מחפשים חברת ניסור בטון בראשון לציון? קל-בטון היא בדיוק מה שאתם צריכים – אנו חברה מקצועית אשר מתמחה בעבודות ניסור בטון מכל הסוגים בראשון לציון והסביבה.

 

ניסור בטון בראשון לציון במחיר חסר תקדים!

* צריכים לנסר בטון בראשל”צ והסביבה? הגעתם למקום הנכון – ניסור וקידוח בטון בראשון בזול

* פעילות בכל שכונות ראשון לציון: רמב”ם, הרקפות, אברמוביץ’, השומר, כצנלסון, רמז, אזור התעשייה, 

* נווה ים, הראשונים, חלום ראשון, מזרח העיר, נחלת יהודה, קרית ראשון, רביבים ושכונות נוספות.

למידע התקשרו לטלפון: 055-9705135

 

ניסור בטון בראשון לציון ובכלל, משמש למגוון של עבודות שיפוץ, למשל פתיחת חלון או דלת חדשים, עיצוב דקורטיבי, פתיחת חלל רחב בבית או במשרד ועוד. בין אם אתם צריכים שירותי ניסור בטון בראשל”צ או בכל מקום אחר בארץ, קל בטון היא הכתובת שלכם. החברה היא חברה מקצועית ומנוסה אשר מעסיקה בעלי מקצוע המתמחים בעבודות מסוג זה ומחזיקה את המכשור המתקדם והרלוונטי לביצוע עבודות ניסור בטון בראשון לציון ובפריסה ארצית רחבה.

 

ניסור וקידוח בטון

 

לשפץ בית יכול להיות כאב ראש לא קטן, גם כשמדובר בשיפוץ פשוט יחסית – הבלאגן, הלכלוך, הרעש ושאר המטרדים שמגיעים עם השיפוץ בהחלט מקשים על המלאכה. במקרים כאלה הדבר הכי נכון לעשות זה להרים את הטלפון ולהתקשר אלינו ואנחנו נגיע אליכם במהירות.

חברת קל בטון מתמחה בביצוע עבודות שונות מתחום ניסור הבטון, לדוגמא: ניסור ביהלום בראשל”צ, קידוח בטון, ביקוע בטון, ניסור קירות ממ”ד ועוד. כל זאת תוך שימוש במסור יהלום חדשני ומתקדם אשר מספק תוצאות מושלמת במינימום לכלוך.

מסור היהלום הוא למעשה מסור אשר להבו מצופה יהלומים כתושים בכדי להעניק לו חוזק ועמידות בעת ניסור הבטון. במקביל לפעולת הניסור, מוזרם זרם מים עוצמתי ודק על אזור הניסור בכדי לקרר את המסור ובכדי לצמצם את פיזור האבק הנפלט כתוצאה מהניסור.

 

צריכים ניסור וקידוח בטון בראשון לציון? אל תתפשרו על מקצועיות!

 

ניסור בטון בראשון לציון – מחירים ומידע נוסף

אם אתם תוהים כמה עולה ניסור בטון בראשון לציון אז בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. עלות עבודת שיפוץ מסוג זה מוערכת על פי סוג העבודה, למשל ניסור בטון לצורך הוספת דלת יעלה אחרת מאשר ניסור בטון ביהלום שמחושב לפי מטר. למעשה, ניסור בטון בראשון לציון בזול הוא לחלוטין אפשרי, כאמור תלוי בהיקף העבודה.

מחיר ניסור בטון בראשון לציון לא חייב להיות יקר או במחיר מופרך כי מדובר במרכז הארץ. קל בטון מאמינה בשירות אחיד ובמחירים נוחים לכלל לקוחותיה.

 

* המחירים הרשומים בדף זה הם מחירים מומלצים בלבד ואינם מחייבים

סוג העבודהמחיר מומלץ לניסור בטון בראשון לציון
ניסור בטון בראשון לציון מחיר למטר150 ₪ ואילך
ניסור קיר לפתיחת חלון בראשל"צ1,100 ₪ ואילך
ניסור רצפה בראשון לציון249 ₪ ואילך
ניסור של גג או תקרה מבטון בראשון לציון250 ₪ ואילך
ניסור גופים עשויים בטון (עמודים/צינורות/קורות)349 ₪ ואילך
עלות ניסור יהלום בראשון לציון199 ₪ ואילך

 

עבודות ניסור בטון הן הדרך היעילה, הנקייה והבטוחה ביותר לביצוע מגוון שיפוצי בטון הודות לשימוש במסור בעל דיסק יהלום וזרם מים.

יחד עם זאת, ניסור בטון הוא לא משהו שכל אחד יכול לעשות על דעת עצמו, השימוש בכלים הכבדים וביצוע העבודה באופן מדויק מחייב הכשרה, מקצועיות וניסיון.

לא כל אדם שיודע להחזיק מסור יכול לנסר בטון היות והפעולה מצריכה דיוק רב והקפדה יתרה על זהירות בבטיחות בכדי לא לגרום חלילה נזק בלתי הפיך לקיר או גרוע מכך. ניסור בטון מקצועי בראשון לציון מזמינים רק אצלנו בקל-בטון.

 

מפת ראשון לציון: