כמעט בכל בית צמוד קרקע מותקנת פרגולה מעץ או אלומיניום. תפקידה של הפרגולה הוא לאפשר לכם ליהנות משהות נוחה תחת כיפת השמיים – גם בימי הקיץ החמים וגם בימים הגשומים. עם זאת, ישנם בתים פרטיים וגם דירות בבניינים משותפים, בהן הפרגולה היא דווקא מבטון.

 

ניסור פרגולות בטון בכל יישובי הארץ (מחירים נוחים)!

חיתוך פרגולה בהתאם לדרישות הלקוח, ניסור פרגולות מבטון ו/או הסרת חלקים ממנה

להצעת מחיר והזמנת עבודה – 055-9705135

 

ניסור וקידוח בטון

 

לא אחת, עולה הביקוש לבצע ניסור פרגולה מסיבות עיצוביות או פונקציונאליות. מה חשוב לדעת לפני הניסור? זיכרו תמיד כי הפרגולה נחוצה מאד במדינה שמשית כמו ישראל. באפשרותה לבסס לכם אזור מוצל יותר, שגם משפיע על צריכת החשמל שלכם שכן הבית הופך נעים וקריר יותר.

אז אחרי בדיקות מעמיקות, יתרונות אל מול חסרונות והתייעצות עם אנשי מקצוע החלטתם בכל זאת לבצע חיתוך פרגולת בטון? קל בטון מנגישים לכם את המידע הרלוונטי רגע לפני…

 

איך קרה והפרגולה היא דווקא מבטון ולא מחומרים אחרים?

כל עוד הפרגולה שלכם עשויה מעץ או אלומיניום, הרי שהפירוק שלה פשוט ויכול להסתיים במהירות. עם זאת, מאחר והפרגולות הן מצרך כל כך מבוקש במדינה כמו ישראל, הרי שהמון פעמים הן נבנות כחלק בלתי נפרד מתכנית הבניה של הקבלן. פרגולת הבטון מאסיבית יותר, אך בהחלט ניתן לבצע ניסור פרגולה מבטון.

 

תוך כמה זמן ניתן להסיר את הפרגולה?

סביר כי אתם מדמיינים לעצמכם עבודה מורכבת, סבוכה ומאד ארוכה. בפועל, מה שלוקח זמן הוא לבצע את הבדיקות המקדימות טרם הניסור, שמטרתן להבטיח כי ניתן לנסר את הפרגולה מבלי לפגוע ביציבות המבנה. מהרגע בו מתחילה עבודת הניסור או החיתוך, בתוך דקות ספורות יהיה ניתן לחתום את עבודת ניסור פרגולות בטון בהצלחה.

יש לעבוד אך ורק עם חברה מקצועית ובעלת ניסיון! ניסור הפרגולה ללא כל בדיקות מקדימות, תכנון מדויק ומיכשור מתקדם, יוביל לתוצאה שאינה תשביע את רצונכם. בנוסף, כדאי בהחלט לוודא מראש כי החברה המבצעת תפנה את הפסולת כחוק, כך שתוכלו ליהנות ממרחב נקי.

 

על פי מה נקבע המחיר של עבודת ניסור הפרגולה?

את המחיר יהיה ניתן לתת לכם רק לאחר:

  • בדיקת גודל הפרגולה
  • היקף העבודה וכוח האדם הנדרש
  • הציוד הנדרש לטובת הניסור