עבודות יציקת הבטון מסתמנות כמענה אידיאלי וגמיש עבור מטרות רבות בענף הבנייה. עבודות של יציקת הבטון מתבצעות גם עבור אנשים פרטיים וגם במרחב הציבורי.

 

יציקת בטון מקצועית במחיר מיוחד!

√ יציקת משטחי בטון בגינות, מרפסות וחצרות בפריסה ארצית!

√ בניית שביל בטון, יציקת רצפת בטון, יציקת בטון ביתית ועוד

√ קל-בטון – שירות אדיב ומחירים נוחים

לפרטים, התקשרו: 055-9705135

 

קל-בטון מזמינים גם אתכם ליהנות מקטלוג שירותים עשיר של יציקת בטון, כולל יציקת בטון מזוין. לאחרונה החלו מעצבי הפנים והאדריכלים לאמץ את הבטון למטרות עיצוביות, כך שנדמה כי החומר החזק משרת אתכם גם בתכלית פונקציונאלית וגם בתכלית עיצובית התורמת רבות לנראות החלל.

חוזק החומר מבטיח לכם ראש שקט לטווח הארוך שכן מדובר על חומר עמיד מאד שניתן להשמיש אותו על בסיס משטחים שונים, וזאת לצד התרומה הרבה שלו בכל הקשור לדקורציה. עוד על השימושים, הדרכים ליצוק בטון וגם מה עלות יציקת בטון – ממש כאן לפניכם.

 

יציקת בטון

הבטון כמוטיב מרכזי בבית הפרטי שלכם

אם פעם היה נהוג לעשות שימוש בבטון רק במרחב הציבורי מאחר והיו ניתן לתפוס את החומר ככזה שאינו תורם לאווירה חמימה, כיום ההסתכלות על החומר שונה לחלוטין והנראות המתקבלת ממנו הינה נראות יוקרתית וגבוהה.

רבים כיום מכניסים את הבטון אל שטח הבית הפרטי שלהם, עם שילוב הבטון בתוך חלל הבית עם עבודה של יציקת קיר בטון, לצד שימושים בחלל החיצוני שלו. קבלן יציקת בטון שיגיע אליכם יוכל לבצע מגוון רחב של עבודות בטון כשבבסיס העבודה חומר איכותי, ציוד מתקדם ויד יצירתית שתדאג לתוצאות מדויקות.

לדוגמא, ניתן ליצור חזות אקסלוסיבית בפנים הבית עם יציקת משטח בטון בחלל הבית שלכם. הנראות שתתקבל בסופו של דבר מתכתבת עם הטרנדים העדכניים ביותר בעולם עיצוב הפנים, והיא כוללת מראה של קווים אלגנטיים ויוקרתיים.

בנוסף, ניתן לבצע עבודות של יציקת בטון בחצר כמו גם יציקת בטון לגינה. בעוד ישנם אלו הבוחרים בגוונים, צורות ועיצובים שונים על הבטון מיד לאחר יציקתו, ישנם אלו שבוחרים להשאיר את הבטון בצורתו הגולמית.

 

יציקת בטון מוחלק – עוד סיבה להצלחת יציקות הבטון

שיטת ההחלקה היא אחת הסיבות העיקריות הנקשרות עם הצלחת הבטון בכל קשור לעיצוב, ולא רק. הבטון המוחלק הוא השכבה האחרונה המשתלבת בעבודת היציקה. מטרתו של הבטון המוחלק היא ליצור מעטפת אסתטית הדואגת לכך שהמשטח אליו יוצקים את הבטון יהיה ישר וחלק.

מאחר והבטון תחילה נמצא במרקם רך, ניתן לשלבו בו אלמנטים עיצוביים שונים או להשאירו בצורתו הנוכחית. בעבודות יציקת הבטון חשוב להקפיד על מקצועיות חסרת פשרות, שכן רמות הגימור הן אלו שישפיעו על הנראות הסופית. בהקשר זה ניתן להזכיר יציקת בטון הליקופטר: מכשיר ההליקופטר הוא זה המאפשר את יצירת המראה האחיד והאסתטי.

 

דגשים חשובים לעבודות יציקת הבטון

יציקת הבטון היא אחת העבודות הפופולאריות ביותר בענף הבנייה. חשוב לציין כי עבודה שכזו חייבת להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע מומחים המנוסים בעבודות היציקה, ויש לכך כמה סיבות.

ראשית, יש למצוא את התבנית המתאימה ביותר לעבודת היציקה בהתאם לעבודה הנדרשת על ידכם.

דבר נוסף ובעיקר חשוב הוא שאלת עמידות התבנית: חשוב לבחור בתבנית עמידה וחזקה על מנת שזו תוכל לתמוך את הבטון בעת שיוצקים אותו. בעבודת היציקה מופעל על התבנית לחץ אדיר בעקבות משקל הבטון, ולכן לא ניתן להתפשר על עמידות התבנית ובחירתה על ידי איש מקצוע. כך נמנעים מסיבוכים מיותרים.

 

עבודה מקצועית אל מול עבודה חובבנית

בעוד רבים בוחרים לבצע את עבודות יציקות הבטון השונות לרבות יציקת בטון לפני ריצוף או יציקת תקרת בטון רק עם אנשי מקצוע, ישנם אלו שבוחרים לעשות את היציקה בכוחות עצמם.

עבודה עצמאית לא מומלצת בשום פנים ואופן! כל מבנה דורש התייחסות אחרת והבנה מעמיקה. כשמבצעים את העבודה חייבים לקחת בחשבון תשתיות שונות כמו תשתיות החשמל והמים, וטרם העבודה מתבצעת חשוב לבחון את טיבן של כל התשתיות.

