חוסכים זמן וכסף עם ניסור בטון בקריית אונו

עם קל בטון אתם יכולים ליהנות מקטלוג עשיר של עבודות ניסור בטון בקריית אונו. הצוות המקצועי שלנו מומחה בניסורים עבור כל מטרה: החל מניסור ליצירת דלת, ניסור מדרגות וניסור רצפות מבטון. מה הופך אותנו לחברה הכדאית ביותר עבורכם? המקצועיות, הזמינות והמחירים שלנו.

 

מחיר ניסור בטון בקריית אונו ממש כאן לפניכם!

כשם שחשוב לכם לעבוד עם חברת ניסור בטון בקריית אונו המובלת על ידי אנשי מקצוע מנוסים וציוד איכותי, חשוב לכם גם לדעת כמה השירות יעלה לכם. עוד לפני שתשאלו את עצמכם כמה עולה ניסור בטון בקריית אונו, אנחנו נשיב לכם.

אם כן, לפניכם דוגמאות מחירים מומלצים לשירותי ניסור בטון שונים בקריית אונו: ניסור גג, ניסור רצפת בטון, ניסור ליצירת דלת ואחרים. לקבלת הצעת מחיר בהתאם לסוג העבודה שאתם צריכים, אתם מוזמנים לדבר איתנו!

 

* המחירים הרשומים בדף זה הם מחירים מומלצים בלבד ואינם מחייבים

עבודות ניסור בטון בקריית אונומחיר מומלץ (בש"ח)
ניסור בטון מחיר למטר בקריית אונוהחל מ-149 ₪ למטר
ניסור בטון לדלת בקיר בקריית אונוהחל מ-1,399 ₪
עלות ניסור קיר לחלון בקריית אונוהחל מ-1,150 ₪
מחיר של ניסור רצפות בטון בקריית אונוהחל מ-199 ₪ למטר
ניסור גג או תקרת בטון בקריית אונו מחיר למטרהחל מ-199 ₪ למטר
ניסור עמודים מבטון בקריית אונו מחיר למטרהחל מ-199 ₪ למטר
ניסור מדרגות בקריית אונו - מכל הסוגיםהחל מ-199 ₪ למטר
ניסור יהלום בקריית אונו מחיר למטרהחל מ-199 ₪ למטר
קידוח בטון 4 צול או יותר בקריית אונוהחל מ-399 ₪ לקידוח בודד, (הנחה על מספר קידוחים)
קדיחת חור בקיר למייבש או למכונת כביסה בקריית אונוהחל מ-399 ₪ לקידוח בודד, (הנחה על מספר קידוחים)
קדיחת חור למזגן בקריית אונוהחל מ-399 ₪ לקידוח בודד, (הנחה על מספר קידוחים)

 

מה הדברים החשובים ביותר לכם ולנו בעבודות ניסור בטון?

מעבר לכך שאנחנו רוצים להבטיח כי תצאו מרוצים מהעבודה שאנחנו מבצעים אצלכם, יש לנו בעיקר מטרה אחת שאנחנו לא מתפשרים עליה לעולם: הבטיחות.

כל עבודה שאנחנו מבצעים היא עבודה הנעשית על ידי צוות מקצועי, מנוסה ומיומן הדבק בכל הוראות הבטיחות. בנוסף, אנו משתמשים בכלים ייחודים המאפשרים לנו להגיע לרמות גימור לא פחות ממושלמות, ובעזרתם ניתן להגיע לחתכים ישרים במידות הנדרשות על ידכם.

 

אילו עבודות של ניסור מתבצעות בבתים פרטיים בקרית אונו?

השירות שאנו מציעים לכם של עבודות ניסור בטון בקריית אונו בזול תקף גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים. לא אחת אנחנו נשאלים מתי למעשה מבוצעות עבודות של ניסור הבטון בבתים, והגיע הזמן להבהיר זאת.

עבודה מקצועית של ניסור בטון מתבצעת בעת שאתם מעוניינים לפתוח או להרחיב את החלונות או הדלתות שלכם בבית, בעת שאתם רוצים לשפץ או לשדרג את הממ”ד שלכם, ולעתים אנו מנסרים את הבטון גם במקרים בהם אתם זקוקים ליצירת פתחי ניקוז. כל עבודה שאתם צריכים: אנחנו מבצעים!

 

למה דווקא קל בטון?

העבודה שלכם איתנו לא חוסכת לכם רק כסף, אלא גם חוסכת לכם המון זמן! הניסיון הרב שרכשנו לאורך השנים בעמל רב, מתורגם כעת לעבודה יעילה ומהירה המתבצעת אצלכם במקצועיות רבה. ניסור וקידוח בטון בקריית אונו עושים רק איתנו! עבודות ניסור שכאלו דורשות דיוק רב, ואנחנו עומדים באתגר בכל עבודת ניסור מחדש.

 

מפה של קריית אונו: