קל בטון שמחה להציע גם לכם שירות של ניסור בטון בהוד השרון. עבודה של ניסור בטון בהוד השרון בזול המוצעת לכם דרכנו, הינה עבודה מדויקת ומשורטטת המבטיחה לכם תוצרים איכותיים ללא פשרות. ניסור של בטון אולי נשמע כמו מלאכה עתידנית, אך כיום ניתן לנסר גם את החומר החזק, תוך שלא פוגעים ביציבות הבניין בו מתבצעת העבודה.

העבודה שאנו מבצעים מתבצעת באמצעות מסור היהלום. כידוע, היהלום הינו אחד החומרים החזקים ביותר בטבע, ועל כן הוא זה שבאמצעותו ניתן לחדור את הבטון. ניסור יהלום בהוד השרון מוצע לכם דרכנו במחירים נוחים.

 

ניסור בטון בהוד השרון עם בעלי מקצוע מנוסים

√ ניסור וקידוח בטון בהוד השרון במחירים הזולים בישראל תוך הקפדה על בטיחות

√ מבצעים את כל סוגי עבודות הבטון בהוד השרון והסביבה באחריות ומקצועיות

√ ניסור בטון בכל הוד השרון כולל שכונות מגדיאל, המייסדים, הפרחים, 1200, תל דן, רמת הדר ועוד >>

למידע נוסף ניתן וליצירת קשר: 055-9705135

 

ניסור בטון בכל רחבי הארץ

 

ניסור וקידוח בטון בהוד השרון שמתבצע באמצעות מסור היהלום, מגלם בתוכו לא מעט יתרונות.

ראשית, העבודה מתבצעת בדיוק חסר פשרות, כך שישנו שידוך הרמוני בין תכנית העבודה ובין התוצאות בפועל.

בנוסף, בעת שאנו עובדים עם מסור היהלום, ישנה כמות מזערית של לכלוך, זאת מאחר והעבודה מתבצעת באמצעות מים – מה שאומר שכמויות גדולות של אבק מצטמצמות למינימום.

כמו כן, צוות ניסור בטון בהוד השרון שעושה שימוש במסור היהלום, דואג לכך שהקיר הסמוך לקירות אותם מנסרים, לא יפגע או יסדק.

 

ניסור קירות וניסורים נוספים

קידוח חור בקיר הינו עבודה הנדרשת על ידי רבים, כאשר המטרות הן אלו המשתנות. העבודה שלנו יכולה להיות לכם רלוונטית במקרים בהם אתם צריכים הכנת תשתית לטובת מערכות חשמל, גז ואינסטלציה. בנוסף, במידה ואתם מעוניינים לשלב מזגן על קיר מבטון, נדרשת הכנה הכוללת בין היתר ניסור לטובת חציבת תעלה.

מטרה פופולארית שבגללה מבצעים את הניסורים היא בעת שאתם מעוניינים לשנות את מבנה הבית או המשרד. אם ישנם קירות המפרידים בין החדרים ואתם מעוניינים להגדיל חדר אחד על פני חדר אחר, ניתן לעשות זאת עם ניסור של הקירות וכך לשלוט מחדש במבנה החלל בהתאם לצרכים שלכם. מחיר ניסור בטון מוצע לכם במחירים נוחים!

 

כמה עולה ניסור בטון בהוד השרון?

המחירים שאנו מציעים לכם הינם מחירים זולים! המון פעמים המילה “זול” יכולה להרתיע, שכן ישנם אלו הסבורים כי המחיר הזול בא על חשבון האיכות. המחיר הזול שלנו הינו מתוך אמונה כי מדובר על עבודה שצריכה להיות נגישה לכולם – לעסקים ולאנשים פרטיים. אנו לא גובים על תוספות מיותרות, אלא מתמחרים את העבודה אך ורק על פי הניסור בפועל. בתיאום מולכם, נגיע לראות את החלל המדובר בו נדרשת עבודה של ניסור, ורק לאחר מכן נעניק לכם הצעת מחיר הוגנת המשקפת את היקף העבודה.

 

עבודות בטון בהוד"שגובה מחיר מומלץ לפי סוג השירות
ניסור קיר בהוד השרוןהחל מ-175 ₪ למטר
ניסור יהלום בהוד"שהחל מ-199 ₪ למטר
יצירת דלת או חלון בקירהחל מ-199 ₪ למטר
קידוח בטון בקוטר 2 צול, 3 צול, 4 צול, 5 צול, 6 צול, 7 צול, 8 צול, 10 צולהחל מ-170 ₪
הכנת פתח למכונת כביסה / מייבש בהוד השרוןהחל מ-390 ₪
קידוח פתח למזגן או ונטההחל מ-390 ₪

 

מדוע דווקא ניסור באמצעות יהלום?

השירות שלנו ניתן לכל תושבי הוד השרון ובכל השכונות! אנו גאים במחירון הזול שלנו הנגיש לכל אחד, תוך שהעבודה המתבצעת דרכנו זמינה לכם בזמינות גבוהה מאד בהתאם ללוחות הזמנים שלכם.