אין קיצורי דרך בדרך לנראות ולבטיחות, כך שעבודה מקצועית מבטיחה לכם ביצוע של כל הבדיקות המקדימות שיבטיחו תכנון מדויק וביצוע חסר פשרות.

 

כך יוצקים את הבטון

עבודות יציקות הבטון מתבצעות באופן שבו משתמשים בבטון בצורתו הגולמית, תוך שיוצקים אותו אל תבניות שונות הנמצאות מעל או מתחת למפלס הנתון שבו רוצים לשלב את היציקה.

לאורך עבודות יציקת הבטון ישנה מטרה ברורה והיא להבטיח כי תיווצר צורה התואמת את דרישת הלקוחות מיד לאחר שהבטון יתקשה. כשאתם עובדים עם אנשי המקצוע המובילים ביותר, אתם לא צריכים להעסיק את עצמכם בשאלות מיותרות כמו איך יוצקים בטון – אנחנו נבצע את כל העבודה במלואה עבורכם. על כן, הימנעו מעבודה של יציקת בטון ביתית והפקידו את מלאכת העבודה בידיים מקועיות בלבד.

 

מחיר יציקת בטון – כמה אתם הולכים לשלם על עבודות היציקה?

חלק מהותי מהשירות שאנחנו מעניקים לכם הוא המחירים המוצעים לכם. כחברה המעניקה שירותים שונים, אנחנו מאמינים כי המחיר הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה הכוללת שלכם, ולכן כשאנחנו מעניקים לכם הצעת מחיר של יציקת בטון, חשוב לנו לתת לכם מחירים הוגנים שיאפשרו לכם לבצע את העבודה ללא מטרד כלכלי. אם כן, לפניכם מחירים משוערים שלנו לביצוע עבודות מובילות. המחירים אינם סופיים וייתכנו שינויים.

  • יציקה של רצפת בטון / עלות יציקת משטח בטון בחצר – מחיר מומלץ למ"ר יהיה בין 149-369 שקלים.
  • מחיר של מדרגת בטון עבור פרויקט של יציקת מדרגות בטון נע בטווח של בין 250-500 שקלים למדרגה.
  • עלות של יציקת עמוד בטון הינה בין 1,500-1,900 שקלים (המחיר למ"ק)

 

* המחירים הרשומים בדף זה הם מחירים מומלצים בלבד ואינם מחייבים

סוג עבודת יציקת בטוןטווח מחירים מומלץ (ש"ח)
מחיר יציקת רצפת בטון (למ"ר)להצעת מחיר - התקשרו!
עלות יציקת מדרגות בטון (פר מדרגה)להצעת מחיר - התקשרו!
מחיר יציקת גדר בטון בגובה 1.20 מטרלהצעת מחיר - התקשרו!
יציקת בטון מוחלק מחיר למ"רלהצעת מחיר - התקשרו!
יציקת גג בטון מחיריםלהצעת מחיר - התקשרו!
יציקת עמודי בטון מחיר למ"קלהצעת מחיר - התקשרו!

 

אנחנו מבצעים עוד עבודות נוספות של יציקות בטון. אם ברצונכם לבצע עבודות שונות, דברו איתנו! אנחנו זמינים לכם! אחרי שנבין את האופי העבודה הנדרשת, נשמח להציג בפניכם מחיר יציקת שביל בטון, מה מחיר יציקת גג בטון או כל סוג אחר של עבודה שאתם צריכים.

 

אילו עבודות אפשר לבצע עם יציקת הבטון?

העבודות שאפשר לבצע באמצעות יציקת הבטון הינן רחבות! כיום ניתן להפוך את החומר החזק לחומר גמיש ודינאמי המשתנה בהתאם לרצונות שלכם. כך לדוגמא, ניתן לבצע יציקת גדר בטון מסביב לבית הפרטי שלכם, אפשר למנף את החוויה שלכם מחצר הבית הפרטית עם יציקת בטון לבריכה ואפילו ניתן ליצור יציקת שביל בטון.

אנשי המקצוע המובילים שלנו יגיעו לשטח שבו אתם רוצים לבצע את עבודות היציקה, יבחנו את התשתית הקיימת ויתאימו תבניות המתאימות לעבודה שאתם רוצים לבצע. לאחר בחינת כל הפרמטרים השונים, תוצע לכם הצעת מחיר עבור סוג העבודה שלכם. כל עבודה מתומחרת במחירים שונים בהתאם לסוג העבודה, כך שהמחיר של יציקת בטון למחסן לא יהיה כמו מחיר יציקת בטון לגינה.

תפריט השירותים שלנו הינו רחב ומאפשר לכם לבצע כל עבודה שתרצו לבצע – בכל מקום ומכל סוג! מתעניינים בשירות של יציקת בטון על אדמה או יציקת בטון על קלקר? אנחנו נבצע את עבודות היציקה המגוונת עבורכם במקצועיות חסרת פשרות!

 

למה דווקא קל-בטון?

העבודה שלנו מתבצעת בפריסה ארצית, כך שאם אתם צריכים שירות של יציקת בטון לעמוד תאורה בצפון הארץ או עבודה של יציקת בטון לחניה בדרום הארץ – אנחנו נגיע עד אליכם! השירות שלנו מבוסס על אדיבות, מחירים הוגנים ומקצועיות הניכרת בכל שלב ושלב בעבודות היציקה. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מתועלות החומר החזק גם בבית שלכם וגם במשרד.