדש שמוקם.

שיטת הבנייה בבטון כוללת יציקה של בטון באתר הבנייה וכן שימוש בקורות בטון יצוקות מראש אשר דורשות התקנה באתר הבנייה. תהליך ההתקנה מצריך שימוש בכלים ייעודיים המאפשרים ניסור קורות בטון.

 

ניסור קורות בטון על ידי צוות מקצוענים

✔️ מחירים נוחים ושירות אדיב. הקפדה על בטיחות וניקיון

✔️ ניסור לוחות, קורות וכל סוגי המשטחים העשויים בטון

להצעת מחיר צלצלו – 055-9705135

 

 

ניסור קורה

 

ניסור קורת בטון הוא שונה לחלוטין מכל פעולת ניסור אחרת העולה בראשכם, ולכן מחייב שימוש בכלים מקצועיים, ייעודיים וידיים מיומנות. ניסור הקורה יבוצע לרוב על ידי שימוש בדיסק יהלום גדול בעל עמידות חזקה.

בשל גודל הדיסק, הוא מותקן על בסיס מסילה ואינו מופעל במגע אדם ישיר. המסילה מאפשרת לעובד לבצע את הניסור בצורה המדויקת ביותר היותר והמסילה מקבעת את הדיסק ואינו מאפשרת לו לסטות ממסלולו ובכך מספקת חיתוך מדויק ואחיד.

אולם למסילה יש יתרון משמעותי נוסף והוא יתרון הבטיחות. השימוש במסילה מגן על בטיחות העובד ומאפשר לו לבצע עבודה מורכבת כמו ניסור קורת בטון, תוך סיכון מינימלי היות והוא אינו מפעיל את הדיסק העצום באופן ידני.

שיטת הפעולה בביצוע עבודות מסוג זה נקראת לעיתים ניסור קורות בטון ביהלום, וזאת בשל העובדה כי דיסק החיתוך המשמש לניסור הקורה הוא דיסק מיוחד המצופה רסיסים של יהלום כתוש.

ציפוי היהלום מעניק לדיסק עמידות וחוזק גבוהים מהסיבה הפשוטה – יהלום הוא החומר הקשה ביותר בטבע. לכן, שימוש בדיסק יהלום הוא קריטי בביצוע עבודות ניסור בטון היות והוא מאפשר ניסור יעיל, עמיד ומהיר יותר מאשר כלים אחרים.

 

כמה עולה ניסור קורות בטון?

למעשה, ציפוי היהלום על הדיסק מייעל את הפעולה של ניסור קורות בטון. מחיר הניסור הוא משתנה ומורכב מסוג העבודה, עובי הקורה, הציוד הנדרש ועוד שלל פרמטרים אשר משפיעים על המחיר.

המחיר הוא בהחלט גורם מכריע כאשר אנחנו מזמינים עבודה או שירות מסוים, אך חשוב לקחת בחשבון שבמצבים כאלו ניסור קורת בזול עלול לעלות יקר בטווח הארוך ואף הקצר. חשוב להקפיד קודם כל על איכות ומקצועיות החברה הקבלנית.

קל-בטון מבצעת עבודות ניסור קורות בטון תוך הקפדה על שימוש בציוד מתקדם באופן מקצועי המאפשר ביצוע עבודות ביעילות רבה ובמחירים נוחים.