הבטון הוא לא זר לחדרה, אחרי הכל – את קו החוף שלה מעטרות 4 ארובות בטון עצומות אשר פולטות את תוצרי הלוואי של תחנת הכוח המופעלת בעיר. אולם אם כאשר אתם חושבים על בטון בחדרה אתם חושבים על שיפוץ הבית, המשרד או המפעל שברשותכם ולא רק על ארבעה מונומנטים של בטון, אתם כנראה במקום הנכון.

אחרי הכל, ניסור וקידוח בטון בחדרה מבצעים רק אצל בעלי מקצוע איכותיים, ממש כמונו. אנחנו בקל בטון יודעים לבצע מגוון רחב של עבודות ניסור בטון בחדרה ובפריסה ארצית. ניסור בטון הוא לא עוד עבודת שיפוצים כללית שמבצעים כלאחר יד, לכן חשוב להקפיד לא להתפשר ולשכור אך ורק את בעלי המקצוע המתאימים לביצוע עבודה מסוג זה.

 

ניסור וקידוח בטון בחדרה במחירים נוחים לכל כיס

✔️ עבודות בטון בחדרה שמתבצעות ע”י צוות מקצועי בעלות אטרקטיבית

✔️ מתקשרים, קובעים מועד הגעה שמתאים לכם ואנחנו כבר ניקח את זה משם

✔️ פועלים בכל שכונות חדרה – ניסן, הפארק, עין הים, מרכז העיר, רובע הים, דניה ועוד >>

מידע נוסף בטלפון: 055-9705135

 

ניסור בטון בחדרה

 

ניסור בטון בחדרה מוסיף המון

הבטון נמצא בכל מקום – אנחנו בונים בעזרתו בתים, מפעלים, גדרות ועוד שלל דוגמאות שקצרה היריעה מלהכיל. הבטון מקיף את חיינו במקום החשובים שלנו, כמו הבית, מאחר והוא חומר חזק, יציב ועמיד לטווח ארוך. אולם כאשר אנחנו מבקשים לשנות משהו במבנה, אנחנו מגלים כי מהצד השני של העמידות נמצא חוסר הגמישות. כל שינוי קטן מצריך מאתנו מאמץ לא קטן, כך שהתקנה של חלון גדול הופכת ל”תיק” לא קטן, מהסוג שאנחנו בדרך כלל נמנעים מלסחוב, כי למי יש כוח לשבור עכשיו קיר בטון? אבל אנחנו פה כדי לחשוף אתכם לעולם הרבה יותר פשוט – על ניסור קיר בחדרה שמעתם?

החלון הפנורמי עליו חלמתם נמצא במרחק מסור אחד בלבד. כבר אין צורך לרסק את הקיר (ואת הלב מהמחשבה על כל הבלאגן שנוצר), אפשר להתקין את החלון החלומי באמצעות ניסור בטון. ניסור בטון מאפשר חיתוך מדויק של הקיר למידות החלון (הדלת, מכונת הכביסה, האח או כל דבר אחר אותו אתם רוצים להתקין או לשפץ) ובכך לחסוך לכן זמן יקר ובלאגן מיותר.

צריכים ביצוע של עבודה יותר מורכבת כמו ניסור של תיקרה, ריצפה או אפילו קירות ממ”ד? אין סיבה להילחץ, למזלכם אנחנו מבצעים גם ניסור יהלום בחדרה ובאזור הצפון. דיסק היהלום הייחודי מאפשר לנו, ולכם, להתמודד ולבצע עבודות מורכבות יותר ועדיין לחסוך זמן.

 

מחירים ועלויות של ניסור בטון בעיר חדרה

מחיר ניסור בטון בחדרה וברחבי הארץ משתנה בהתאם לסוג העבודה המבוקשת. פנו אלינו בהקדם ותוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ומפורטת. וכן, גם אולי תגלו שניסור בטון בחדרה בזול הוא לא רחוק מן המציאות. בשורה התחתונה, אם אתם צריכים שירותי ניסור בטון בחדרה – רק קל בטון.

 

ניסור וקידוח בטון בחדרהמחירים מומלצים לניסור / קידוח
ניסור של קיר בטון
צריכים לנסר קיר בזול? צרו קשר!
החל מ-150 ש"ח למטר
ניסור יהלום בחדרה
ניסור בטון ביהלום בחדרה והסביבה
החל מ-190 ש"ח למטר
ניסור פתח לדלת או לחלון
פתיחת פתח לדלתות, חלונות ועוד
החל מ-190 ש"ח למטר
קידוח בטון 2 צול, 4 צול, 5 צול, 6 צול, 7 צול, 8 צול, 10 צול בחדרה והסביבה
קידוח בטון מקצועי
החל מ-170 ש"ח
ניסור וקידוח פתחים למייבש ומכונת כביסה בחדרההחל מ-340 ש"ח
קידוח חור למזגן בעיר חדרה
פתח למזגן החדש שלכם
החל מ-340 שקלים