ניסור גשר בטון נעשה במצבים בהם דרוש שינוי מבני בקונסטרוקציות הבטון המרכיבות את הגשר. פרויקט של ניסור בטון של גשרים מצריך שימוש באמצעים ייעודיים ומכשור חדשני ומתקדם, כאשר הנפוץ מביניהם הוא טכנולוגיית ניסור בכבל יהלום. צוות קל בטון מציע שירותי ניסור גשרים מבטון במחירים נוחים והוגנים תוך דגש על מקצועיות, אחראיות ואמינות.

 

ניסור גשרים בכבל יהלום לקבלת תוצאה מדויקת

√ ניסור גשר היא עבודה לאנשי מקצוע מנוסים שצריכה להתבצע באמצעות כלים מתקדמים

√ אנו מציעים שירותי ניסור גשרים ומבני בטון מורכבים באמצעות כבל יהלום ובשיטות נוספות

√ מחירים נוחים וצוות מקצועי שזמין בשבילכם מסביב לאורך כל שעות היממה >>

צרו קשר למידע נוסף בטלפון – 055-9705135

 

ניסור גשר בטון

הצוות בפרויקט של ניסור וקידוח גשר בטון

 

מהו ניסור גשר ביהלום?

ניסור גשר ביהלום לרוב נעשה באמצעות כבל יהלום, אם כי ייתכנו מצבים שבהם דרוש שימוש במקדח או במסור יהלום עגול. ניסור בטון בכבל יהלום היא שיטה חדישה, מתוחכמת ומורכבת אשר מיועדת לעבודות חיתוך של קונסטרוקציות בטון חריגות באופיין והיקפן.

לאור העובדה שגשרים לרוב מורכבים מבטון עבה המצוי בגובה רב, מדובר בסיטואציה ההולמת את השימוש בכבל היהלום. כבל יהלום אידאלי לעבודות ניסור בטון אשר כרוכות בתנאי עבודה מורכבים, למשל כאשר הגישה אל המשטח המיועד לחיתוך היא קשה ומסובכת (בגובה או מתחת לפני המים) וכאשר המשטח עצמו עשוי מבטון בעובי של 50 ס"מ עד כמה עשרות מטרים.

במרבית המקרים משתמשים בכבל יהלום במקרים שבהם לא ניתן להשתמש באמצעי ניסור אחרים, כמו מסור או מקדח יהלום. המשותף לכל האמצעים הללו הוא השימוש במכשור הכולל שביבי יהלומים תעשייתיים שמוטבעים על גלגלי מתכת ומיועדים לחדור כל משטחים מכל סוג, צורה ועובי.

 

איך מתבצע ניסור של גשר מבטון?

ניסור של גשר מבטון נעשה כאמור, ברוב רובם של המקרים, על ידי כבל יהלום, אם כי לעיתים ייתכן גם שימוש נקודתי יותר במסור או מקדח יהלום. הטכניקה השכיחה לניסור גשרי בטון מבצעת על ידי מתיחת כבל יהלום לאורכו של אזור החיתוך המבוקש. גלגלי הפלדה מצופי חלקיקי היהלום מסתובבים במהירות רבה, והחיתוך בינם לבין הבטון מאפשר את ניסורו בדיוק ויעילות מירבית. במקביל לניסור משמשים בזרם מים רציף וקבוע למניעת לכלוך והחלקת המשטח המנוסר.

 

מהם היתרונות הטמונים בניסור גשר ביהלום?

בראש ובראשונה, יתרונו של ניסור גשר ביהלום הוא ברמת הדיוק המקסימלי ואיכות הגימור הגבוהה המתאפשרת מהשימוש בשיטה זו. ניסור יהלום ממזער את האבק והלכלוך המתקבלים כתוצאה מחיתוך הגשר, מה שמצמצם את עלויות הניקיון ואת מטרדי הפסולת.

חיתוך גשרים ביהלום הוא גם תהליך מהיר ושקט יחסית, דבר המאפשר יעילות מירבית ומצמצם מטרדים לסביבת העבודה.

נוסף על כך, מדובר בשיטת עבודה בטוחה המונעת פגיעות, נזקים וסדקים בקונסטרוקציות המצויות בסביבת החיתוך, לרבת קירות היקפיים, קורות תמיכה וצינורות תשתית. דבר זה מאפשר למנוע עלויות נלוות הכרוכות בנזקים פוטנציאליים לסביבת הניסור.

כל היתרונות הללו חשובים במיוחד לאור העובדה שגשרים הם, במקרים רבים, חלק מתשתיות ציבוריות חיונית כמו מחלפים. לכן, במיוחד לעבודה רגישה כמו ניסור גשר בטון, חשוב להיעזר בגורם מקצועי, מיומן ומנוסה כמו צוות קל בטון.