ניסור יהלום היא שיטה מתקדמת לביצוע ניסור בטון. תחום הבנייה והשיפוצים הוא תחום שהאדם עוסק בו מהרגע בו כנראה הגיע להבנה כי הוא זקוק למחסה בכדי לשרוד. באירופה ניתן למצוא גשרים אשר עומדים כבר מאות שנים, אך לא צריך להרחיק לכת בכדי לחזות בעדות לבנייה איתנה.

בקיסריה הורדוס בנה את הנמל המפואר שלו עוד לפני יותר מאלף שנים ובאופן כללי ישראל מוצפת באתרים ארכיאולוגים שונים ומגוונים אשר מציגים את פאר עולם הבנייה ואת יכולת של האדם להשתכלל ולהשתפר בתחום זה. אז אנחנו כבר לא בימי הורדוס או בימי הביניים וכיום חומר הגלם השכיח ביותר בתחום הבנייה הוא לא אחר מאשר הבטון. המעבר לשימוש בבטון הכריח את האדם שוב לשכלל את יכולתו ואת כישוריו בתחום הבנייה, היות והבטון הוא חומר גלם אשר מתקשה וכמעט בלתי ניתן לעבד אותו לאחר שהתייבש.

בעוד שבעבר שיפוצים או בנייה בבטון דרשו שימוש בכלים כמו קורנס, שהוא בעצם פטיש אימתני המרסק את הבטון, או שימוש בקונגו בכדי לקדוח בבטון ולאפשר שיפוץ לאחר שהתקשה, היום קיימת שיטה הרבה יותר יעילה ואלגנטית – ניסור יהלום.

 

ניסור יהלום בפריסה ארצית במחיר הכי זול בישראל!

✔️ ניסור בטון בכל יהלום במחירים נוחים. מתן שירות בכל יישובי הארץ מדרום ועד צפון

✔️ אנשי המקצוע שלנו מגיעים מהר ונותנים שירות מקצועי ואחראי במחיר נוח

✔️ שירותי ניסור יהלום בבטון תוך הקפדה על בטיחות ושביעות רצון הלקוח >>

לפרטים והצעת מחיר חייגו: 055-9705135

 

ניסור וקידוח בטון

 

ניסור יהלום – איך עובדת השיטה?

יש כאלה שטוענים שיהלומים הם החברים הכי טובים של האישה, אנחנו טוענים שהיהלומים הם החברים הטובים ביותר של עובדי ענף השיפוץ והבנייה בבטון. ניסור בטון ביהלום היא למעשה טכניקה המשלבת כוח מכני יחד עם החומר החזק ביותר בטבע, הלא הוא יהלום.

השיטה מאפשרת שיפוץ וביצוע עבודות בטון בדיוק מרבי ובמינימום סיכון בטיחותי. שיטת הניסור ביהלום מתאפשרת באמצעות שתי טכניקות עיקריות, הראשונה היא ניסור בטון עם דיסק יהלום.

באמצעות שיטה זו משתמשים בדיסק ניסור עשוי מתכת חזקה אשר מונע בכוח חשמלי, הדיסק מאפשר חיתוך מדויק והוא יעיל במיוחד לפריצת חלון או דלת חדשים או לשיפוץ בתוך מבנה קיים.

הדיסק עצמו מצופה רסיסים של יהלום כתוש, רסיסי היהלום מעניקים למתכת שכבה נוספת ועמידה במיוחד אשר באמצעותה ניתן לחתוך בקלות יחסית בבטון עבה במיוחד.

לכן שיטה זו יעילה במיוחד גם בתחום התשתיות, שהרי ניסור צינורות בטון מתבצע גם בעזרת דיסק יהלום עצום בגודלו. דיסק הניסור מגיע במספר גדלים בכדי לאפשר מגוון רחב של עבודות ניסור.

הטכניקה השנייה בתחום ניסור הבטון היא ניסור בטון כבל יהלום. שיטה זו היא חדישה יותר ומורכבת יותר מאשר השימוש בדיסק יהלום. השימוש בכבל יהלום הוא נפוץ פחות ומשמש לרוב לעבודות מורכבות המצריכות ניסור מתוחכם ורגיש יותר.

הניסור עצמו מתבצע באמצעות כבל פלדה חזק אשר בתוכו משולבים חרוזי יהלום. בעת ביצוע ניסור יהלום הכבל נמתח ומסתובב במהירות גבוהה המאפשרת לחרוזי היהלום לנסר את הבטון ביעילות ובדיוק רב.

ניסור בטון באמצעות כבל יהלום יספק לכם תוצאות מדויקות ובזמן קצר יחסית תוך הקפדה יתרה על בטיחות באתר העבודה. כאמור, השימוש בכבל מומלץ יותר לעבודות מורכבות יותר אשר מצריכות ניסור בעובי רב או בגובה למשל.

 

ניסור בטון עם מסור יהלום וכבל

ניסור בטון עם מסור יהלום

 

מחיר ניסור בטון ביהלום – כמה זה עולה?

מחיר ניסור ביהלום (של מטר בטון) נע בדרך כלל בין 190 ש"ח ל-600 ש"ח. לחצו לצפייה במחירון מומלץ.

 

* המחירים הרשומים בדף זה הם מחירים מומלצים בלבד ואינם מחייבים

ניסור בטון - מחיריםניסור ביהלום מחיר מומלץ
מחיר ניסור ביהלום למטר (קירות/דלתות/צינורות/ממ"דים)החל מ-190 ₪ למ"ר
עלות ניסור יהלום בדרום (אילת עד אשדוד)החל מ-190 ₪ למ"ר
ניסור יהלום בשפלה מחירים (רחובות עד ראשל"צ)החל מ-190 ₪ למ"ר
כמה עולה ניסור יהלום במרכזהחל מ-190 ₪ למ"ר
ניסור יהלום בשרוןהחל מ-190 ₪ למ"ר
ניסור יהלום בצפון הארץ (חדרה וצפונה)החל מ-190 ₪ למ"ר
חיתוך בטון במסור יהלוםחייגו לקבלת הצעה מיוחדת

 

ניסור בטון ביהלום, בין אם בדיסק ובין אם בכבל, מקובל ונחשב יחסית נפוץ. אולם חשוב להקפיד על שימוש בשירותיה של חברה מקצועית בעלת הכלים והידע הדרוש להפעלת מכשירים אלו. הניסור עצמו הוא פעולה הדורשת הכנות בשטח וכלים ייעודיים מתוחזקים היטב אשר מתופעלים על ידי מי שהוכשר והוסמך לכך. בכדי לקבל תוצאות ברמת גימור גבוהה ובזמן קצר, תוך הקפדה על בטיחות אל תתפשרו על חברה או בעלי מקצוע חובבנים.

אנו בצוות קל-בטון מתמחים בביצוע שלל עבודות בטון ביניהן ניסור בטון בדיסק או בכבל יהלום. אנו מבצעים עבודות ניסור יהלום איכותיות, מקצועיות, יעילות ובמחיר נוח.

 

ניסור יהלום – קטעי וידאו של הצוות מבצע ניסור בטון עם מסור יהלום


בין שירותי בתחום ניסור הבטון: