פחות מדברים, יותר מנסרים – ניסור בטון בראש העין

מלאכה של ניסור הבטון הינה מלאכה גמישה ודינאמית המותאמת לצרכים שלכם! קבלני הניסור שלנו ינסרו את הבטון לטובת יצירת חלונות או דלתות, יתקנו קצוות ויבססו פתחים לצנרות בהתאם לדרישתכם.

 

ניסור וקידוח בטון בראש העין – עבודה מקצועית במחיר הוגן!

✔️ אנו מבצעים את כל סוגי עבודות הבטון בראש העין והיישובים הסמוכים

✔️ ניסור לדלת או לחלון, קידוח לתשתיות, וונטה, מייבש או מכונת כביסה

✔️ עבודה בשיטות מתקדמות, כולל ניסור יהלום

להצעת מחיר אטרקטיבית יש לצלצל

לטלפון: 055-9705135

 

ניסור בטון בראש העין

 

האם עבודת הניסור גורמת נזק למבנה?

עבודה של ניסור יהלום בראש העין היא אחת מהעבודות השכיחות ביותר שאנחנו מבצעים, זאת הודות לתוצרים משביעי הרצון ולמהירות הרבה שבה העבודה מתבצעת. לא אחת אנחנו נשאלים לגבי ההשלכות של עבודת הניסור, זאת מאחר וישנם לא מעט לקוחות החוששים ליציבות המבנה. חשוב שתדעו כי עבודת הניסור מתבצעת באופן מבוקר ובטוח או לא מתבצעת בכלל.

ניסור וקידוח בטון בראש העין לא גורמים נזק לא לחלל הספציפי בו מתבצעת העבודה ובטח שלא למבנה בו אתם גרים או עובדים. הטכנולוגיה המתקדמת בה אנחנו עושים שימוש מאפשרת לנו לבצע עבודה מדויקת מאד, כך שאנחנו יודעים לתכנן את כל המהלכים מא' ועד ת'. עבודת הניסור אינה מורכבת ובמרבית המקרים כוללת איש צוות אחד מיומן שיגיע אליכם לטובת ניסור איכותי.

 

כמה עולה ניסור בטון בראש העין?

אחת השאלות שאנחנו יותר נשאלים היא בדבר המחירים עבור עבודות הניסור. מחיר ניסור בטון בראש העין אינו קבוע, אלא משתנה בהתאם לסוג העבודה. את המחיר נוכל לשקף בפניכם כבר בשלב בו נגיע אל האזור בו תרצו לבצע את העבודה. במעמד זה גם נחתום על הסכם שישרת גם אותנו וגם אתכם – החל מפירוט העבודה, זמני ההתחלה וסיום העבודה וכמובן העלויות.

אם כן, על פי מה מתמחרת חברת ניסור בטון בראש העין את עלות הניסור? ראשית, ניקח בחשבון את גודל השטח הנדרש לניסור. בעוד ישנן עבודות המסתכמות בניסור קטן, ישנן עבודות משמעותיות יותר כמו ניסור ליצירת פתח לחלון או ניסור קורות. כמו כן, ניקח בחשבון את עובי הבטון, כאשר ככל שהבטון יהיה עבה יותר, בהתאם תעלה העלות הכוללת.

בנוסף, ישנה חשיבות רבה למיקום. בעוד ישנם מקומות בחלל שהינם נגישים יותר ועל כן ניתן לנסר בקלות יחסית, ישנם מקומות שהנגישות אליהם מעט מורכבת יותר – כך שגם פרמטר זה נכלל בחישוב העלות הסופית.

 

עבודות בטון בראש העיןמחיר משוער לעבודה
ניסור של קיר -
ראש העין
החל מ-175 ₪ למטר
ניסור במסור יהלום בראש העיןהחל מ-199 ₪ למטר
ניסור פתח לחלון או לדלתהחל מ-199 ₪ למטר
קידוח בטון בקוטר 2 צול, 3 צול, 4 צול, 5 צול, 6 צול, 7 צול, 8 צול, 10 צולהחל מ-170 ₪
פתח עבור מכונת ו/או מייבש כביסההחל מ-390 ₪
קידוח פתח למזגן בעיר ראש העיןהחל מ-390 ₪

 

למה דווקא קל בטון?

אם משאלתכם היא לעבוד עם חברה המציעה ניסור בטון בראש העין בזול, מקומכם איתנו! בכדי לנסר קיר, פתח או קורה לא צריך לשבור תכנית חיסכון, אלא לדבר איתנו. אנחנו מתאימים את עצמנו אליכם מבחינת הזמנים ומבצעים את הניסור ברמות הגימור הגבוהות ביותר.