ניסור דלת בטון ופתיחת פתח לדלת בפריסה ארצית!

√ ניסור דלתות בטון, קיצור דלתות ממ”ד, פתיחת פתח לדלת בקיר ועוד

√ צוות המורכב ממנסרים בעלי ניסיון רב שנים, יחס אישי ואדיב ומחירים נוחים

√ ניסור פתח לדלת במחיר מיוחד – החל מ-1,450 ₪ >>

מחיר מיוחד! לפרטים התקשרו לטלפון: 055-9705135

 

ניסור פתח לדלת

 

בעבר הלא רחוק, שיפוץ פשוט יחסית לפתיחת דלת חדשה בקיר בטון היה מצריך מכם לא מעט כאב ראש ובלאגן.

פריצת פתח לדלת בקיר הצריכה שבירה של חור מופשט בקיר באמצעות קורנס או קונגו, איסוף רסיסי הבטון שהושלכו לכל עבר בשל ריסוק הקיר, לאחר מכן היה צורך בשיוף החור והשלמת בטון בכדי לקבל את המידות הנדרשות להתקנת הדלת ורק לבסוף יכולתם להתקין את המשקוף ואת הדלת הנכספת. לאחר מכן, הייתם צריך להשקיע גם לא מעט זמן בניקיון האזור.

ובכן, האדם השתכלל לא מעט מאז והיום ניתן לחסוך הרבה זמן יקר, רעש ולכלוך בביצוע של ניסור לדלת בטון.

 

איך מנסרים דלת בטון?

ניסור דלת מבטון מתאפשר הודות לטכנולוגיה הקיימת היום בתחום. תהליך הניסור מתבצע באמצעות מסור דיסק ממונע העשוי פלדה, הדיסק עצמו מצופה אבקה אשר מיוצרת מיהלומים כתושים, לכן שיטה זו נקראת לעיתים גם ניסור דלת בטון ביהלום.

היהלום הוא החומר הקשה ביותר טבע וככזה הוא מושלם להתמודד עם חומר קשה נוסף, הלוא הוא הבטון. ציפוי היהלומים לדיסק המסור מעניק לו עמידות ועוצמה המאפשרות לו לחתוך בבטון בקווים ישרים ונקיים, ללא לכלוך מיותר ומטריד.

את הניסור מבצעים לפי מידות הדלת אותה צריכים להתקין, ובמקביל לפעולת הניסור מפעילים זרם מים בעוצמה חזקה. מטרת הזרם היא לקרר את המסור ובכך לאפשר לו להתמודד עם פעולת הניסור בקלות רבה יותר, בנוסף זרם המים מצמצם את כמות האבק הנפלט כתוצאה מניסור הבטון.

ניסור דלת מבטון נשמע פתאום כמו פעולה לא מורכבת במיוחד, וזו אכן פעולה פשוטה למי שמיומן לבצע אותה. לצורך הניסור נדרש ידע מקדים, כלים מתאימים ויכולת לבחון את האזור המיועד לפריצה בכדי לוודא שלא תבוצע פגיעה בלתי הפיכה בתשתיות כמו חשמל או מים במהלך הניסור.

לכן, בין אם אתם מעוניינים לבצע ניסור דלת ממד, ניסור דלת פלדלת או כל ניסור בטון אחר, הקפידו לשכור את שירותיהם של אנשי מקצוע אמינים ומיומנים לצורך ביצוע הפעולה.

 

מחיר ניסור לפתיחת דלת בטון – כמה זה עולה?

באשר לעלות של שיפוץ מסוג זה, דעו כי תמחור העבודה משתנה ואינו קבוע בכל הנוגע לניסור עבור דלת בטון.

מחיר העבודה תלוי בעובי הקיר אותו צריך לנסר, גודל הדלת אותה רוצים להתקין, מיקום העבודה, טיב התשתיות ועוד מספר גורמים אשר משתקללים לכדי המחיר הסופי.

טווח מחירים מומלץ בביצוע עבודת ניסור דלתות בטון נע בין 1,500 ₪ ל-3,000 ₪, כך שניסור לדלת בטון בזול הוא בהחלט אפשרי. חשוב לציין כי שיטה זו נחשבת לשיטה היעילה, הנקייה והמהירה ביותר לצורך פריצה של דלת חדשה בקיר בטון מבין כל השיטות הקיימות.

 

אנו בקל-בטון אנו מתמחים בביצוע מגוון רחב של עבודות ניסור בטון. החברה מבצעת עבודות ניסור דלת בטון תוך שימוש בכלים הייעודיים לכך והקפדה על מקצועיות ובטיחות באתר העבודה.

אנו בקל-בטון מאמינים בשירות מקצועי, יעיל, מהיר ובמחירים שלא ינסרו לכם חור גם בכיס – צרו קשר לפרטים נוספים.

 

פתיחת פתח לדלת – סרטוני הדגמה: