קל בטון מבצעת איטום פתחי מזגן, ניקוז, מרזב, פתחי חלונות או פתחים בגגות בכל יישובי הארץ

 

 

לשם מה מבצעים איטום פתחים?

איטום פתחים בבית מגורים הינו חשוב למדי מכיוון שהבית אמור להיות מושלם לא רק מבחינה ויזואלית אלא גם מבחינה הנוחות והשימוש בשטחו. בבית מגורים קיימים פתחים רבים, למשל : פתחי יציאה לגג, פתח המרזב, פתח תעלות אוורור, פתחי ניזוק באמבטיה וכדומה.

על מנת שניתן יהיה לשהות בבית ללא הפרעות מיותרות או חוסר נוחות בעת השהות בו – רצוי לבצע איטום של הפתחים המתוארים הנ"ל.

איטום פתחים נעשה בשל סיבות שונות, מעבר לנוחות ולאיכות חיים טובה – ניתן לחסוך בהוצאות ולהקטין את הפגיעה באיכות הסביבה. בנוסף לכך, איטום פתחים משפר את הבידוד של הבית ומותיר רעשים מיותרים מחוץ לו. כך ניתן לשהות בחלל המגורים באווירה שקטה ונינוחה יותר.

 

איטום פתחים מכל סוג במחירים מעולים! פריסה ארצית

√ איטום פתח של מרזב, פתח ניקוז, פתח מזגן, חלון או גג במחיר שאסור לפספס

√ צריכים לאטום פתח כלשהו? צוות קל בטון אוטם פתחים בכל רחבי הארץ

√ צוות יעיל ומקצועי שמתמחה בביצוע עבודות איטום של פתחים מכל סוג >>

למידע נוסף – חייגו: 055-9705135

 

איטום גגות – איטום פתח יציאה לגג, איטום פתחי מיזוג ועוד

איטום גגות נעשה בכדי שלא יחדרו אל פנים הבית מים. לרוב האיטום נעשה בכמה מוקדים: איטום פתח בגג ואיטום פתח המזגן. כמעט בכל בית מגורים, במיוחד בבתים פרטיים – ישנם פתחי יציאה אל הגג.

פתחים אלו אמורים להיות אטומים עד כמה שניתן בכדי שלא יחדרו אל הבית מזיקים שונים וגשמים בעונת החורף. פתחי המזגן בדרך כלל חשופים ולכן חשוב לאטום אותם.

 

איטום פתחי ניקוז – איטום פתח ניקוז במקלחת ובאזורים נוספים

לעיתים האיטום של פתח הניקוז במקלחת אינו מותקן כראוי והאטימות בינו לבין מרצפות הקרמיקה נעשתה בצורה חובבנית. ישנם חומרים שונים שבאמצעותם ניתן לאטום את פתח הניקוד, חלקם עמידים יותר ואחרים פחות.

למשל, השימוש במסטיק אקרילי אינו יעיל בסביבה שיש בה רטיבות מתמדת ולכן רצוי להשתמש בחומר אחר לאיטום פתח ניקוז מקלחת.

בתחום האינסטלציה תוכלו למצוא מוצרים שונים שיאפשרו איטום פתחי ניקוז וכדומה. כל קבלן או שיפוצניק בוחר עם איזה מוצר או כלי לעבודה. חשוב כי העבודה תעשה באופן מקצועי על מנת שפתחי הניקוז אינם יוצפו ויגרמו לאי נעימות רבה.

 

איטום פתחי המרזב

איטום פתח מרזב מבטון יכול להתבצע בכמה דרכים. חשוב כי האיטום יתבצע לאורך זמן ויאפשר שימוש תקין במתקן. ישנם חומרים שונים ומשחות מגוונות שנועדו לאטום כראוי את פתח המרזב: חומר פוליאריטני, משחות היפרדסמנו LV, מאריסיל ועוד.

 

עבודות איטום פתחים – מחירים ועלויות

מחירון לעבודות איטום פתחים משתנה בהתאם לעבודה הנדרשת ולקבלן המבצע אותה. ראשית, חשוב לציין כי חלק מעבודות האיטום פתחים יכולות להתבצע באופן עצמאי ולא תמיד צריך לפנות לאיש מקצוע.

עם זאת, חשוב כי האיטום יהיה אידיאלי ולכן רבים בוחרים להיעזר בשירותיהם של בעלי עסק לאיטום פתחים. העבודה היקרה ביותר בתחום זה הינה איטום גגות בבתים משותפים והמחיר יכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים. עבודות פשוטות יותר נעות סביב ה- 180 שקלים למטר ועד כמה אלפי שקלים למ"ר.