הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לנו בקל בטון להעניק לכם שירות מקצועי המתאים למידותיכם. שירותי ניסור הבטון דרכנו הינם רחבים וכוללים בין היתר גם ניסור חומת בטון.

העובדה כי פעם רציתם חומה לא אומרת שהחומה משרתת אתכם גם כעת. אם פעם היה עליכם להשלים עם העובדה כי יש לכם חומה סביב הבית, המשרד או בית העסק – כעת אפשר להסיר אותה באמצעות השירות שלנו של ניסור חומה מבטון ביהלום. אז איך אנחנו מבצעים את העבודה וגם כמה עולה ניסור גדר בטון? כל התשובות לפניכם!

 

ניסור חומה במחיר הזול בישראל!

* צריכים לנסר חומה מבטון, גדר בטון או לבנים? אנחנו יכולים לעזור

* ניסור וחיתוך כל סוגי החומות והגדרות במקצועיות – קל-בטון

* הנמכת גדר בטון / הורדת חומת בגינה של בית פרטי או במרחב הציבורי

להצעה אטרקטיבית התקשרו: 055-9705135

 

ניסור חומה גדר בטון

 

איך מתבצע ניסור חומה מבטון דרכנו?

עבודה של צוות מקצועי היא עבודה המבטיחה לכם בטיחות מצד אחד ונראות מושלמת מצד שני. הצוות המקצועי שלנו לא יתחיל את עבודת הניסור ללא בדיקות מקדימות המתחילות טרם העבודה. תחילה, יגיעו אליכם על מנת לאמוד את היקף העבודה, להכיר את השטח, לקחת מידות ולהעניק לכם הצעת מחיר. בהמשך, הצוות שלנו יחליט איזה ציוד הכי מומלץ לביצוע העבודה אצלכם, כאשר לרוב יהיה זה דיסק היהלום.

ניסור גדר מבטון או חומות מבטון דרכנו יכולים להתבצע עבור גדרות וחומות מכל גודל וגובה, כולל חומות שעליהן חיפויים שונים לרבות אבנים ירושלמיות. שום דבר לא עומד בדרכנו בדרך להוציא אתכם מרוצים ונשכרים מעבודת הניסור שביצענו עבורכם. דעו כי אנו מבצעים גם ניסורים של מעקות ובטונדות – כך שניתן להפוך את הבטון לחומר גמיש במיוחד ולתכנן את האזור בו מתבצעת העבודה מחדש. ניסור חומה המתבצע דרכנו מעניק לכם תוצר סופי, מדויק ואסתטי ללא כל פגיעה בסביבה בה בוצעה העבודה!

 

ניסור חומות בטון מסביב לבית

המון בתים פרטיים מוקפים כיום בחומות. אם פעם היה זה טרנד עיצובי שהעניק יוקרה, כיום רבים רוצים להיפרד מחומת הבטון וליהנות מתצפית נרחבת ומזרימה טובה יותר של אוויר. אנחנו נוכל לבצע עבורכם את עבודת הניסור במינימום מאמץ ומקסימום תוצאה. כשהעבודה מתבצעת על ידי צוות מקצועי, אתם לא צריכים להטריד את עצמכם בדבר! מיד לאחר שנסיים לבצע את העבודה, נדאג לאסוף אחרינו את כל הפסולת שנוצרה בעקבות העבודה, כך שאתם מקבלים שטח נקי ללא החומות שהקיפו את השטח שלכם.

 

על פי מה נקבע מחיר ניסור חומה?

המחירים אצלנו הם המחירים הזולים ביותר שתמצאו! המחירים שלנו לא זולים בגלל שאנחנו מבצעים את עבודות הניסור באמצעות ציוד ישן או לא מתקדם, אלא בגלל שאנו גובים מכם מחיר אך ורק על עבודת הניסור.

גם במקרים של ניסור גדרות תקבלו מאיתנו מחיר הוגן מאד שיהפוך את החוויה שלכם מהשירות שלנו לנוחה מאד. כל עבודה מתבצעת בהיקפים שונים, ציוד שונה, מספר ימי העבודה משתנה ומספר אנשי הצוות משתנה. על כן, רק לאחר שנאתר את הצורך שלכם ונבקר באתר הפרויקט, נוכל להעניק לכם הצעת מחיר הוגנת ונוחה עבורכם.

באופן כללי, מחיר מומלץ של ניסור חומה מבטון ינוע בטווח שבין 199 ש"ח ל-499 ש"ח למטר.

 

למה דווקא קל בטון?

קטלוג השירותים שלנו כולל ניסור גדר וחומות מבטון. אנחנו מבצעים אך ורק עבודות שיש לנו ניסיון בהן ואתם מקבלים מאיתנו את הטוב ביותר: הצוות הטוב ביותר, המחירים הטובים ביותר וזמן עבודה מינימאלי עם תוצאות מקסימליות ללא פשרות!