ניסור גג או תקרת בטון היא פעולה מתבקשת כאשר רוצים ליצור חלל גבוה במבנה בעל שתי קומות לפחות, למשל לצורך פתיחת פתח לעליית גג, בניית או הרחבת שטח מחסן קיים או הגבהת גג קיים. במקרים מסוימים יש צורך לבצע ניסור של גג בטון לצורך התקנת תשתית אחידה, כמו התקנת מעלית פנימית במבנה קיים למשל.

 

ניסור תקרת בטון במחיר הזול בישראל! מנסרים גגות בכל הארץ

✔️ אנחנו מנסרים גגות ותקרות מבטון בכל רחבי הארץ במחירים נוחים

✔️ שירות אדיב ע”י צוות מקצועי המקפיד על עבודה בטיחותית וניקיון

✔️ צריכים לנסר גג או תקרה ורוצים שהדבר יתבצע ע”י צוות מקצועי ומיומן?

✔️ אנו מתמחים בניסור פתחים בגגות ותקרות, גם בפרויקטים מאתגרים. נסו אותנו

לפרטים חייגו: 055-9705135

 

בין אם מדובר בשיפוץ לצרכים תעשייתיים ובין אם מדובר בשיפוץ לצרכים פרטיים, לצורך ביצוע ניסור תקרות בטון חשוב לבחור בחברה קבלנית מקצועית אשר מתמחה בתחום זה. ניסור גגות בטון הוא לא עניין של מה בכך והוא מחייב ידע ותכנון מקדים לצד שימוש בכלים מקצועיים בידיים מיומנות.

 

ניסור גג בטון

 

איך מנסרים גג בטון?

ניסור גגות בטון מבוצע באמצעות שימוש במסור דיסק בעל להב פלדה מצופה ברסיסי יהלום. ציפוי היהלום הופך את הלהב לעמידה בפני עבודה מורכבת כמו ניסור תקרה ומאפשר לה לבצע את החיתוך בקווים אחידים ונקיים אשר יספקו תוצאות ברמת גימור גבוהה.

לפני ביצוע ניסור גג מבטון, ישנם מספר פרטים אשר חייב להקפיד עליהם בכדי לוודא שלא ייגרם למבנה נזק בלתי הפיך ושתוצאות העבודה יהיו איכותיות וברמה גבוהה. בשלב הראשון יש לתכנן את שיטת הפעולה ואופן ניסור התקרה, שלב התכנון כולל גם חישוב של גודל הדיסק בו צריך להשתמש בכדי לאפשר לפועלים לנסר את התקרה באופן אחיד ובטיחותי ככל הניתן.

בשלב הבא חייב לספק לתקרה תמיכה מספקת אשר תמנע קריסה, חלילה, של התקרה לתוך המבנה ותספק לפועלים ולכם שקט נפשי היות וכך יוכלו לתכנן את גודל שטחי הניסור ואופן פינוי שברי הבטון. כמו כן, יש לחשב את משקל התקרה על מנת שתתאפשר הערכה מדויקת ככל הניתן של שיטת הפינוי בה צריך לנקוט וסוג המנוף שיש להביא לאתר.

כאמור, עבודה מסוג זה מחייבת מקצועיות ומיומנות ברמה גבוהה ולו רק בשל השלבים התכנוניים והקפדניים הקודמים לביצוע ניסור גג בטון. מחיר עבודות בטון מסוג זה הוא אינדיבידואלי לפי כל סוג עבודה, לכן גם כל עבודה תתומחר באופן שונה.

לכן, אם אתם תוהים כמה עולה ניסור גג בטון, דעו שאין תשובה אחידה לשאלה זו והיא תלויה בסוג העבודה אותה אתם דורשים ותיקבע לאחר שקלול של כלל מרכיבי העבודה הדרושים וסוג הכלים בהם צריך להשתמש במקרה שלכם לצורך ניסור תקרת בטון.

מחיר העבודה אמנם אינו קבוע מראש, אך לרוב יעלה בין כמה מאות שקלים, שוב תלוי בסוג העבודה ובמורכבותה. בשל הרגישות הרבה בביצוע שיפוץ כמתואר לעיל, זהו אך בסיסי שתוודאו כי הקבלן אותו אתם מעוניינים לשכור יספר לכם תכנית עבודה מפורטת וכי יש בידיו הכלים, הידע ואנשי המקצוע המתאימים לצורך ביצוע עבודה מורכבת ורגישה זו.

זכרו כי ניסור גג בטון בזול עלול לעלות ביוקר בהמשך וכי מקצועיות החברה חשובה לא פחות, וכנראה אף יותר, מאשר תג המחיר המוצמד לעבודה.

 

כמה עולה לנסר תקרת בטון?

 

* המחירים הרשומים בדף זה הם מחירים מומלצים בלבד ואינם מחייבים

ניסור תקרת בטון / גג בטוןמחיר מומלץ (ש"ח)
מחיר ניסור תקרת בטון ביהלום (למטר)החל מ-190 ₪
עלות ניסור גג בטון (עד 10 מטר)החל מ-190 ₪ למטר
חיתוך תקרת בטון (מחיר למטר)החל מ-150 ₪
פתיחת פתח לעליית גגהחל מ-190 ₪ למטר
פתיחת גג רעפים למרפסתהחל מ-190 ₪ למטר

 

למה לנסר גגות ותקרות דווקא איתנו?

קל-בטון מתמחה בביצוע ניסור וחיתוך תקרות עשויות בטון, ומבצעת מגוון רחב של עבודות ניסור תקרות בטון מורכבות תוך הקפדה תמידית על אנשי מקצוע איכותיים המשתמשים בכלים מקצועיים. השילוב בין איכות הכלים לאיכות אנשי המקצוע מספק ללקוחותיה של קל-בטון תוצאות ברמת גימור גבוהה, ביעילות ותוך הקפדה על בטיחות באתר העבודה. קל-בטון מאמינה כי האינטרס של הלקוח הוא האינטרס של החברה, לכן היא דואגת לבצע את עבודותיה בזמן קצר ובמחיר נוח.

 

ניסור גג תקרה