אנו בקל בטון מתמחים במתן שירות של ניסור בטון בבת ים. בעזרת ציוד מתקדם ואנשי מקצוע מובילים, אנחנו מצליחים להתמודד גם אל מול החומר הקשה והשכיח ביותר בענף הבניה, הבטון. כל עבודה של ניסור בה תהיו מעוניינים, אנחנו נוכל לבצע. אז מה ניתן לעשות באמצעות עבודת ניסור בטון וגם כמה עולה ניסור בטון בבת ים? התשובות כאן לפניכם.

 

ניסור וקידוח בטון בבת ים במחירים מעולים! 

✔️ גרים בבת ים וצריכים לנסר או לקדוח בבטון? הגעתם למקום הנכון!

✔️ הגעה לכל כתובת בבת ים והסביבה לביצוע מגוון רחב של עבודות בטון

✔️ ניסור בטון בכל בת ים: עמידר, רמת הנשיא, פארק הים, דרום, מרכז וצפון העיר >>

לקבלת הצעת מחיר – צרו קשר: 055-9705135

 

ניסור וקידוח בטון

 

כששניים הופכים לאחד – הפלא שבעבודת הניסור

כן, היו ימים והם לא רחוקים כלל, בהם אנשים היו עוברים לדירות חדשות רק מאחר והבית הנוכחי כבר לא משרת אותם כפי שהם היו מצפים. כיום, הודות לעבודה המתבצעת על ידי חברת ניסור בטון בבת ים, ניתן להשמיש ולהפוך את הבית שלכם לכזה המשרת אתכם על הצד הטוב ביותר. איך זה עובד? הדוגמא הטובה ביותר היא הפיכת שני חדרים לחדר אחד בבית הקיים שלכם!

הילדים עזבו את הקן וכעת אתם רוצים להפוך את שני חדרי הילדים לחדר עבודה גדול או לחדר אירוח מפנק ומרווח? ניתן לעשות זאת עם עבודה מקצועית של ניסור הבטון! הודות לעבודה של ניסור יהלום בבת ים, ניתן להיפטר מהעמודים התומכים והקירות המפרידים. כיום, יותר מתמיד, הבטון מתאים את עצמו אליכם ואינכם צריכים להתאים את הצרכים שלכם למבנה קיים.

 

מחיר ניסור בטון בבת ים – כמה זה אמור לעלות?

כמה יעלה לכם ליצור פתח לחלון, לדלת או לנסר את המדרגות? המחירים המומלצים ממש כאן לפניכם. אנחנו מאמינים כי שירות טוב הוא שירות הוגן כלפי הלקוחות, וחלק מהחוויה שלכם בתור לקוחות הוא לשלם מחירים הוגנים ולא להרגיש כי אתם משלמים ביוקר. לכן, אנחנו מציעים לכם ניסור בטון בבת ים בזול עבור מגוון השירותים שאנחנו מציעים.

עלות עבודה של ניסור בטון משתנה לפי סוג האובייקט הספציפי שצריך לנסר (קיר, גג, דלת, חלון, מרפסת שירות, קורה, חור למזגן וכדומה) – לפניכם מחירים מומלצים לכל סוג של עבודה.

 

* המחירים מומלצים בלבד ואינם מחייבים

מחירון מומלץ לעבודות ניסור בטון בבת יםמחירים מומלצים לפי סוג עבודה
מחיר מומלץ של ניסור בטון למטר בבת יםהחל מ-150 ₪
ניסור יהלום בבת ים - עלות מומלצת למטרהחל מ-190 ₪ למטר
ניסור קיר בעיר בת ים (עשוי בטון, או קיר בלוקים)החל מ-1,100 ₪ (תלוי בגודל הקיר)
קידוח בטון 4 צול בבת ים (4 צול ומעלה)מחיר מומלץ: החל מ-399 ₪
פתיחת חור למייבש / מכונת כביסה בבת יםמחיר מומלץ: החל מ-399 ₪
קדיחת חור למזגן / קמין בבת יםמחיר מומלץ: החל מ-399 ₪
שבירה של קיר בבת ים (בטון / קיר בלוקים / קיר גבס)מחיר מומלץ: החל מ-180 ₪

 

למה קל בטון?

עבודה של ניסור וקידוח בטון בבת ים היא עבודה המצריכה ידע רב ועבודה בטוחה ואחראית. כל העבודות שאנחנו מבצעים, ללא יוצא מן הכלל, מגובות בתקני הבטיחות המחמירים, בציוד מתקדם ובטיחותי ובאנשי מקצוע שאינם מתפשרים על שביעות הרצון שלכם ורמות גימור גבוהות.