קל בטון מתמחים בביקוע בטון במקצועיות – מחירים נוחים ופעילות בכל הארץ

ההבדל בין ניסור, חיתוך או קידוח בטון לבין ביקוע בטון נעוץ בראש ובראשונה ברמת הדיוק והעדינות אותם מצריכות עבודת הביקוע.

 

ביקוע בטון במחירים אטרקטיביים עם צוות קל בטון

✔️ צריכים לבקע בטון ורוצים לעשות את זה כמו שצריך עם גורם מקצועי?

✔️ הצוותים שלנו מבקעים בטון בבל הארץ. הקפדה על בטיחות ואחריות על העבודה

להצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9705135

 

מהו ביקוע בטון?

ביקוע בטון הוא תהליך עדין ומדויק להפליא אשר מבוצע לצורך תיקון נקודתי המצוי בעומקו של קיר הבטון, כמו למשל תיקון צנרת. בעת ביצוע עבודות ביקוע בטון מסירים למעשה חלק נקודתי וספציפי מקיר הבטון לצורך עבודות התיקון ולאחר מכן משלימים את החלק החסר בבטון חדש.

השלב הראשון בתהליך ביקוע בטון שלב הבדיקה. בשלב זה אנשי המקצוע בוחנים את האזור בו צריך הביקוע להתבצע ומבצעים הערכות קריטיות להמשך העבודה: בחינת עובי קיר הבטון, הערכת הציוד הנדרש לביצוע העבודה העדינה, סימון המיקום ותכנון מתווה פעולה מפורט אשר מונע טעויות העלולות לפגום במבנה או בצנרת ומאפשר ביצוע עבודה דקדקנית וממוקדת.

ברוב המקרים הטכניקה הנדרשת היא ביקוע בטון ביהלום, אשר משלבת שימוש במקדח יהלום. יהלום הוא החומר החזק ביותר בטבע והשימוש בו בעבודות בטון שונות הוא נפוץ יחסית. מקדח יהלום הוא למעשה מקדח ייחודי וייעודי לעבודות בטון שונות, המקדח עצמו מצופה ברסיסי יהלומים אשר מעניקים לו חוזק רב ועוצמה נוספת.

כך ניתן להגביר את רמת הדיוק הנדרשת בביצוע העבודה העדינה של ביקוע בטון. בשל הרגישות הרבה של עבודות מסוג זה חשוב להקפיד על אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים אשר מודעים למורכבות העבודה.

עבודת הביקוע עצמה היא עבודה "נקייה" יחסית ואינה מצריכה הכנות מיוחדת פרט לפינוי הקיר או האזור בו הביקוע אמור להתבצע מחפצים אשר עלולים להפריע לעבודת אנשי המקצוע (למשל: הסרת תמונות מהקיר אותו צריך לבקע).

עבודות ביקוע בטון מתבצעות בטווח מחירים משתנה, בהתאם לסוג העבודה המבוקשת, סוג הציוד הנדרש ומורכבות העבודה. בשל העדינות והמורכבות הרבה של העבודה, ביקוע בטון בזול הוא משהו שעלול לעלות לכם ביוקר.

חשוב להקפיד על כך שהחברה שאת שירותיה מתכוונים לשכור לצורך ביצוע הביקוע היא חברה אשר מתמחה בביקוע בטון, מעסיקה אנשים מקצועיים ומוסמכים לביצוע עבודות מסוג זה וכן בעלת הציוד הייחודי והייעודי הנדרש לביצוע עבודות ביקוע בטון.

 

 

כמה עולה ביקוע בטון?ביקוע בטון

מחיר ביקוע בטון הוא אינו מחיר "קטלוגי", כאמור, לכן דאגו לערוך סקר שוק, להשוות מחירים
ולהקפיד על קבלת הצעות מחיר מקצועיות ומפורטות. זכרו שהמחיר אינו הפרמטר היחיד שקובע בתחום השיפוץ, המקצועיות בתחום היא בעלת ערך רב ואף גבוה מהמחיר המוצע.

ביצוע עבודות ביקוע בטון בידיים לא מקצועיות עלול לגרום נזק בלתי הפיך לקירות המבנה ואף לצנרת הממוקמת באזור הביקוע בו נדרש התיקון.

קל-בטון מבצעת עבודות ביקוע בטון תוך הקפדה על שימוש בכלים המתאימים בכדי לספק ללקוחותיה השונים עבודות מקצועיות, באיכות גבוהה, ביעילות ובמחירים נוחים. קל-בטון מתמחה בביקוע בטון ומספקת ראש שקט ללקוחותיה, בנוסף לעבודות מדויקות ומקצועיות.