ניסור מדרכה עושים עם קל בטון – נשמח לבצע את העבודה עבורכם, עם אחריות ובמחירים נוחים! 

ניסור משטחים העשויים מבטון כמו ניסור מדרכה למשל, דורש כלים וטכניקות מיוחדות. ניסור מדרכה מתבצע באמצעות מסור בטון, בדרך-כלל מסור יהלום. בניגוד לעבודה עם מכונת קידוח שיוצרת לא מעט ברדק, ניסור מדרכה מתאים כשיש צורך בתיקונים מקומיים ונקודתיים.

החוכמה בניסור מדרכות היא לעבוד בצורה מדויקת, תוך הימנעות מפגיעה בתשתיות חשובות המותקנות מתחת לשטח. מה עוד חשוב לדעת על ניסור מדרכה? הנה סקירה מלאה.

 

צוות קל בטון מנסר מדרכות בכל רחבי הארץ – במחירים נוחים במיוחד!

✔️ שירות ניסור מדרכה – ייעוץ ושירות מקצועי בפריסה ארצית רחבה (ואחריות)!

✔️ חיתוך מדרכות – חציבה בבטון של מדרכה, ניסור משטחים מכל סוג…

✔️ ניסור מדרכה עם מסור יהלום – שיטת העבודה המתקדמת ביותר כיום

✔️ לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לניסור של מדרכה, צרו קשר >>

לייעוץ והצעת מחיר: 055-9705135

 

ניסור מדרכה

קל בטון – שירותי ניסור מדרכה מבטון או אספלט בפריסה ארצית

 

 

מה חשוב לדעת על ניסור מדרכה?

הבטון הפך לאחד מרכיבי הבנייה המשמעותיים ביותר בעולם הבנייה המודרני – לאן שלא תסתכלו, תראו מבנים, כבישים וגשרים העשויים מבטון. הבטון הוא חומר בנייה חזק, ולמעשה הוא הולך ומתקשח ככל שחולפות השנים.

חוזקו של הבטון מהווה יתרון כשנרצה להקים מבנים עמידים, אך הוא הופך לבעיה ולמטרד לא קטן כשצריך לנסר אותו. ניסור מדרכות מבטון זו פעולה מורכבת ומאתגרת, אך עם הכלים הנכונים והטכניקה המדויקת, זו בהחלט משימה אפשרית.

 

באילו מקרים צריך לנסר מדרכה?

ניסור מדרכות הוא שירות שנחוץ במגוון מצבים: למשל, כשנרצה לתקן תשתיות שעוברות מתחת למדרכה, או כשנרצה לחדש את המדרכה בשל בלאי טבעי. המדרכות נפגמות כתוצאה משחיקה מתמשכת, שנוצרת בעקבות חניית רכבים ואופנועים על המדרכה, גזעים ועשבים של עצים, כמו גם בשל פגעי מזג האוויר. מקרים נוספים בהם נזדקק לניסור מדרכות הן כשנרצה לשנות את תוואי השטח לטובת בנייה חדשה.

 

שירותי ניסור מדרכות למניעת סדקים

הזכרנו קודם את פגעי מזג האוויר במדרכות בטון. לחות בעייתית בהקשר הזה. בחלוף הזמן הלחות גורמת להופעה של חריצים בבטון. החריצים הללו הם לא רק מפגע אסתטי – הם מגבירים את הסיכון לתאונות ומעידות בקרב הולכי רגל. חריצים כאלו שאינם מטופלים בזמן ממשיכים להתרחב ועלולים להביא להרס משטח הבטון כולו.

כדי למנוע את התופעה הזאת, נהוג להשתמש בטכניקה שנקראת "מפרקי התרחבות" – ניסור מכוון של חריצים שנחתכים במדרכה עוד בתהליך היציקה. החריצים הללו מקלים את הלחץ על משטח הבטון, ומונעים הופעת הסדקים בלתי-מבוקרת בהמשך.

 

תיקון חריצים במדרכות בטון

ומה באשר לחריצים לא יזומים שנוצרים במדרכה? ניתן למלא סדקים במדרכת הבטון באמצעות חומר ייעודי כמו אפוקסי. אלא שלא תמיד מילוי מקומי של סדקים במדרכות בטון יעשה את העבודה. פעמים רבות נעדיף להחליף את חלק הבטון הפגום כולו, ואפילו את יסודות הפלדה שתומכות במדרכה.

במידה ודאגו להותיר מפרקי התרחבות במהלך הבנייה, החלפת המשטח תהיה פשוטה למדי. לעומת זאת, אם אין מפרקי התרחבות כאלה, העבודה נעשית מאתגרת בהרבה וברוב המקרים ניאלץ לנסר חלק גדול יותר של המדרכה לצורך התיקון.

 

איך מנסרים מדרכות מבטון?

ברוב המקרים חיתוך מדרכה מתבצע באמצעות מסור בטון מיוחד. הניסור יהיה נקודתי ככל האפשר, עם מינימום פגיעה בשטח. בזמן הניסור חשוב להיות מודעים לתשתיות שמתחת למדרכה, כולל צינורות ביוב וחוטי חשמל. בשל המורכבות והחשיבות של העבודה, ניסור מדרכה זו עבודה לאנשי מקצוע מנוסים בלבד.

כיום נהוג לבצע ניסור מדרכה עם מסור יהלום מיוחד, הכולל אבקת יהלומים המודבקת על להב המסור. להב היהלום של המסור חותך את הבטון בקלות וברמת דיוק גבוהה. בסיום העבודה, נדאג לגימור של האזור באמצעות צבע עמיד לבטון – כמו צבע אפוקסי או צבע אפוקסי דו-רכיבי.

 

מחיר ניסור מדרכה – כמה עולה?

מחיר ניסור מדרכה נקבע לפי גודל השטח שצריך לנסר, עובי הבטון ותנאי השטח. המחיר הסופי מגלם בתוכו את הציוד, עלות החומרים ושעות העבודה הנדרשות. כשמקבלים הצעת מחיר, כדאי לברר האם היא כוללת גם שבירה ופינוי של המדרכה הקיימת.

מעבר לכך, חשוב לוודא שיש בסביבת המדרכה חיבור לחשמל תלת פאזי עם הספק של 25 כפול 3. אם אין חיבור כזה, ניתן לשכור גנרטור בתוספת תשלום. כמו כן, חשוב לדאוג לחיבור למים – זרם המים נחוץ לקירור הלהבים ולפיזור האבק.

 

ניסור מדרכה - עלות לפי סוג השירותשירותי ניסור מדרכות - מחיר מומלץ
כמה יעלה לנסר מדרכה?החל מ- 150 ₪ למטר
מחיר ניסור מדרכה עם מסור יהלוםהחל מ-190 ₪ למטר
עלות חיתוך מדרכה מבטון החל מ-160 ₪ למטר
כמה עולה ניסור משטחים?החל מ-190 ₪ למטר

 

למה דווקא קל בטון?

אם אתם זקוקים לשירותי ניסור בטון כולל ניסור מדרכה, חציבה בבטון של מדרכה וניסור יהלום – אנחנו הכתובת. אנחנו נותנים מענה בפריסה ארצית, למגזר הפרטי והעסקי. חברת קל בטון פועלת וותק וניסיון של 18 שנה, עם לקוחות מרוצים והמלצות חמות. אנחנו מקפידים על סטנדרט עבודה גבוה תחת כל הוראות הבטיחות המחמירות ביותר, לצד דיוק ועמידה בזמנים במחירים אטרקטיביים.