אם אתם מחפשים חברה מקצועית המבצעת ניסור בטון בצור יגאל, הגעתם אל המקום הנכון! החברה שלנו עובדת בפריסה ארצית וכוללת גם את צור יגאל. כל עבודת ניסור שתצטרכו יכולה להתבצע דרכנו במקצועיות רבה, תחת תקני הבטיחות והאיכות המחמירים ביותר ועם תוצאות מרשימות. אנחנו מאמינים כי עבודת ניסור טובה מתחילה בשירות טוב ועל כן אנו מציעים לכם מחיר ניסור בטון בצור יגאל הוגן ונוח במיוחד.

 

ניסור בטון בצור יגאל במחיר הזול בישראל!

* מחירים מעולים – שירות סבלני ואדיב והקפדה על בטיחות

* עבודה המתבצעת ע”י צוות מקצוענים בעל כברת דרך בתחום

* ניסור וקידוח בטון בצור יגאל ועבודות בטון נוספות

להצעת מחיר, התקשרו 055-9705135

 

מנסרים בטון בצור יגאל!

אנחנו מבצעים ניסור וקידוח בטון בצור יגאל עבור מטרות שונות כמו ניסור של תקרות, חומות ופתחים. העבודה המשמעותית של ניסור יהלום בצור יגאל באה המון פעמים לידי ביטוי בעת שבעלי דירות או בעלי משרדים רוצים לשנות את פני המשרד. לא רחוקים כלל הימים בהם במידה והייתם רוצים לשנות את סדר החלל הקיים, כל שהייתם יכולים לעשות זה לשנות את הסדר באמצעות רהיטים ותכנון נכון. איתנו אתם יכולים לשנות את פני החלל על פי הצרכים המשתנים לכם!

החלטתם כי אתם רוצים לשנות את מבנה המשרד שלכם ובמקום משרדים בודדים ליצור OPEN SPACE עבור כל העובדים שלכם? אנחנו נוכל לנסר את כל קירות הבטון בצורה יעילה, מקצועית ובטיחותית. ילדכם עזבו את הבית וכעת יש לכם חדרים פנויים שאין בהם כל שימוש? ניתן להרחיב את הסלון שלכם או את חדר העבודה באמצעות ניסור הקירות ויצירת חלל אחד גדול לבחירתכם. הצוות המקצועי שלנו ישמח לייעץ לכם ולהעניק לכם את הפתרונות המתאימים ביותר.

 

עבודה איכותית ונקייה עבורכם

העבודה שלנו לא מתחילה ונגמרת בניסור הבטון, אלא לנו חשוב להעניק לכם חבילה איכותית ושירותית לאורך כל הדרך. על כן, בסוף העבודה לא נשאיר מאחור פסולת, אלא נדאג לפנות את כל השאריות שנותרו בעקבות העבודה.

 

ישנן עבודות ניסור בטון בצור יגאל בזול?

כשאתם עובדים עם חברת ניסור בטון בצור יגאל כמו “קל בטון”, התשובה לכך חיובית! אנו מאמינים כי שירות טוב כולל בתוכו גם מחירים טובים. הצוות המקצועי והמיומן שלנו משתמש בציוד החדיש ביותר בכדי להבטיח תוצאות מושלמות בדירה או במשרד שלכם. אחרי שנבין את היקף העבודה אצלכם ואת סוג הניסור, נוכל להשיב לכם כמה עולה ניסור בטון בצור יגאל ולספק הצעת מחיר מדויקת.

 

* המחירים הרשומים בדף זה אינם מחייבים, ויש להתייחס אליהם כהמלצה בלבד

מחירון מומלץ לעבודות ניסור בטון ביישוב צור יגאלמחירים מומלצים לפי סוג עבודה
מחיר מומלץ של ניסור בטון למטר בצור יגאלהחל מ-150 ₪ למטר
עלות למטר של ניסור יהלום בצור יגאלהחל מ-199 ₪ למטר
ניסור קיר בצור יגאל (קיר בטון או קיר בלוקים)משתנה לפי גודל ועובי הקיר
קידוח בטון 4 צול בצור יגאל או יותר (6 צול/8 צול וכד')החל מ-399 ₪
פתיחת חור למייבש או מכונת כביסה ביישוב צור יגאלצרו קשר לקבלת הצעת מחיר
קדיחת חור למזגן / קמין בצור יגאלצרו קשר לקבלת הצעת מחיר
שבירה של קיר בצור יגאל (בטון / בלוקים / גבס)צרו קשר לקבלת הצעת מחיר

 

למה דווקא “קל בטון”?

העבודה אצלנו מתבצעת במהירות האפשרית ועם צוות אחראי ומקצועי. כדי לנסר בטון לא צריך לשבור קופת חיסכון, אלא לדבר איתנו!