אנו בצוות קל בטון שמחים להעניק שירותי ניסור בטון במחירים נוחים מזה למעלה מעשרים שנה

ניסור מעקות בטון היא עבודה שחייבת להתבצע תוך נקיטת כל אמצעי הזהירות הנדרשים. הדיוק בניסור מושג באמצעות שימוש במכשירים ייעודיים, המותאמים לפעולה מאסיבית זו, שנקראת "ניסור יהלום" בשל הציפוי של להב המתכת המנסר את הבטון, ציפוי העשוי מיהלומים כתושים. השימוש במכשיר זה מייצר כוח עוצמתי ואף מהווה ניגוד נוקשה ביותר לעומת הבטון, לכן הוא מצליח להביא לתוצאה מדויקת מבלי לגרום לבלאי של מכשיר הניסור עצמו.

 

ניסור כל סוגי מעקות הבטון במחירים אטרקטיביים!

✔️ ניסור משורטט במעקה בטון, ניסור קיר מעקה פנימי, בבית או בעסק במקצועיות ובאופן בטיחותי

✔️ ניסור מעקות בטון ביהלום, חיתוך מותאם אישית ועבודה יסודית

✔️ פעילות בפריסה ארצית, קיימת אפשרות לפינוי לאחר סיום העבודה!

לפרטים: 055-9705135

 

ניסור מעקה בטון

 

מתי צריך לבצע ניסור מעקה מבטון?

מעקות בטון נמצאים במגוון מקומות ומשמשים למטרות שונות, למשל כגדרות לבתים פרטיים, כתיחום בין בתים משותפים ואפילו לצרכי נוי בתוך ומחוץ לבית. פעולת ניסור של מעקה שכזה, נדרשת כאשר יש רצון לבצע שינוי או שיפוץ במבנה, או כאשר הכוונה היא לעצב מחדש את החומה הקיימת.

 

איך לנסר מעקה מבטון במינימום רעש ולכלוך

בהשוואה לתהליך ההריסה של חומות בטון שנעשו בשנים עברו, ניסור בטון בשיטה החדשה הוא לאין שיעור בטיחותי יותר, וכן מייצר הרבה פחות לכלוך סביבתי ורעש. הסיבה היא שהניסור עצמו, בזכות הלהב החזק והמדויק, נעשה בצורה משורטטת- ולעומת שבירת מעקה בטון עם פטישים כמו שעשו בעבר – אין ספק שכמות האבק ושברי הבטון הנוצרים הינם נמוכים משמעותית.

על מנת לשמור על תקינות המכשיר המנסר והלהב שלו, נעשה שימוש במים המוזרמים אל המכשיר במהלך פעולתו. בכך נמנעת האפשרות שהלהב יגיע לטמפרטורה גבוהה מדי, וייהרס בעצמו או שיגרום חלילה לנזק במבנה. כמובן שלא מדובר בפעולה שקטה, אבל מכיוון שהניסור נעשה לפי תכנון מדויק ובעזרת מכשיר שמייעל את הפעולה בהשוואה לקורנס, משך הרעש מתקצר ורמת הדציבלים נמוכה יותר אף היא.

 

ניסור מעקה בבית מצריך היערכות מיוחדת

כאשר מדובר בניסור מעקה או חומה בסביבת מגורים, חשוב לבצע את הפעולה באופן שלא יזיק למבנים האחרים הקיימים באזור, כמו למשל כאשר מנסרים חומה העשויה בטון, המצויה סמוך למדרכה ברחוב. יש לשים דגש על בטיחות והגנה מרבית על האזורים הסובבים את המעקה המנוסר, והנחת משטחים ייעודיים שיאפשרו לתוצרי הניסור ליפול ארצה מבלי לשבור את הקרקע שעליה הם נוחתים.

שימוש בכל אמצעי הבטיחות וכן פינוי של שברי הבטון המיותרים לאחר פעולת הניסור, מונעים פגיעה באיכות הסביבה וכן תאונות ופציעות של מי שמתגורר באזור.

 

למה דווקא אנחנו?

חברת קל-בטון מבצעת עבודות ניסוח וקידוח בטון על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים. חיתוך מעקה עשוי בטון ושירותים רבים נוספים תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, מחירים הוגנים ופריסה ארצית.

 

הצוות המנוסה שלנו גם בונה קירות בטון במידת הצורך!