אנחנו בקל-בטון לא הולכים עם הראש בקיר, אלא מציעים לכם שירות ייחודי, מקצועי ובטיחותי של חציבה בבטון.

כיום, יותר מתמיד, נעשה שימוש בחומר הבטון הנפוץ גם במרחבים עסקיים וגם במרחבים פרטיים. מצד אחד: החומר בעל תכונות ייחודיות כמו עמידות וחוזק יוצאים מן הכלל, אך לעתים דווקא התכונות האלו הן אלו המקשות עליכם בעתיד. גם אתם ניצבים בפני אתגר עם החומר החזק? אנחנו נוכל לחשוף אזורים שונים במבנה עם חציבה בקיר בטון. למרות שהבטון הינו חומר חזק המשתקף כבלתי מנוצח, דעו כי הוא מנוצח! באמצעות שיטות מתקדמות, לרבות שיטת החציבה, ניתן לבצע בו שינויים כדוגמת חורים בקירות, יצירת מעברים ופתחים לחדרים.

 

צריכים לחצוב בבטון? חציבת בטון בפריסה ארצית!

חציבה בקירות בטון, חציבת פתחים בקיר בלוקים ועוד במחיר הכי זול בישראל! 

צרו קשר לפרטים: 055-9705135

 

חציבה בבטון במחיר זול

 

מה ההבדל בין ניסור בטון לחציבת בטון?

עבודת החציבה ועבודת הניסור מקדמות אתכם אל אותן המטרות. יחד עם זאת, מדובר על שיטות שונות שחשוב שתכירו את ההבדלים ביניהן. עבודת ניסור בטון הינה עבודה קצרה יותר בהשוואה לעבודת החציבה. כמו כן, על מנת לבצע חציבה נדרש כוח אדם רב יותר בהשוואה לעבודה המתבצעת במסגרת עבודות ניסור. כמו כן, עליכם לדעת כי בעוד עבודת הניסור הינה עבודה המשאירה פחות אבק, פסולת ובלאגן, עבודת החציבה עלולה להסתיים עם כמויות של פסולת שיש לפנות. יחד עם זאת, אנו מתחייבים לכך שעם כל עבודה, לרבות חציבה בקיר לנקודת חשמל, אנו נעשה הכל על מנת לגרום למינימום של אי נוחות.

 

איך חוצבים בבטון? רק עם אנשי מקצוע

העבודה חייבת להתבסס על עבודה מקצועית ועל ידי מיכשור מתקדם. חציבות בטון המתבצעות דרכנו מתחילות עם תכנון נכון של עבודה. ככל שנערכים יותר לעבודה, כך התוצאות איכותיות יותר ועם רמות גימור גבוהות יותר. אנו עושים שימוש במגוון רחב של כלי חציבה ושל מקדחים, כאשר כלי העבודה המתאימים יותאמו בהתאם להיקף העבודה. עלינו לפעול בשיקול דעת שכן כלי עבודה קטנים לא תמיד עושים את העבודה, בשעה שכלי עבודה גדול מדי יכול לגרום לנזק בלתי הפיך במבנה. על כן, אנחנו נבצע את שלל הבדיקות המקדימות הרלוונטיות לביצוע איכותי של חציבה.

 

מחירון חציבה בבטון: כמה זה יעלה לכם?

המחירים שאנו מציעים לכם הינם מחירים זולים שינגישו לכם את העבודה! חשוב לנו שתדעו כי המחירים הנוחים אינם באים על חשבון האיכות. מה שישפיע על מחיר העבודה הוא סוג החיתוך, לרבות חציבת בטון בלחץ מים, לייזר או כבל. מחיר חציבה בבטון יינתן לכם לאחר בדיקת השטח, הבנת היקף העבודה והחציבה הנדרשת. מחיר חציבה בבטון מתחיל בדרך כלל בכמה מאות שקלים למטר ועשוי להגיע עד כמה אלפי שקלים.

 

למה דווקא קל-בטון?

בטון אינו משחק ילדים, כך שבעת שאתם מעוניינים בעבודות חציבה ישנה כתובת אחת: קל-בטון! אנחנו עובדים עם הציוד המתקדם ביותר ועם הטכניקות המתקדמות ביותר. מחירים זולים, שירות מהיר וזמינות גבוהה – הכל דרכנו!