מחפשים חברת ניסור בטון בפרדס חנה כרכור והסביבה? הצוותים של קל בטון מנסרים וקודחים בטון בכל שכונות העיר בשיטות מתקדמות ובאמצעות ציוד משוכלל – שירות מקצועי, עבודה נקייה ומדוייקית ומחירים נוחים

לאחר שבטון מתייבש, הוא הופך לתערובת מוצקה חזקה ביותר שנועדה להחזיק שנים ארוכות. אך מה קורה כאשר מעוניינים לבצע בו שינויים? עד לאחרונה היה מדובר במשימה מאוד קשה ומלכלכת ורק המחשבה על פרוייקט מסובך ויקר שכזה, גרמה לרבים לכאבי ראש עוד לפני תחילת הקידוחים.

כעת סוף כל סוף נמצא פתרון אלגנטי בהרבה ואנחנו מדברים על שירותי ניסור בטון. מחפשים שירותי ניסור בטון בפרדס חנה כרכור? להלן סקירה מקוצרת שתכיר לכם השירות היעיל הזה.

 

ניסור בטון בפרדס חנה כרכור ✔️ ציוד חדיש  ✔️ מחירים מיוחדים

✔️ ניסור וקידוח בטון בפרדס חנה כרכור לכל מטרה – תשתיות, פתיחת דלת או חלון בקיר, ניסור רצפה, תקרה או גג, פתיחת מרפסת שירות ועוד

✔️ שיטות עבודה מתקדמות – ניסורי יהלום בפרדס חנה, קידוחי יהלום – לקבלת תוצאות מיטביות

✔️ ניסיון של שנים ארוכות בתחום ניסור הבטון בכל חלקי הארץ – צוות מוביל ומחירים נוחים והוגנים

✔️ ניסור וחיתוך בטון בכל שכונות המועצה: יובלים, גאולה, נווה מרחב, רמז, נווה אשר, נווה פרדסים ועוד

לפרטים, ייעוץ והצעת מחיר אטרקטיבית >>

התקשרו: 055-9705135

 

ניסור בטון פרדס חנה כרכור - קידוח יהלום

ניסור בטון בפרדס חנה כרכור – קל בטון

 

ניסור יהלום בפדרס חנה כרכור – והקיר נעלם מיד

שירותי ניסור בטון נועדו להפוך את מלאכת השבירה של קירות קיימים לפשוטה יותר. הדבר נעשה באמצעות שימוש במסור דיסק מיוחד מצופה יהלומים, מה שמאפשר לנסר כל קיר בטון (גם בטון מזוין) ממש כמו שמנסרים עצים.

היכולת לחתוך בטון באמצעות מסור יהלום מציעה דיוק מרבי, עבודה מהירה וזאת לצד הרבה פחות לכלוך, שנשטף עם המים שמשמשים לקירור מכשיר הניסור.

השירות מאפשר ביצוע של משימות רבות כגון פתיחת חלון או דלת בקיר, הרחבת חלונות ומפתחי יציאה, ניסור מדרגות, תקרות, רצפות, ניסור חומה או גדר מבטון ועוד.

יש לציין כי המכשירים שמשמשים לצרכי ניסור קיר בטון מחייבים חיבור תלת פאזי, כך שבמידה ואין זה החיבור בביתכם, דאגו לבקש מהחברה המבצעת שתגיע עם גנרטור מתאים.

בנוסף יש צורך בחיבור למים על מנת לקרר את המסור לאורך כל התהליך. ומה לגבי המחיר של ניסור בטון בפרדס חנה כרכור? ובכן, להלן טווח המחירים הממוצע:

  • החל מ-150 ש"ח למטר עבור ניסור פשוט של מדרכות, רצפות, וקירות דקים.
  • החל מ-190 ש"ח למטר עבור ניסור של תקרות ועליות גג.
  • החל מ-1100 ש"ח למטר עבור יצירת פתחים לחלונות ודלתות.
  • החל מ-1450 ש"ח למטר כשמדובר על ביצוע פעולת הניסור על קירות בטון.

 

קידוח בטון בפרדס חנה כרכור – אפשרות יעילה נוספת

לעיתים הצורך בשיפוץ הוא לא לשם שבירת קירות ושינוי מבנה החדרים, אלא למטרות הזזה ושיפור של תשתיות חשמל וצנרת, תשתיות למזגנים (לרבות בחדרי ממ"ד), יצירת גומחה לקמין ועוד. את הפעולות הללו קשה מאוד לבצע באמצעות מקדחים רגילים ולכן חשוב להכיר את השירות המקביל לשירותי הניסור, מה שקרוי קידוח יהלום.

מדובר במקדח רב עוצמה שמאפשר חציבה בבטון בקלות ובמהירות כך שניתן ליישם בקירות תשתיות חדשות בצורה נקודתית, מבלי לבצע הרס של כל הקיר.

במקרה של קידוח בטון, המחירים בפרדס חנה כרכור הם כדלקמן:

  • קירות עד 4 צול החל מ-150 ש"ח למטר.
  • קירות 6 צול החל מ-180 ש"ח למטר.
  • קירות 8 צול החל מ-320 ש"ח למטר.
  • כאשר מדובר על קידוח בטון למזגן לשם יצירת פתח עבורו ויצירת תשתית, המחיר שיגבה הוא החל מ-490 ש"ח למטר. כך גם לגבי יצירת כל גומחה אחרת (קמין, למשל)

עוד חשוב לדעת כי ככל שמדובר בעבודות נרחבות יותר שכוללות יותר ניסורים ויותר קידוחים, העלויות מוזלות בצורה משמעותית.