צריכים לנסר ארובה מבטון? צוות קל בטון מבצע ניסור ארובות באופן מקצועי בכל רחבי הארץ (מחירים אטרקטיביים)

מדינת ישראל ידועה בשל מספר אייקונים מפורסמים כמו הכותל, פלאפל ותל אביב, אבל היא ידועה לא פחות בתור המדינה בה הקיץ נמשך 11 חודשים בשנה בממוצע. השמש הצהובה והחום הבלתי פוסק הפכו את השימוש הביתי בארובה למעט נדיר, מסיבות מובנות מאליהן.

אולם בניגוד מוחלט לכך, התעשייה בישראל משגשגת ופורחת והשימוש בארובות בטון לצרכים תעשייתיים הוא נפוץ הרבה יותר, גם במקרה זה – מסיבות מובנות מאליהן. מבני תעשייה רבים זקוקים להתקנת ארובה בכדי לפלוט בצורה יעילה ותקינה גזים ואדים אשר מופיעים כתוצרי לוואי מתהליכי הייצור המתרחשים בהם. אמנם ארובה מצטיירת  הרבה פעמים כאביזר רומנטי המופיע בעיירות ציוריות באירופה, אולם התפקיד שלה חשוב ועקרוני הרבה יותר.

 

ניסור ארובה / פתיחת פתח לארובות במחיר זול – כל הארץ

✔️ ניסור בטון לפתיחת ארובה במחיר ללא תחרות ע"י צוות מקצועי ומיומן

✔️ הגעה לכל יעד ברחבי הארץ מדרום ועד צפון והקפדה על נהלי בטיחות

✔️ פתיחת פתח לארובה בתקרה בשיטות מתקדמות כמו ניסור יהלום

להצעת מחיר אטרקטיבית, חייגו: 055-9705135

 

תפסיקו לשבור ותתחילו לנסר

פתיחת פתח לארובה מצריכה עבודה מדויקת ורגישה, מהלך אשר פחות מתאים למכה אדירה של קורנס, אבל הרבה יותר מתאים לבצע ניסור ארובה. תהליך ניסור תקרה לפתיחת ארובה הוא תהליך אשר בסופו תוכלו להתפאר בארובה למופת בפחות מאמץ ובדיוק רב יותר. בכדי לבצע ניסור ארובה מבטון יש להשתמש בכלים ייעודיים ובידיים מיומנות , לכן חשוב במיוחד לא להתפשר ולהזמין את הארובה הבאה שלכם רק מבעלי מקצוע אשר מוסמכים לבצע ניסור פתח לארובה.

כאשר מנסרים בטון בכלל, ובפרט גגות, קיים סיכון של קריסה או פגיעה בתשתיות מרכזיות, לכן ביצוע ניסור חור בגג לארובה מחייב מקצועיות ברמה גבוהה. אולם בנוסף לכך, המקצועיות תורמת גם לתוצאות מדויקות ואסתטיות, אשר חשובות לא פחות כאשר מדובר בניסור ארובות.

תהליך ניסור הארובה מצריך פתיחת פתח בגג המבנה והתקנה של הארובה. תפקידה של הארובה, בין אם בשימוש ביתי ובין אם בשימוש תעשייתי הוא קריטי וחשוב מאין כמוהו – ארובה לא תקינה אינה פולטת בצורה יעילה את הגזים (לרוב מדובר בגזים רעילים) החוצה ועלולה אף לסכן את השוהים במבנה. לכן, כשזה מגיע לארובות -אל תתפשרו על פחות מקל בטון.

 

קל בטון

 

מחיר ניסור ארובה

אם קראתם עד לשלב זה, ודאי חלפה בראשכם השאלה כמה עולה ניסור ארובה. מחיר ניסור ארובה משתנה מפרויקט לפרויקט וזאת בשל הפרמטרים השונים המאפיינים כל מבנה (מיקום הארובה, גובה הגג, עובי התקרה וכדומה).

לכן, בכדי לקבל הצעת מחיר מדויקת, מפורטת והוגנת לביצוע ניסור ארובה אנחנו ממליצים לפנות אלינו בהקדם.

אנחנו, בקל בטון מתמחים בביצוע עבודות ניסור וקידוח בטון מכל הסוגים, כולל ניסור ארובות, תוך הקפדה על בטיחות, דיוק ומקצועיות.

מחיר ניסור ארובה מתחיל ב-190 ש"ח למטר.